Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, każdy dzień zaczynam od zerknięcia do tego wątku.

Czekam na każdą wiadomość wierząc, że będzie dobra.

Każdy dzień kończę modlitwą za zdrowie Frania i Twoje.

Wysyłam dobre myśli nieustannie, niech dodadzą Ci sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

tradycyjnie już dziękuję Wam bardzo za każde słowo wsparcia i modlitwy za Frania.

 

Gdy pisałam mój wieczorny post w niedzielę, nie wiedziałam jeszcze, że tej samej nocy rozegra się walka o życie krasnoludka. Trwała do 2 w nocy. Wczorajszy dzień był też bardzo ciężki. Już nawet nie wiem ile razy lekarz był wzywany do małego na cito. Wychodząc wczoraj z OIOMu – o tym pisała Ziaba – wiedziałam, że telefon może zadzwonić w każdej chwili..Ale Franiu dał radę. Dziś dostał antybiotyk ostatniej szansy, ową armatę, o której wspominał mi lekarz jakieś 1,5 tygodnia temu. Lek bardzo rzadko używany, bo jest właśnie określany jako armata i ma silne skutki uboczne.. Ale nic poza tym lekiem dla Frania już nie ma. Dostał wszystko, co mógł dostać.. Do końca tego tygodnia okaże się czy malutki „zaskoczy”. Po drodze było usg mózgu i setki innych badań.

Z 10 godzin, jakie spędziłam dziś w szpitalu, przy Franiu byłam w sumie 1,5 godz, reszta przesiedziana pod drzwiami i oczekiwanie na wyniki kolejnych badań..

 

Ja wierzę, że malutki da radę. Tyle już przeszedł, żyje miesiąc, tyle załamań za nim.. To było zdecydowanie najgorsze, teraz MUSI być tylko lepiej.

Długa droga przed nim jeszcze.

Maluszek waży dzisiaj całe 1495 gr i ma cudowny drugi podbródek. Powolutku robi się cały ślicznie okrąglutki.

 

Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnesK ...dobrze , że napisałaś ...teraz mogę spokojnie iść spać - czekałam tylko wierząc, że dasz nam jakieś informacje - bardzo się bałam że będą to informacje złe :oops: - ale widzę, że aż tak złe nie są i Franek walczy - ciężka to walka bo o każdy oddech - ale ja wierzę, ze wygrana będzie :wink:

trzymam kciuki - i czekam każdego dnia na Twoje słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...