Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chef Paul - troche dokladniej trzeba bylo czytac, bylo na poprzedniej stronie :)

 

Drodzy Forumowicze,

byliśmy u Tomka w jego mazurskiej Kasztelanii. Powiedział na odchodne, że wsparcie, jakie płynie z forum jest bardzo dla niego budujące. To jest też wiadomość dla Was - nasz Komtur szybko wraca z dalekiej wyprawy! Jak mówi pani Majka, małżonka Tomasza, jeszcze z pół roku i wróci również na forum. Postępy są.

 

A niedługo w "Muratorze" artykuł o mazurskim domu Majki i Tomka, i o kolejach losu nie zawsze prowadzących prosto do celu.

 

Przekazujemy serdeczne pozdrowienia od Tomasza.

a ja też czekam na info od Jasia albo Gabrysi albo od Majki za pośrednictwem Depesi

post od Redakcji jest jakąś dobrą informacją, ale chyba bardziej zapowiedzią artykułu o Komturii

Pozdrawiam wszystkich powracających do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie, czytam, nie codziennie piszę :cry: .........z braku czasu :cry:

 

no ale jak zobaczyłam takie dobre wieści i zdjęcie Franka to musiałam się zalogować :lol: :lol: :lol:

 

 

Agnes, bardzo Cię podziwiam za upór z jakim walczysz o Franusia. Życzę Wam, żebyście niedługo wszyscy razem spotkali się w Waszym domku i cieszyli się sobą :lol: :lol:

 

aha......i żebyście szybko schowali w niepamięć te trudne chwile, które razem przechodzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie Franusia wywołało wilgoć w oczach i na policzkach moich i córki.

Franusiu, cudeńko Ty nasze, bądź dzielny jak do tej pory a wszystko będzie dobrze.

Najcieplejsze pozdrowienia :D

 

Tomku, nie zapominam, wspieram myślami nieustannie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol:

 

I ja czekam na franusiowe wieści.

 

U mojego Taty się leciuśko skomplikowało :( Nie idzie jutro na chemię bo przyplątała mu się jakaś infekcja - przeziębienie z temperaturą. Zamiast skierowania do szpitala dostał receptę na antybiotyk i w piątek ma się zgłosić na kontrolę. Zły i przybity chodzi! On zawsze się denerwował kiedy go choróbsko łapało, a teraz...

 

No i jak tu lubić jesień z jej przeziębieniami i katarami? :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we Wrocławiu cały dzień pada deszcz i wieje wiatr, brr

Dzisiaj rano zwolniłam się z pracy by udać się z moim tatą do urzędu skarbowego w jego sprawach. Chciał jechać sam autobusem, ale ja się bałam o niego. Jak jechaliśmy złapała mnie policja na radar - 4 pkt, 100zł mandaciku.

Po urzędzie pojechałam do pracy. O godz. 13 dzwoni do mnie siostra i mówi, że mój tato pojechał sam autem do Środy Śląskiej (ok. 30km) sprzedać auto.

My przerażone, do tego jeszcze ta pogoda. Ale okazało się, że tato i dojechał sam, i sprzedał auto , po czym PKSem wrócił do Wrocławia.

 

wszystkim chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Co u ani taty, Franusia? Sylwia jak sobie radzicie? A Ty Tomku? może też już brykasz jak mój tato, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we Wrocławiu cały dzień pada deszcz i wieje wiatr, brr

Dzisiaj rano zwolniłam się z pracy by udać się z moim tatą do urzędu skarbowego w jego sprawach. Chciał jechać sam autobusem, ale ja się bałam o niego. Jak jechaliśmy złapała mnie policja na radar - 4 pkt, 100zł mandaciku.

Po urzędzie pojechałam do pracy. O godz. 13 dzwoni do mnie siostra i mówi, że mój tato pojechał sam autem do Środy Śląskiej (ok. 30km) sprzedać auto.

My przerażone, do tego jeszcze ta pogoda. Ale okazało się, że tato i dojechał sam, i sprzedał auto , po czym PKSem wrócił do Wrocławia.

 

wszystkim chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Co u ani taty, Franusia? Sylwia jak sobie radzicie? A Ty Tomku? może też już brykasz jak mój tato, co?

 

 

:o :o :o 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...