Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Sylwia, kochana.. tak mi przykro.. W obliczu śmierci trudno napisać coś mądrego, pocieszającego.. Trzymaj się, będę sie za Ciebie i twojego śp Tatę modliła..

 

 

Wpadłam tu z radością i tak mi teraz głupio pisać ze względu na św Tatę Sylwii.. alchciałąm sie z Wami podzielić wiadomością: Franuś jedzie na Dyrekcyjną. Lekarze ze szpitala 40lecia załatwiają właśnie karetkę dla niego. Lece już do auta.

Zia bedzie pisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sylwia- jest mi niezmiernie przykro, wiem co to ból i złość że Bóg zabiera nam najbliższych, ale wiem że nie robi tego bezcelowo.

 

Łączę się z całą Twoją rodziną w modlitwie za Twojego ŚP Tatusia.

 

P.S. Bóg daje nam tyle ile możemy znieść - trzymaj się i pamiętaj że zawsze tu jesteśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwio, wyrazy współczucia. To ogromny ból, gdy odchodzi najbliższa osoba. Bardzo Ci współczuję. Jedynym pocieszeniem może być tylko to, że Tatuś Twój już nie cierpi. Trzymaj się mocno, kiedyś się wszyscy spotkamy.

 

Agnieszko, dobrze że u Was do przodu, Franuś w dobrych rękach się znajdzie za moment. Teraz to już z górki, zobaczysz.

 

DPS, właśnie mialam 2 dni urlopu aby pozałatwiać z tatą jego sprawy, m.in. zakończenie działalności gospodarczej. Bardzo tata to przeżył, ale wie, że już nie będzie kierowcą.

Muszę go teraz przekonać, aby chodził do Poradni Zaburzeń Pamięci, zwłaszcza, że mamy blisko. Mylą mu się cyfry w zakresie dziesiętnych, trudno mu się podpisać, ma zawroty głowy i jest spowolniały.

Ale tak wygląda super, sam chodzi i koło siebie wszystko zrobi. W głębi serca czuję lęk, ale bardzo się cieszymy, że żyje, że jest.

Każdy dzień jest świętem, okazujemy mu dużo miłości, zabieramy na spacery, w odwiedziny, na budowę. Dziękuję Bogu ,że jeszcze nam go nie odebrał.

Jak był tak mocno chory w szpitalu, to wieczorem odnajdywałam pocieszenie tu na FM, i wierzyłam, że jeśli tyle osób się modli to Pan Bóg wysłucha próśb.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję.

 

Dlatego mam pewność, że Agnieszki Franuś też będzie żył, że będzie psocił. I to już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pozostali? Sylwunia, odezwij się, proszę, jak Tata.

 

DPS Tata dziś o 5 odszedł od nas. [*] Dziękuję wam wszystkim za wsparcie

 

O małym Franiu myślę... cieplutko

Bardzo mi przykro. Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy logistycznej daj znać.*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, tu asia.malczewskawłaśnie wpadłam do rodziców i mama przekazała mi tą smutną wiadomość - sylvia, serdecznie wyrazy współczucia kochana ... modlimy się za Was wszystkich ...

 

AgnesKo, ucałuj Franusia od ciotek - i szczęśliwej przeprowadzki do kolejnego szpitala - mam nadzieję, że teraz już z górki kochani !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwunia - bardzo, bardzo mi przykro... :cry:

Wierzę gorąco, że Twojemu Tacie teraz jest dobrze, że jest szczęśliwy i już w ogóle nie cierpi.

Modle się o siłę i wytrwanie dla Ciebie i dla Twojej Mamy - wspierajcie się i bądźcie razem, a będzie Wam dużo lżej, kochana.

 

Aguś - cieszę się ogromnie, że malutek trafia w doskonałe ręce lekarzy na Durekcyjnej - teraz może być już tylko lepiej z każdym dniem, na pewno!

 

Aniu Klepka - dobrze, że Tata Twój rozumie, że inaczej już być nie może, oby tylko z Waszą pomocą mógł cieszyć się życiem i obecnością wśród Was - cała reszta się ułoży. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...