Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Od paru dni łazi za mną .

I śpiewam Franiowi..

 

Upraszam się o dołączenie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=6AGMDrU8fNE&feature=related

 

Zia :) śpiewam ją nader często

mój syn rok temu jako dwulatek przepięknie ją sobie sam zawodził

ulubiona nasza !!

teraz będę też śpiewać Frankowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziaba piekna piosenka!

Franus czy Ty wiesz ile bab tu na Ciebie czeka? Chyba zaden facet w Twoim wieku nie mial jeszcze tyle wielbicielek! Wiec, sam rozumisz... :p

A teraz jak juz szefowa Nefer wziela sprawy w swoje rece, to tez spokojniej mi sie spi. :wink:

Agusia bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak policzywszy wszystkie kołyszące się biusta dla Frania, to rozpuścimy chłopaka do granic nieprzyzwoitości. :oops:

 

Wiecie co ?

 

mogła bym być już babcią..tak mnie rozczula ta piętka i piąteczka Frankowa. :oops:

Mówię, proszę syna..weź , przytrzymaj :wink: , ja wychowam..

Nie słucha się mamusi :-?

A mogła bym ryczeć kołysanki do zachrypnięcia kurde. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes trzymam mocno kciuki i modlę się za twego synka.

Waży coraz więcej,dzielnie walczy z respiratorem widać chłopak z charakterem.

 

[/b]DagulkaTy tu nie udawaj,że tylko służba wspierająca jesteś

W ambulatorium dzisiaj byłaś?

 

Tomkowi i reszczcie chorujących dużo zdrowia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[/b]Dagulka ,Ty nie udawaj ,że tu tylko jako służba wspierająca jesteś.

W ambulatorium z nogą byłaś?

 

 

byłam, byłam ... otworzyli, wyjeli patyczek, wyłżeczkowali, zaszyli ....zaraz ide na zmiane opatrunku :wink: ... na teraz bolą mnie już dwie części ciała : paluch i ramie po anatoksynie :oops: :lol: ...ale bede żyła - jeszcze troche na forum pomarudzę :wink: :lol:

dzieki za troske :oops: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff, wczoraj płakać się chciało, ale widać Franek nie z tych mięczaków - tylko mamę lubi straszyć :D

AgnesKo kochana nasza, ty musisz zacząć odpoczywać bo on ci da popalić jak wylezie z inkubatora .... :-)

 

Franek, bój się Boga ... uspokój się i nie strasz zastępu babć i cioć forumowych :o

 

Tomek, Ty widzisz kto ci u boku rośnie?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Majką rozmawiałam.

 

Jest tak: Tomek powolutku, po troszeczkę poprawia się. :D

Coraz lepiej kojarzy, coraz więcej potrafi zrobić sam. Ale nie jest to proces łatwy ani szybki, wiele rzeczy zapomniał, wielu rzeczy musi uczyć się na nowo. Czasem jest lepszy dzień, czasem słabszy, ale ogólnie - powoli do przodu.

Teraz, niestety, walczy z zapaleniem płuc, bo od Majki te anginowe bakterie przeszły na niego i zrobił z tego zapalenie płuc. Było pogotowie, lekarz potem też, leki dostaje, powoli zdrowieje.

Gabrysiowy synek zdrowiusieńki, dawno już zapomniał, że miał wypadek i rozbitą głowę.

No i to by było mniej więcej tyle aktualności.

 

Majka pozdrawia wszystkich, bardzo dziękuje za wsparcie, mówi, że każdy dzień, każde słowo i każda modlitwa są potrzebne jak deszcz w czasie suszy.

 

Aguś - co u Was? Czekam na jakieś wieści od Ciebie z wczorajszego dnia, napisz coś, kochana, proszę... :roll:

Myslami jestem z Tobą i Franusiem cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Depsia za wiesci o Tomku. Nie dlugo to On sam tutaj cosik skrobnie.

Franus mam nadzieje tez juz lepiej sie czuje. Aga Ty dbaj o siebie, bo po tych stresach jak Franusia wypisza do domku, bedziesz potrzebowala duzo sil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...