Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrze, że u Tomeczka lepiej.

Tak to juz jest, że organizm po takiej akcji jest powaznie słabszy i łapie wszystko z okolicy.

Ale najważniejsze, że jest do przodu.

To niestety jest długi proces. Powiedziałabym, że należy się przygotować na kilka lat...

Ważne, żeby sie nie poddawać. Każdy dzień to nowa nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ciesze sie razem z Wami, Franio da rade.

A ja bym chciała czesciej Ci robic takie niespodzianki :)

tak myslałam że to Ty zrobiłaś tą niespodziankę ;-)

 

Agnes - trzymaj sie dzielnie, sciskam Ciebie i Franeczka...tak lekuchno...

 

wreszcie jakies wieści o Tomku..ufff :-)

 

trzymam kciuki za wszystkich Podopiecznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, cieszą bardzo te dobre wieści, zdrowiej i nie zapominaj o nas, całym sercem jestem z Tobą i Twoją Rodziną...

 

dzięki DPSia :D

 

myśli moje ślę do Najwyższego o zdrówko Twoje i małego Franka, co jak Ty walczy o nowe życie...nie zapominam również o pozostałych naszych "chorowitkach".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

 

nie odzywałam się jakś czas , zaglądałm tutaj ..tylko niezbyt miałam siły pisać :(

Depsiia już napisała co i jak u Tomeczka a ja ...byłam dzisiaj z wizytą w Komturii :)

Co najważniejsze Tomek potafi żartować. i uśmiechać się :D

jedne sprawy pamięta innych nie ...nie widzi nadal prawej strony ...wie że musi pracować nad pełną sprawnością logiczną . Ma apetyt . Dużo śpi ale jest osłabiony więc nie jest to dziwne .

Majeczka jest najczulszą żoną i pielegniarką . W atmosferze takiego ogromu miiłosci jakim darzą się obydwoje nawzajem wszystko będzie dobrze , nie mam co do tego najmniejszej wątliwości . To proces długotrwały więc musimy uzbroić się w cierpliwość .

 

Pozdrawiam slicznie całe Sanatarium .a najpiękniej szczególnego Pensjonariusza Franusia :D niech rośnie zdrowo na pożytek Bogu i ludziom.

Ukłony dla SZTABU LUDZI DOBREJ WOLI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

 

nie odzywałam się jakś czas , zaglądałm tutaj ..tylko niezbyt miałam siły pisać :(

Depsiia już napisała co i jak u Tomeczka a ja ...byłam dzisiaj z wizytą w Komturii :)

Co najważniejsze Tomek potafi żartować. i uśmiechać się :D

jedne sprawy pamięta innych nie ...nie widzi nadal prawej strony ...wie że musi pracować nad pełną sprawnością logiczną . Ma apetyt . Dużo śpi ale jest osłabiony więc nie jest to dziwne .

Majeczka jest najczulszą żoną i pielegniarką . W atmosferze takiego ogromu miiłosci jakim darzą się obydwoje nawzajem wszystko będzie dobrze , nie mam co do tego najmniejszej wątliwości . To proces długotrwały więc musimy uzbroić się w cierpliwość .

 

Pozdrawiam slicznie całe Sanatarium .a najpiękniej szczególnego Pensjonariusza Franusia :D niech rośnie zdrowo na pożytek Bogu i ludziom.

Ukłony dla SZTABU LUDZI DOBREJ WOLI :D

 

Tak będzie, że będzie dużo spał. I szybko się będzie męczył. Czy są jakieś potrzeby, jakoś można Majce pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, kochana, oby Twoje milczenie oznaczało dobre wieści...

Wierzę gorąco, że Franuś da radę, że uda się Wam obojgu przejść przez tę walkę i wygrać ją.

Myślami jestem nieustannie z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonetko zazdraszczam Ci tej wizyty i uśmiechniętej gęby Tomka

 

Jaka to maszyna musi być ten mózg skoro tak sobie wyłancza jakąś stronę a potem może włączyć i na pewno tak będzie jak wszystko się tam pozrasta. Pewnie i wiek gra rolę, że to wszystko dłużej trwa.

U mnie naprawiali laserem 2 miesiące jeden nerw który idzie od kręgosłupa szyjnego, przez bark do łokcia. Przez ten czas spałam może 3 godz. na dobę jak działał przeciwbólowy ale wyszłam z tego. Na pewno i Tomek da radę, bo mózg pracuje niezależnie, a sam musi zregenerować brakujące nerwy a to proces raczej dłuższy.

 

Przyłączam się do pytania co potrzeba Tomkowi na tym etapie.

 

Ja tak myślę żeby póki co zwykły list w ładnej papeterii napisać ze swoim zdjęciem i rodzinki i wysłać. Zawsze te maile i maile a gdzie romantyzm dawnych czasów. Tylko nie wiem czy Majka się zgodzi adres podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka nie pisała jak widać parę dni.Wiem jak czekacie na wieści.

 

Nie jest dobrze - tylko tyle .

 

Mam nadzieję, że ten etap Franio Waleczny pokona w swoim doskonałym stylu.

 

I wierzę, że to będzie ostatni raz, kiedy życie stanęło Franiowi okoniem.

 

I już nigdy się to nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...