Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edzia - super wiadomości o Kasi :lol:

 

Byłam dziś u rodziców na obiedzie. Tatko wpałaszował talerz wątróbki z jabłkami posypanej natką pietruszki i wypił dwa kubki czerwonego barszczyku. Potem wypił jeszcze dwa kubki herbatki z pokrzywy.

Czy to dobra dieta? :lol:

 

PS. Troszkę mi tęskno za wiadomościami o Tomku i o Franusiu. Chyba jestem z tych, co lubią wiedzieć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - nie naciskajcie tak na te wieści od Komtura, brak wieści to dobre wieści wszak...

Nie chcę wydzwaniać zbyt często do Majki, bo ma, bidula, i tak mnóstwo problemów i pracy, często jest tak zmęczona, że nie ma nawet siły na rozmowy, nie mówiąc o wielkim braku czasu, bo sytuacja zmusza ją do pracy w Warszawie i pilnowania Tomka w Komturii na Mazurach...

W swoim czasie zadzwonię, dobrze? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

byliśmy u Tomka w jego mazurskiej Kasztelanii. Powiedział na odchodne, że wsparcie, jakie płynie z forum jest bardzo dla niego budujące. To jest też wiadomość dla Was - nasz Komtur szybko wraca z dalekiej wyprawy! Jak mówi pani Majka, małżonka Tomasza, jeszcze z pół roku i wróci również na forum. Postępy są.

A niedługo w "Muratorze" artykuł o mazurskim domu Majki i Tomka, i o kolejach losu nie zawsze prowadzących prosto do celu.

 

Przekazujemy serdeczne pozdrowienia od Tomasza.

 

DPS ... jasne , rozumiem ....

pełna nadziei czekam na dzień, kiedy Tomek napisze sam do nas choć kilka słów ... tak sam - od siebie ....

 

Daga, jeszcze trochę cierpliwości :wink:

Wg. Majki w kwietniu już do nas sam napisze.

Choć czuję, że wcześniej się odezwie :D

 

Kaśka uśmiechęła się pięknie, kiedy przekazano jej nasze pozdrowienia.

Dziękuje za pozdrowienia i wsparcie w tej trudnej walce z zakażeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zadnego przecieku o tym w ktorym numerze Muratora bedzie artykul o Komturze nie ma? Nic?

 

Zeljko myślę, że tu jakieś info będzie przed pojawieniem się nr Muratora z artykułem o Tomku

 

Aniu czytałam, że Twoj Tato dzielnie znosi tę żelazną kurację. Z czasem siły wrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie pozdrowienia do Kuracjuszy i Duchowych Opiekunów

Hej bonetko! :p

Ja pamiętam o tamtym, :wink: tylko jeszcze nic nowego nie zaksięgowali. Widać sie nie wyrabiają, bo wszystko stoi tak jak było ponad miesiąc temu, albo i więcej.

Ale dam znać, jak tylko dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...