Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Termos!!!

Termos z gorącą treściwą zupą - to jest to!!!

Aga, ja Cię proszę - weź termos ze sobą, no weź!!!

Dla Franusia, za jego zdrowie.

Dla Franusia,żebyś Ty była zdrowa dla niego.

Bo przecież silna Mama będzie mu potrzebna cały czas, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeść to by i zjadła. Ino nie ma gdzie.

 

Już odpowiem Wam , co dziś miała na śniadanie .

 

Serek, dżem i bułkę

 

Od lat ma na to ciągłość monodietetyczną. 8)

 

 

:o Czy Agnes jest sama na świecie?

No wlasnie :o , dlaczego najbliższa rodzina (mąż, rodzice jeżeli zyją) jej nie pomagają, bo tylko czytam na postach, że tylko Agnes jest przy dziecku i na dodatek nie dba o siebie . Trzymam kciuki na Franusia i modlę sie o jego zdrówko aby mógł być z mamusią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Franuś bez zmian. Dla mnie to po załamaniu niedzielno-poniedziałkowym dobra wiadomość.

Ordynator OIOMu był b poważny podczas rozmowy ze mną. A ja.. ja weszłam do jego gabinetu i wyszłam z niego w..euforii bez mała.. W ciągu dnia zaczęłam się zastanawiać czy ze mną jest wszystko dobrze, czy to może tylko taka reakcja na permanentny stres?.. Ale tak sobie myślę, że ja po prostu żyję nadzieją, tym, że Franiowi się nie pogarsza, a lekarz patrzy w wyniki.. Wiem, że Franiu nie jest w stanie oddychać samodzielnie przez kilkanaście sekund nawet, ale i tak wierzę, że da radę.

Jutro morfologia i elektrolity i powinno być już widać czy wartości małego ciut drgną. A antybiotyk ma z czym walczyć: RDS, zapalenie płuc i dysplazja oskrzelowo-płucna..

 

Dzisiaj pośmiałam się trochę z tego mojego synka wraz z p pielęgniarką, która mi powiedziała, że w swojej karierze takiego dziecka jeszcze nie widziała.. Musieli ściągać dla niego środki wytłumiające z OIOMu dla dorosłych, bo te dla dzieci na niego działały średnio.. Mały jest już taki wściekły na respirator, że w ciągu ostatnich 5 dni był 4 razy przeintubowywany, bo cały czas wyciągał sobie rurkę od respiratora! Trzeba było więc małego brzdąca spacyfikowac na 100% żeby wreszcie się poddał. Lekarz powiedział, że i tak teraz jeszcze zdarza się, że otwiera oczy i zaczyna się złościć.. Oj, czuję, że da mi ten charakterek nieźle w kość! Ale niech daje :)

 

Dzisiejsza waga: równiutkie 1500gr!

 

 

Żelko kochana, może się zdziwisz a może nie, ale ja taki zeszyt prowadzę od bodaj 3 dnia życia Frania. :)

 

Ziaba, masz kurcze ode mnie w zęby!

Kochani, proszę Was, dajmy spokój dyskusji o jedzeniu. No naprawdę..

Nie chcę o tym tutaj dyskutować. Ale tak, jesteśmy zdani na siebie i przyjazne nam dusze. Na nikogo z rodziny. I tak czasem bywa. Organizujemy się jak możemy. A ktoś z nas pracować musi, no i Natką trzeba się zająć. Więc błagam, nie wracajmy do tego tematu, dobrze? To jest kwestia absolutnie wtórna, najważniejszy jest Franek. A jak jeszcze raz poruszycie ten temat, to.. przestanę pisać tutaj. Naprawdę.

 

 

 

Dziś w naszym kościele o 18 odprawiona została Msza za Frania. Nasi sąsiedzi ją zamówili. Z kolei inna zaprzyjaźniona para zamówiła Mszę na jutro, na 7 rano, w Sanktuarium M.B. Łaskawej w Krzeszowie. To, podobnie jak i Wasza serdeczność i zainteresowanie, jest dla mnie tak niesamowite, że aż trudno mi znaleźć odpowiednie słowa..

Dziękuję Wam wszystkim z całego serca

 

 

I niech ktoś napisze coś o naszym Tomku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale proszę nie krzyczeć mi tu na Agnes ! :evil:

 

Mam nadzieję że za mocno ciotki forumowe nie krzyczały i Franusia nie obudziły

a tak na marginesie mają rację że dbać o siebie musisz Agnes

 

wiem pewnie bym robiła tak jak Ty :oops: - siedziała całymi dniami przy Krasnalku i moje potrzeby byłyby na saaaaaaaaaamym końcu

 

a Rodzina na pewno pomaga i dzięki temu możliwe jest Agi czuwanie przy Franeczku

 

Całuski rybie łuski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ja Cię przytulam mocniście. I Franiową stópkę malusią też.

Niech Ci sił nie zabraknie, bo wiesz, że silna być musisz.

Zresztą, wszystko wiesz, boś mądra i dzielna kobieta.

Trzymam za Was jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes, nie miałam dostępu do internetu i żyłam w nieświadomości. Kobieto kochana, Twój synek dojdzie do siebie, musi, innej opcji nie przyjmuje do wiadomości!!!! To zdjęcie stópki .... rany ... nie jestem zbyt wrażliwa, ale rozczulił mnie ten widok!! Powiedz Franiowi, że ciotki z całej Polski na Niego czekają!! A co do Twojego niejedzenia ... ja Ciebie rozumiem, sama wielokrotnie gdzieś koło 14-ej przypominam sobie, że właściwie to człowiek to takie stworzenie, które jeść musi, ale wiesz ... to nie jest właściwy tok myślenia :-? Jedz, bo faktycznie padniesz i pod kroplówy Cię podłączą w najmniej spodziewanym momencie!!!

Uściski dla Ciebie i Frania!!!

 

 

P.S. No właśnie ... a co u Tomka????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie pisałam, choć bywam tu często.

Cały czas myslami jestem z Wami.

Agnes kiedy czytam wieści o Franusiu zawsze sobie powtarzam, że syn tak dzielnej kobiety jak Ty da radę :D

Trzymam kciuki za Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dla Franusia dobry i dla Agnes, dla innych naszych Kuracjuszy też.

AgnesKo, widać po kim Franiu taki waleczny... :lol:

 

Taki twardziel jak on da radę, musi dać radę.

Jeszcze tylko chwilka i będzie coraz lepiej.

 

Modlę się za Was cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony w tak piękny dzień ! :D

 

{..}

 

Może ktoś zadzwonić do Tomkowej Majki ??? Ostatnie wieści były tylko o Jej anginie :(

Jasiek pisał ostatnio 29 lipca , Gabrysia bodaj coś 20 sierpnia. :-?

 

Chyba że się mylę , bo serwer mówi, że nie ma wieści.

A wieści będą coraz lepsze , nie wątpię !!!

 

To może coś z jajców wtyknę. 8) Trzeba wnieść ducha optymizmu w ten teren. :D

 

 

http://starybrowar5050.com/upload/image/200904/zapiekanka_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...