Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Sylwia - siły i spokoju Ci życzę bardzo, kochana, musisz teraz być dzielna bardzo i stanowcza. I pamiętaj, że wiara i nadzieja potrafią cuda czynić...

DPSiu dziękuję za życzonka. Trudno być stanowczą na odległość 320 km... :oops: :evil: dzielną tak ale stanowczą? Na razie jestem zła na mamę za jej słowa i jej reakcję i na siebie za moją reakcję... :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jutro zadzwonię do koleżanki z Wrocławia - może coś znajdzie, bo sama wynajmuje od kogoś. Wiem, że zmieniała lokum - wynajmowała kiedyś jeden pokój a teraz kawalerkę. Niedługo ma się przeprowadzić na swoje. Może jeszcze ten pokój jest wolny, może przeprowadzi się w najbliższych dniach i zwolni kawalerkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Wrocławia, popytam jutro w pracy, czy ktoś ma jakieś miejsce. Myślę, gdzie by się miejsce znalazło. Ja w czwartek, piątek mam urlop, bo z moim tatą będę jeździła po lekarzach i itp. Więc gdybyś Aga niczego nie znalazła to na czwartek, piątek możesz być u mnie. niestety jeszcze domu nie wybudowałam, ale w pokoju syna znajdzie się miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, trzymaj się cieplutko.

Hmmm.... nie wiem jak to napisać...jedynie mnie walniecie wirtualnie, ale taki wyjazd do Wrocławia wiąże się z jakimiś kosztami. To jest praktycznie życie na dwa domy. W jednym Agi mąż i córka, w drugim Aga dochodząca do Frania :roll:

Aguś, nie potrzebujecie czasem jakiejś pomocy finansowej? No bo w razie co to myślę, że ludzie na forum otworzą serca i portfele, no...

:oops: :-?

A teraz mnie bijcie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kochani.

Zaraz zacznę kopać w sieci.

Narazie wpadły mi tłumaczenia na cito, więc noc będzie krótka dziś :-?

Aga, spokojnie. Sooookojnie. Ja myślę, że te koszty nie będą takie duże, jakoś damy radę. Wy jesteście kochane ludki. Naprawdę. Mam nadzieję, że owo życie na dwa domy potrwa maksymalnie miesiąc.. Jest na pewno wiele więcej osób bardziej potrzebujących pomocy i wsparcia. Jakoś damy radę.

Umówmy się tak: jeśli Franiowi będzie potrzebne jakieś bardzo drogie leczenie, to dam znać. Naprawdę. Będę pukała do wszystkich drzwi i banków, żeby zdobyć potrzebną kasę. Narazie dajemy radę. Z pomocą rodziców: matki Visy i ojca Maestro... :lol: :lol: To wszystko pikuś. Liczy się Franek. Tysiąc w tą czy tamtą.. Piiiikuś :D Sami wiecie o co chodzi.

Wracam do roboty, no bo..właśnie.. :wink:

 

Dziękuję Wam bardzo.

Wiem, że na Was zawsze mogę liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, trzymaj się cieplutko.

Hmmm.... nie wiem jak to napisać...jedynie mnie walniecie wirtualnie, ale taki wyjazd do Wrocławia wiąże się z jakimiś kosztami. To jest praktycznie życie na dwa domy. W jednym Agi mąż i córka, w drugim Aga dochodząca do Frania :roll:

Aguś, nie potrzebujecie czasem jakiejś pomocy finansowej? No bo w razie co to myślę, że ludzie na forum otworzą serca i portfele, no...

:oops: :-?

A teraz mnie bijcie 8)

 

To samo miałam na myśli, ale nie wiedziałam, czy napisać wprost. Dokładnie tak samo uważam. Brawo, że napisałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam straszne problemy z FM od dłuższego czasu.

Musze logować sie po 5-6 razy pod rzą, żeby się zalogować. Wysłanie postu to męka, na privy nie mogę w ogóle odpowiadać.. :-? Nie piszcie więc do mnie prosze na priv na FM tylko na pocztę: [email protected]

Aniu, odpowiem Ci więc tutaj:

antybiotyki:

meronem, vancomecyna, clacid, biodacyna, coś jeszcze, targocid

teraz znowy meronem

armata to targocid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnesK Dyrekcyjna ma dobra opinie choć sam szpital pięknie nie wygląda ale niech Cię nie zwiodą pozory ;) To co dla jednego szpitala jest ciężkim przypadkiem tu powinno być "standardowym" ;)

Potrzebujesz mieszkania, pokoju czy łóżka? Rzucam na grupie wrocławskiej Twoje pytanie

ps. ja też trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpital nie wygląda pięknie, to stary budynek. Sama się tam urodziłam i rodziłam też pierwsze dziecko. 12 lat temu był grzyb w łazienkach, nie wiem jak teraz.

Aga, Ty chyba od jutra już będziesz we Wrocławiu? Jutro popytam wśród znajomych o nocleg, ale w razie czego moja propozycja aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja maila wysłałam, odezwała się do mnie Megana, że może pomóc - będziesz więc miała wybór. :lol:

Aguś, Ty się nie martw, ja NAPRAWDĘ czuję, że wszystko będzie dobrze.

Sama jestem zdziwiona, nigdy nie miewałam tak silnych odczuć co do innych ludzi, a tutaj... :o :D

Mam w sobie wielką pewność, że wszystko będzie OK. 8) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś to ja jak zwykle pływacki:

wdech-wydech

wdech-wydech

i po pierwsze jestem z Opola więc mam blisko gdyby coś to nie jest to pusto słowie -POMOGĘ...

po drugie...szpital ma bardzo dobrą opinię, i wysoce docenianych specjalistów, był tam konsultowany mojej koleżanki z Poznania synek-pomogli

po trzecie Aguś siły całej twojej rodzinie życzę...domyślam się że słowo przewlekły wywołało u ciebie gęsią skórę, ale Franek już tak wielki chłopak w porównaniu z tą kropeczką, którą urodziłaś...jak to mówi mój wujek ginekolog, świetny lekarz...wszystko co powyżej 2000 g jest już na dobrej drodze.....

powodzenia...

po czwarte: kochani wszystkim chorym i ich opiece przesyłam fluidy pozytywnych myśli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franeczku, jechałam dzisiaj do pracy i ćwiczyłam oddechy - dla Ciebie. I tak mnie cieszy, że coraz lepiej dajesz sobie radę, że próbujesz sam oddychać i całkiem nieźle Ci to wychodzi. Wyobrażam sobie, jak Twoja mama się cieszy. Ta wielka radość Wam się należy, ale nie jest to jeszcze TA radość, która Was ogarnie, jak w zaciszu własnego domku będziesz się tulił do mamy.

 

Sylvia, niestety, dopadła Was smutna polska rzeczywistość: nie dasz w łapę, nie masz opieki. :evil: Nie gniewaj się na mamę, na pewno nakrzyczała na Ciebie odruchowo, bo ją samą wszystko to przerasta i boi się, że sobie nie poradzi, a Twoja "ingerencja" wydała się jej niepotrzebnym dodatkowym problemem. Trzymaj się cieplutko, oby tato wyzdrowiał. I pisz; nieprawda, że się nie nadajesz do publicznego pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes - obiecaj mi , ze jak trza bedzie kasy - dasz nam znać ... a jak dla Frania na drogie leki to już musowo... bez krępacji - po to tu jesteśmy ... teraz my możemy pomóc Tobie , kiedys moze Ty bedziesz mogła pomóc komus z forum ... tak to działa .... i nie chce słyszeć o jakichś w ogóle fanaberiach ...masz pisac i tyle ...choćby do mnie na priv albo maila a ja się wszystkim zajmę , zorganizujemy zbiórkę na forum ... powiedz tylko jedno słowo ...

czy znalazłaś już pokój we Wrocławiu?

tradycyjnie - buziaki dla Frania ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, załamka :(

 

Nic nie ma , wszystko oblężone przez studentów. Jeśli coś jest, to chcą na pół roku nie mniej.

 

Jeśli macie jakiekolwiek namiary, proszę na moją skrzynkę lub na [email protected]

metodą łańcuszkową będę przekazywać migiem co się da.

 

Na chwilę obecną jest wojna o ..karetkę z respiratorem , a nie mechanicznym workiem :evil:

 

Gdybym miała opisać w skrócie to co się dzieje..to znaków by zabrakło. :evil: :evil:

Franek ma zdiagnozowaną retinopatię 3 st i ma być operowany w piątek we Wrocławiu w klinice okulistycznej a potem przekazany docelowo do kliniki wcześniaków ( chyba dobrze zrozumiałam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...