Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agnes - jak ja czekałam na takie piekniutkie wieści o Franku :D

Serducho rośnie i gęsia skórka sie pojawia przy tych optymistycznych wiadomościach :D czekam na 2 kg i 50ml mleka co 3 godz. :lol: Jeszcze troszkę i utulisz Walecznego w ramionach :D

buziolki w stópkę dla Franka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes

 

Cudowne wiadomości nam przynosisz. Franio na pewno już sobie świetnie poradzi dalej, bakteria pójdzie precz i niebawem będziesz tuliła go w ramionach. Przepraszam za małą prywatę, ale ciągle jeszcze pamiętam, jak rok temu wyjęto po 4 tygodniach moje dzieciątka z inkubatorów. Całowałam je, gdzie popadło, przytulałam do bólu, głaskałam po maleńkich główkach i pokłutych miniaturowych rączkach. I oczywiście płakałam ze szczęścia i radości. Nie zapomnę momentu, gdy po raz pierwszy przystawiłam je do piersi, nie wierząc za bardzo, że będą potrafiły ssać (zassały od razu). Ten moment na zawsze pozostanie w mojej pamięci i zawsze na jego wspomnienie kręci mi się łezka w oku.

Zobaczysz, niedługo to samo przed Tobą. Już niedługo.

A wylewy dokomorowe zdarzają się chyba wszystkim wcześniakom- nie tylko tym pod respiratorem. Mój wcześniak właśnie zaczyna chodzić ( i to ten, którego stan był cięższy i wylewy poważniejsze)

 

Tomku

 

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Przede wszystkim powrotu do zdrowia i pełni sił.

Trzymam kciuki za wszystkich potrzebujących wsparcia i ślę pozytywną energię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, bardzo, bardzo Wam dziękuję :D

Obym codziennie tu już pisała same dobre wieści.

 

Tabaluga, bardzo dziękuję Ci za wieści. Pisz dużo :D A ja i tak się do Ciebie odezwę na priw jak tylko u nas sytuacja troszkę się uspokoi. :D

 

Tomku drogi, serdeczności imieninowe :D

 

Pigwa, wracając do kwestii snów... :oops: Ja po prostu wieczorem oglądałam Twoje cudne zdjęcia, stąd pewnie pojawiłeś się w moim śnie :D I jak Pepsia - protestuję. Z względów oczywistych :wink:

 

 

 

Ps. Dzwoniłam na OIOM, wszystko w porządku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś dobre wiadomości na noc podajesz, będzie się nam dobrze spało.

CRP 4,4 to super. Wyżej podałaś błędną nazwę CRP to białko ostrej fazy, które wzrasta przy stanach zapalnych zwłaszcza bakteryjnych. Ale skoro już poniżej 5 to naprawdę dobra wiadomość. Dużo zdrówka dla synusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas podczytuję wieści o zmaganiach Kuracjuszy Forumowego Sanatorium, ale rzadko piszę, bo trudno mi znaleźć odpowiednie słowa. Mogę jedynie wspierać ciepłymi myślami i modlitwą, co każdego dnia czynię.

 

Bardzo się cieszę z postępów MaluszkaFrania i pozostałych Kuracjuszy :D

Teraz to już tylko do przodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne wiadomości Agnes :lol:

Wszyscy tak naprawdę czekaliśmy tu na ten dzień, kiedy taka radosna oznajmisz nam, że Franiu "zaskoczył" :lol:

Obyś już zawsze tak szczęśliwa i pełna radości pisała tu co u was słychać.

 

Życzę Wam, oby dzień przytulenia nadszedł jak najszybciej! :lol:

 

 

Tomku, "Szanowny Tomku" :wink:

Serdeczności z okazji imienin :lol:

I buziak od małego imiennika, łobuza cała parą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ma dzisiaj imieniny. Wiadomości od Agnes rewelacyjne, ale może ktoś poza mną złoży Tomkowi życzenia. :D :roll:

 

Wprawdzie u nas (w USA) imienin się nie obchodzi, ale jako stary polonus życzę Tomkowi szybkiego powrotu do zdrowia i na tę intencję pije spory kielich żenichy kresowej ( rocznik 2006). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czy ja nie mówiłam, że wiem, iż dobrze będzie? :D :D :D

różką chyba zostanę, sms za jedyne 8 zł! :lol:

 

Aguś, kochana - cieszę się niebywale, serce podskakuje z radości, a teraz - ja Ci to mówię, zważ! - to już będzie tylko lepiej. 8) :D

 

Ściskam mocno i pozdrawiam najserdeczniej. :D :D :D

 

Tomuś, kochany - najlepszego, szybkich postępów w powrocie do zdrowia, fantastycznych wyników, świetnego ciśnienia i żadnych bakterii - a nade wszystko uśmiechu!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastrój poprawiony dobrymi wieściami.

Franuś tak trzymać, powoli do przodu.

Agnes teraz to tylko lepiej będzie jak DPS pisała :D

 

Tomku dużo słońca i dobrych myśli posyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takie piekne weści o naszym Franusiu czekałam...gęsia skórka i łzy towarzyszyły mi jak czytałam o naszym dzielnym chłopcu!!!!! i wierzę, że jeszcze usłyszymy cudowniejsze nowiny!!!!!!:D :D :D

Agnes-dzielna kobieto!dbaj o siebie, abys wkrótce wytrzymała humory małego synusia :wink:

 

Tomku- nasz komturze!!!!Zdrowia, zdrowia, zdrowia życzę!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...