Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani,

 

Franuś miał dziś pobierany komplet badań.

Laboranci niestety źle pobrali pierwsza morfologię :evil: Trzeba było maluszka kłuć ponownie.. Znowu źle pobrali :evil: Ordynator zarządził koniec kłucia, żeby małego nie męczyć no i żeby zaraz nie było czwartej transfuzji.. Dla takiego okruszka pobranie 2cm krwi to bardzo dużo.

Rezultat jest taki, że nie wiadomo na jakim poziomie są leukocyty..

Z innych badań pobierany jeszcze dziś wiem, że CRP jest w normie! No i gazometria popołudniowa była najlepsza od czasu załamania! To taki..milimetr w dobrym kierunku. :)

Waga: 1530.

 

Franuś poznaje mnie już dobrze :) Uspakaja się, gdy tylko położę mu dłoń na główce, mówię do niego.. Często żali sie robaczek pocierając łapką rurę od respiratora.. Ale jeszcze troszkę tylko a pozbędzie się jej. Wierzę w to nieustannie.

 

Pozdrawiamy Was serdecznie

 

Ps. Daggulka, do łóżka marsz! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre wieści wieczorne przynosisz :D

 

oby wszystko szło w dobrym kierunku, czego Wam obojgu z całego serca życzę :D

 

 

teraz i ja ze spokojnymi myslami moge spadac do łózka

 

dobrej i spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie nam się dzisiaj nowy dzień rozpoczyna - takie dobre wieści o Franusiu są! :D

Aguś, walczycie oboje tak bardzo mężnie, że po prostu MUSI się udać.

Musi być tak, że już za jakiś czas przytulisz swojego maluszka, a on radośnie się roześmieje na Twój widok. :D

Wierzę w to bardzo gorąco. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wiaro !!! ( dosłowna )

 

Powitajmy kolejnego pacjenta na dochodne - złamany palec też wymaga wsparcia duchowego ! :D

 

Janinki, czuj duch !

Bo ducha to my tu mamy walecznego. :D

 

Nadal cisza Tomkowa tylko dźwięczy :-? , nikt nic nie wie kurde ??

 

Trzymajcie za mnie dziś kciukasy - dziś Wielkie Guru Od Ważnej Rzeczy W Środku wyda wyrok - będę się odwoływać jak by co 8)

 

A tak w ogóle za oknem szaleją szpaki , fruwa babie lato i opętańczo kwitną wrzosy. No i grzybów zatrzęsienie, nawet u mnie rosną koźlaki i podgrzybki , cieszą się psy , że nowy punkt siusialniany powstał :wink:

 

Dla wszystkich zostawiam po cukierku :

 

 

http://www.bonbons-saintjulien.fr/aj/bonbons-hd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...