Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

zryczałam sie, ze szczęscia...

 

jak ja sie ciesze, że Franus ruszył z kopyta! Wszyscy wiedzielismy, że tak będzie! teraz to tylko do przodu!!!!

Agnes-trzymam kciuki za Ciebie i Twego brzdąca, który juz nie taka malutka ma swą rączulkę :wink:

 

Dla Tomka i wszystkich potrzebujacych również modlitwą jestem z nimi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie bylo mnie pare dni, bo bilismy z Stefciem u lekarza w Poznaniu. Wracam a tu takie wiesci. :D

Zeszyt juz prowadzony, :D (patrz Agus jakie my podobne :wink: ), a Franus jak na chlopa przystalo "pisze coraz fajniejsze strony".

Ciesze sie bardzo kochany nasi, ze idzie ku lepszemu. Inaczej byc nie moglo a ma byc coraz lepiej.

Agus dbaj tez i o siebie, nie zapominaj jesc. Sciskam Was najmocniej i najserdeczniej jak sie da.

 

Tomku napisz cos do nas, a jesli wciaz masz klopot z prawa strona to radze komputer z strona forum ustawic po Twojej prawej stronie i gwarantuje, ze sie poprawy. :p Sciskam Ciebie tez mocno i pamietaj, ze wrocisz do calkowitej sprawnosci. Troche tylko cierpliwosci i bedzie dobrze.

 

Reszta kuracjuszy chyba nie ma watpliwosci, ze tutaj sie tylko zdrowieje. :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też złamanym paluchem klikam i pytam co u Tomka?

 

 

kobieto ...to kalectwo zaraźliwe jest :o

dzisiaj sobie wbiłam przy wyrywaniu chwastów patyk w palec u nogi ...miedzy paznokieć a palec od góry czyli nie w miejscu gdzie paznokieć wystaje , tylko tam gdzie wyrasta :o ...patyk wyjęłam, ale został kawałek albo dżazga bo boli , spuchło , paluch czerwony :roll:

chyba jutro trza bedzie se fundnąć atrakcje w postaci wizyty u chirurga :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też złamanym paluchem klikam i pytam co u Tomka?

 

 

kobieto ...to kalectwo zaraźliwe jest :o

dzisiaj sobie wbiłam przy wyrywaniu chwastów patyk w palec u nogi ...miedzy paznokieć a palec od góry czyli nie w miejscu gdzie paznokieć wystaje , tylko tam gdzie wyrasta :o ...patyk wyjęłam, ale został kawałek albo dżazga bo boli , spuchło , paluch czerwony :roll:

chyba jutro trza bedzie se fundnąć atrakcje w postaci wizyty u chirurga :(

 

Ty to szoruj kochana teraz do tego chirurga bo to nie przelewki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daggulka

do chirurga idź kobieto, zrób to szybko, będziesz miała szybko za sobą.

Powodzenia!

 

 

Czekam na dzisiejsze wieści do Agi.

Mój Tato wczoraj był na spotkaniu z kolegami, mieli wypływać na morze na dorsze (to wędkarze są, takie zboczenie :wink: ) ale z powodu sztormu zorganizowali sobie dzień inaczej, piknik, łososie, i takie tam rozrywki :wink:

I to niech będzie cały komentarz na temat jego samopoczucia i formy :lol:

 

Mam nadzieję, że u Tomka i naszych pozostałych kochanych "podopiecznych" wszystko ok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jadę, jadę bo jest coraz gorzej .... gawel mnie wygania już od godziny :oops: :roll: ... ale jadę teraz bo jutro może bardzej boleć czyszczenie :-?

jakbym nie napisała do jutra znaczy , ze siedzę bo pobiłam lekarza (na ból reaguję agresją :oops: :lol: )

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, kochana, będziemy czekać razem z Tobą na każdą, najdrobniejszą nawet wiadomość.

Musi być dobrze, musi i już, bo to nasz Franuś.

Przytulam Cię mocno, Kochana Dziewczyno, tak wiele siły teraz potrzebujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franeczku malutki, wczoraj wieczorem ująłeś mnie tak do głebi serca swoją rączką prześliczna. Walcz skarbie, bo strasznie chcę widzieć jak rączka podrośnie.

Agnes mam Was w swoich modlitwach, Twojego synka ale też Ciebie, abyś miała siłę w tym co przechodzisz. Trzymajcie się.

 

 

Aniu Wiśniewska , widać, że tatuś Twoj zdrowieje jak ryba. Cieszę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

 

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/65e84a63cf62f65f24fb5f7616d13013,6,19,0.jpg

 

Dziękuję Wam :D

 

poprawiłam fotkę , bo sie nie mogłam doczekac :)

A ja przeniosę , żeby wszyscy widzieli. :lol: Chora jestem, ale zaraz mi sił przybyło. No cudny widok Agnes, a wiesci jakie rewelacyjne. Aż miło czytać :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...