Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomek jest wybudzany. Neurolog bardzo na niego krzyczał, ale tomek nie chciał otworzyć oczu. Wg lekarza może już słyszeć, więc czytają i czytają mu Wasze wieści. Spocił się przy obcinaniu paznokci, więc pewnie to czuł, a raczej nie jest przyzwyczajony, żeby ktoś mu to robił. Ma zapalenie płuc po intubacji, ale nie ma gorączki. Oddycha sam, ale jest jeszcze podłączony do respiratora na wszelki wypadek, gdyby zapomniał jak to się robi.

Czekamy dalej co będzie.

Tato obudź się prędzej, bo tu ludzie czekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu - pewnie Ci sie coś fajnego śni skoro nie chcesz sie obudzić :lol: nie stresuj za długo Rodzinki ,bo potem coby sie zrelaksowac z Komturii długo nie wyjadą :wink:

Będę czakać na Twoje przebudzenie ....tak jak każdy tutaj trzymający kciuki za Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Tomku, poleżałeś, pospałeś sobie, ale dość tego dobrego, czas wstawać!

 

otwieramy oczka, no raz dwa...

 

wiem, że pod powiekami też jest ciekawy świat, ale ten poza nimi jest jeszcze piękniejszy...

 

wstawaj Przyjacielu

 

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku wiem, ze takiego budzenia jeszcze nie miales. Ale nie boj sie przyjacielu wracac do nas, bo tutaj nic sie nie zmienilo. No moze procz tego, ze z Twojego powodu forum budowlane stalo sie grupa kibicow.

Nikt tu juz o budowie nie pamieta, kazdy wchodzi tylko zerknac co u Tomka, czy juz wstal, co kazal nam przekazac, czy za nami sie stesknil..., kiedy znowu cos do nas napisze...

Od kiedy jestes w szpitalu to tyleee ludzi wchodzi spac i wstaje rano z jedna mysla - niech no Tomek szybko do zdrowia wraca.

Wiec wiesz, trzeba sluchac ludzkich serc. A tu wszystkie mowia jednym glosem - wracaj Tomku do zdrowia, wracaj do nas szybciutko. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List do Tomka

 

Tomku

minął weekend, zaczął się nowy tydzień, w wiadomościach mówili, że cała Polska w słońcu, a to nieprawda była.

Podlasie było od rana pochmurne i chłodne. Wreszcie przez chmury przebiło się słońce i świeci teraz całą mocą. Jakby chciało zakomunikować, że jest dzień i nie trzeba spać, bo jak śpiewa dziś dla Ciebie cała Polska...Wstawaj szkoda dnia...

Od rana odbierałam wiele telefonów od swoich znajomych i przyjaciół, którzy pytali o Twoje zdrowie, o to jak się czujesz. Oni też czekają na dobre wiadomości z Olsztyna i wierzą, że takie usłyszą. Więc postaraj się proszę i otwórz oczy, daj znać Majce, Gabrysi, Jaśkowi, że naprawdę słyszysz wszystko co do Ciebie mówią i czytają.

Masz bardzo dzielną Rodzinę, ale co się dziwić, przecież to Komturowa Rodzina.

Ta Forumowa Rodzinka też się tu nieźle niecierpliwi, co chwilę ktoś zagląda, pisze i sprawdza, o co nasz Komtur najpierw zapyta, kiedy już się obudzi.

Sama też jestem tego ciekawa :wink:

Kończy się Teleexpres, ja też będę kończyć, trawnik czeka na skoszenie.

Trzymaj się dzielnie i sił nabieraj, bo jak Ci te wszystkie maszyny odłączą, to nie ma zmiłuj, będziesz musiał odtąd sam wszystko, no chyba że Majeczkę ładnie poprosisz, to pomoże.

Z pozdrowieniami od całego Podlasia - tola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, czekamy! Wracam z pracy i co najpierw robię? Zaglądam na Forum i pewnie jak wszyscy tutaj chcę przeczytać, że JUŻ się obudziłeś. Tak naprawdę to wiem, że to cały proces wybudzania, a nie chwila, mój tato był w takiej śpiączce i tak mu było błogo, że nie bardzo chciał się budzić do świata, gdzie wszystko boli. U nas wszystko dobrze się skończyło i chłop z ojca, że hej! I u Ciebie tak będzie, my czekamy, a Ty powoli do nas wracasz - z każdym czytanym postem JESTEŚ coraz bliżej rzeczywistości i nas :D.

Pozdrawiam

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie miał kaftanika dla wariatki pod ręką...dlatego mogę teraz do Ciebie pisać....jessssu ja naprawdę zaśpiewałam :oops: :oops: :oops:

przechodnie byli "nieco" , zdziwieni :o :o

 

Tomku - słyszałeś mnie, prawda ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą Tomku. Słyszałem, że śpiewasz, a to znaczy, że przez jakiś czas będziesz miał czysto „blusowy” głos. Jest tyle piosenek i ballad do zaśpiewania.

Coś-niecoś potrafię z gitary wydobyć, to może razem? :roll:

Może Wertyński, lub Okudżawa?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...