Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Swieza pietrusza podobno tez pomaga na anemie, to niech dowala z tone do tego rosolku, do ziemniakow, do zup.

 

Potwierdzam, łyżeczka świeżo posiekanej natki pietruszki dziennie skutecznie podwyższa hemoglobinę.

 

Trzymaj się Aniu.

 

Ślę wsparcie dla Potrzebujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu

Ja myślę, że na anemię dobra byłaby też chyba kaszanka, wątróbka. Tylko jak na początek po diecie to chyba trochę za ciężko strawna. Buraczki, pietruszka- ale koniecznie z witaminą C, żeby się lepiej wchłaniała, jak najbardziej.

Najważniejsze, że Tato już w domu- teraz szybciutko do siebie dojdzie.

Za wszystkich kuracjuszy zaciskam mocno kciuki i pamiętam w modlitwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ciąży zeby nie łykać tabletek jadłam 3x dziennie wątróbkę ze szpinakiem :roll: i pomogło anemia zniknęła :o

 

Pozdrawiam chorowitków i ich wytrwałych opiekunów i zdrówka życzę

i ściskam kciuki i dobre myśli wraz z modlitwą przesyłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwości soku z pokrzywy:

preparat podnoszący poziom żelaza a także zawierający całą gamę innych niezbędnych pierwiastków. Każdy z Państwa kto musiał zwiększyć poziom żelaza w organizmie, wie jak bardzo słabo jest ten pierwiastek przyswajany z tabletek. Teraz uzupełnisz go znacznie szybciej, co więcej zostanie on dostarczony w naturalnej, szybko przyswajanej formie, a w dodatku jest przyjemny w piciu po rozcieńczeniu go w ciepłej (nie gorącej!) wodzie. Możesz także dodać odrobinę miodu wg. własnych preferencji.

 

uodparnia organizm (nadchodzi zima, organizm jest znacznie słabszy niż w na wiosnę i w lato kiedy to dostarczamy do organizmu wiele witamin w postaci owoców i warzyw). Jeżeli żelazo jest w pobliżu minimum to organizm bardzo łatwo się przeziębia. Zawsze należy dbać aby poziom tego pierwiastka był mniej więcej w 2/3 przedziału normy.

 

bardzo wskazany dla osób mocno osłabionych (wzmacnia, dodaje werwy, "chęci do życia")

 

niezbędny przy nowotworach, chemioterapii, kiedy poziom żelaza jest w pobliżu minimum lub poniżej normy. Odpowiedni poziom tego pierwiastka znacznie wspomaga walkę z nowotworem.

 

pomaga oczyszczać naczynia z cholesterolu

 

oczyszcza krew z toksyn, wzmacnia nerki. Pokrzywa jest świetnie przyswajana przez organizm. Zawiera wiele niezbędnych pierwiastków.

 

poprawia pracę wątroby, śledziony, trzustki

 

 

przywraca właściwy apetyt

 

dzięki temu, że nie zawiera cukru może być stosowany przez cukrzyków

 

A tutaj można ją kupić w dwóch wersjach - konserwowaną spirytusem albo z miodem i zurawiną: http://www.kuzdrowiu.pl/index.php?pid=main_tresc.pl.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, Agduś, wyprze3dziłaś mnie, właśnie miałam napisać o soku z pokrzywy, bo działa cuda!

Jak urodził się mój malutki synek i miał anemię i leukocytozę w chwili porodu, to piłam litrami sok z pokrzywy, żeby mu przekazać, a potem jeszcze przez rok szykowałam sok ze świeżej młodej pokrzywy (cała zamrażarka przed zimą tym zawalona była).

Dziecko bardzo szybko dochodziło do siebie, lekarka była naprawdę zdumiona szybkimi postępami leczenia.

Aniu - koniecznie kup!!!

 

Kciuki nadal zaciskam za wszystkich, na pewno będzie dobrze, bo musi być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu myślę, że po proponowanej przez forumowiczów kuracji anemia Twojego Taty nie ma szans.

I szybko z tego wyjdzie i nabierze sił.

 

Dobra wiadomość.

Kaśka dziś została odłączona od aparatury i może już sobie swobodnie chodzić po sali.

Oby już teraz tylko z górki było i to u wszystkich naszych kuracjuszy.

Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buraczki, pietruszka- ale koniecznie z witaminą C, żeby się lepiej wchłaniała, jak najbardziej.

 

Oj dziewczyny, troche namieszalyscie, to wlasnie natka pietruszki ma bardzo duzo wit. C i po to sie ja dodaje do mieska, barszczyku itp. zeby z nich zelazo z jej wit. sie lepiej wchlanialo :)

 

Trzymam kciuki za wszystkich chorowitków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...