Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do AgnesK.

Od kilku tygodni śledzę z wielką uwagą nasz forumowy "Franiowy" wątek. Tym wpisem podpinam się pod temat żeby go automatycznie śledzić .Chociaż nie bardzo wiem co można w takiej sytuacji napisać spróbuje. Podziwiam Cię za Twoją siłę i uważam, że jako mama zasługujesz na najwyższe uznanie. Twój Franiu z chwilą legalności pobytu na "zewnątrz" czyli tak jak piszesz za 21 dni na pewno będzie już w dużo, dużo lepszej kondycji. Czego oczywiście Wam obojgu życzę. Tak sobie czasem myślę że skoro niektórzy rodzice mają takie ciężkie początki ze swoimi pociechami to już później pozostanie im sama radość z wychowywania ... i tego się trzymajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coraz lepsze wieści o "naszym" Franeczku :p . Skoro już tak niedługo do właściwego terminu, to teraz już będzie tylko lepiej. A jak już "zaskoczy", to zobaczysz Agnes, jak szybciutko będziecie mogli zabrać małego do domu.

Moje brzdące też długo nie mogły zaskoczyć (dokładnie 4 tygodnie w inkubatorach), ale potem to już było szybko do przodu. W domu też miały incydenty bezdechu- u takich wcześniaków to normalne, a teraz ja nie mogę za nimi nadążyć.

Będzie coraz lepiej- za to się modlę i cały czas o Was myślę. Teraz moje uwaga jest co prawda skupiona trochę na moim Kubusiu- ma zapalenie oskrzeli i strasznie mu świszczy w klatce piersiowej- ale nie takie rzeczy już przechodziliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo, rozpakuj się nam szczęśliwie, szybciutko i bezpiecznie. I pikaj wieści jak tylko będziesz mogła.Trzymam paluchi aż trzeszczy.

 

Ktosiu - tu ciotka forumowa - nie podskakuj za bardzo i bierz się do roboty konkretnie. Nie ma leniuchowania, dawaj tu na zewnątrz, wiesz jaka śliczna pogoda ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mocno trzymam kciuki za Frania i Tomka i Stefcia...

 

Mój tato znowu w szpitalu w sobotę pogotowie go zabrało. Za bardzo wymiotował, znowu bakteria w ukł. moczowym, do tego niedoleczone zap. płuc.

Powiedzcie ci bo ja nie kumata jestem, co mówią przepisy o transporcie osoby chorej karetką? Rodzice mieszkają na 3 piętrze i nikogo nie obchodzi jak zabierają do szpitala czy odstawiają po to zostawiają go przy wejściu do klatki i dalej niech pani skrzykuje znajomych/ sąsiadów/ kogo-bądź by wnieśli na górę... (ostatnio mama biegała o 3 w nocy błagając sąsiadów by tatę znieśli na dół)

:evil: :evil: :evil: gdyby nie to że to mała mieścina już dawno bym awanturę zrobiła ale mama się nie zgadza bo potem żaden lekarz nie będzie chciał im pomóc (tzn leczyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek-Rundschau :wink:

 

(45 dzień)

 

Waga Franka Walecznego - 1810gr!!!! (ma chłopak spust)

 

Do Wrocławia na laser na razie nie musi jechać:) Kontrola za tydzień:)

Kamień z serca, bo przy tej ilości tlenu to lekarze byli pewni, że Franuś dziś na bank "wskoczy" na 3 stopień retinopatii..

(ludzie małej wiary..;-)

 

Pokłuli dziś mojego synka a i mamie się oberwało.. Badają nas już kompleksowo. Jutro do Poznania lecą PCRy. Leczenie Franka już tyle kosztuje, ze zgodę na te PCRy musiał dostać do podpisu ... dyrektor szpitala..

 

Dziś, na próbę, Franek ma zmniejszony tlen do 50%, popołudniowa gazometria wyszła dobrze! Gdy wieczorem wychodziłam ze szpitala, tlen pozostawał na poziomie niezmienionym. I oby jutro było tak samo.

 

Maluszek był dziś wentylowany tylko raz, saturacja spadła mu na 78%, nawet nie zsiniał. Szybko doszedł do siebie. A mnie panie pielęgniarki juz nawet nie wypraszają na te wszystkie zabiegi. Stwierdziły, ze widziałam już tyle, że przy wentylowaniu, odsysaniu i gazometrii mogę byc przy maluszku..

Ciężko na to wszystko patrzeć, ale ja tylko patrzę, on musi to przeżywać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...