Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Agnes... trzymam kciuki za Franusia małego dzielnego. Ty kochana dbaj o siebie - wiem jak łatwo w takim zabieganiu zapomnieć o sobie ale dbać musisz by mieć potem siły dla okruszka.

 

Tata znowu wymiotuje, mało pije lekarka straszy szpitalem, znowu bakterie w moczu. Znajomi mamę straszą, że tak już będzie i z tygodnia na tydzień będzie coraz gorzej... :cry: nie wiem... Najwcześniej mogę jechać do nich 10 X... Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maksio nasz kochani, dziekuje, ze sie odezwales. Mi Ciebie tu brakowalo i martwilam sie czemu Cie nie ma.

Pamietaj, ze my o Tobie tez pamietamy i wciaz w myslach zyczymy Tobie i Twojej rodzinie wszystkiego dobrego.

 

 

Maksia-niestety nie miała okazji poznac , ale wyczuwam dobrą duszyczke w nim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, nasz Maksio ma swoje zaslugi u wielu ludzi. :p

Agnes dzis mi sie snilas, ale nie pamietam co, bo w tej chwili obudzil mnie Stefcio. Baluje od czwartej dzisiaj. Zastanawialam sie czy nas Franio tez czasami juz nie spi.

Wciaz powtarzam to samo, ale tak jest. Mysle o Was czesto i trzymam kciuki za Frania aby w koncu poradzil sobie ze wszystkimi klopotami.

Trzymajcie sie kochany!

 

Wszystkim innym kuracjuszom taze zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :D

 

Maksiu - jak miło Cię "widzieć"! :D :D :D

Troszkę się martwiłam, gdzie zniknąłeś. :wink:

 

Kuracjusze nasi na pewno się starają, walczą o powrót do pełni sił i zdrowia, a my razem z nimi, wspieramy ich zawsze.

Aguś, Franuś na pewno dzisiaj pokaże jakiś lwi pazur, zacznie oddychać tak pięknie, że wszystkim okulary pospadają!!!

Musi być dobrze, innej opcji nie ma i tyle! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak okulary spadną, to nie doczytam do końca 8) :lol:

 

Ech serce rośnie, jak pięknie dookoła, kiedy się ma takie dobre słowa przed oczami, jak lepiej na świat patrzeć, kiedy już wirtualnie widzę uśmiechniętą paszczę :wink: Agnieszki..

 

Tomaszku kochany, jestem pewna, że podczytują Ci forumowe wieści, że wiesz, iż jesteśmy tu, wciąż i wciąż , upierdliwie czekamy na Twój powrót, chociażby jedną literką.. Ach co to by była za dzika radość, kiedy byś się zalogował (przy wspomożeniu Gabi czy Johnazee) i po prostu ..był... :oops: Cieszymy się z każdej najmniejszej nowinki o Tobie ( jak widać Twój Fan Club wciąż się dobrze ma :D )

 

Życzę Ci samych dobrych dni i ciepłego wiatru w brodzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś Agnes na pewno przyniesie nam jeszcze lepsze wieści. Głęboko wierzę, że Franuś poczynił kolejne postępy, a bakterie pójdą sobie precz.

Cały czas myślę również o innych podopiecznych forum. W grupie siła (a jest nas duuuuuża grupa) więc wszystko będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 dzień

 

Waga Franka Walecznego – 1720 gr

 

Dziś nad ranem maluszek znowu rozintubował się :( I to mimo max dawki leków wytłumiających. Ma bidulek dość tej rury, ale niestety sam nie umie oddychać. Lekarka dała mu szansę przez godzinę – był na wspomaganym oddechu - i nic z tego nie wyszło. Trzeba powolutku schodzić z parametrów respiratora. Na teraz tlen 80%, 40 oddechy/min.

 

Jutro kolejne badanie okulistyczne. Modlę się o to, żeby retinopatia Franka nie „wskoczyła” na 3 stopień, bo wtedy trzeba go będzie na cito wieźć do Wrocławia na laser a tym stanie to ryzyko ogromne :( We wtorek usg mózgu. Oby wylewy dokomorowe, których Franiu doznał podczas ostatniej reanimacji, zaczęły się wchłaniać. W przyszłym tygodniu czeka maluszka poza tym cała seria badań – zgodnie z sugestiami konsultanta wojewódzkiego ds. neonatologii.

 

Minęły 4 dni od ostatniego incydentu szarzenia. I oby się to już nie powtórzyło. Niech już teraz malutek po milimetrze idzie do przodu.

 

Wielu lekarzy mówi, że wcześniaczki najczęściej „zaskakują” w okolicy planowanego porodu. Franuś powinien urodzić się za 22 dni. Może to już jest ta „okolica”? Oby..

 

Serdeczności

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 dzień

 

Waga Franka Walecznego – 1720 gr

 

Minęły 4 dni od ostatniego incydentu szarzenia. I oby się to już nie powtórzyło. Niech już teraz malutek po milimetrze idzie do przodu.

 

No, jest już coraz lepiej. Założę się o kwarte śliwowicy, że do roku będzie chodził a pewnie nawet biegał a nam wszystkim po kłopotach pozostaną tylko wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś, kochana - Franuś tak walczy, że nie ma innej opcji niż wyzdrowienie. Za 22 dni będzie pieknym dzieciaczkiem, który będzie szybko zdrowiał.

Trzymam za Was oboje kciuki, bardzo, bardzo. Cały czas - coraz lepszy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...