Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cały czas sercem z Wami i czekam na same dobre wiadomości :D

 

Jak nic się nagle nie zmieni to Kasia za tydzień wroci ze szpitala do domu.

 

Cały czas jestem i wspieram wszystkich potrzebujących.

 

Dziś szczególną dawkę energii i wsparcia przesyłam dla mojej siostrzenicy.

Miała wyznaczony termin porodu na 19 listopada, ciąża przebiegała prawidłowo.

Wczoraj bardzo podskoczyło jej ciśnienie i decyzja - musi urodzić jak najszybciej, od wczoraj w szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia

Będzie dobrze. 19 listopada to już prawie termin więc maleństwo może spokojnie powitać ten świat. Moi urodzeni 2,5 miesiąca wcześniej, a już brykają. A jeśli siostrzenica jest w szpitalu, to na nadciśnienie szybciutko coś zadziałają. Trzymam kciuki i modlę się za nią i maleństwo.

 

jarkotowa

Nie wyobrażam sobie, co ta dziewczyna musi czuć. Taka młoda, całe życie przed nią. Musi walczyć, skoro guz taki uparty, to ona musi znaleźć w sobie ogromne pokłady siły i nadziei do walki z potworem.

Póki życia, póty nadziei. Obiecuję modlitwę w jej intencji.

 

Cieszę się, że Kasia wraca do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarkotowa

wpieram myślami z całych sił, sama dobrze wiem, jak to jest gdy bliska osoba choruje na to paskudztwo :(

Trzeba wierzyć i mieć nadzieję, jeśli mogę coś podpowiedzieć, to olej lniany. Tato będzie stosował po zakończeniu chemii, znamy kilka przypadków, w których skutecznie zablokował raka. Będzie dobrze! Musi!

 

Edziu

wszystko będzie dobrze, nie martw się! Mój Tomek pojawił się na świecie 3 tygodnie przed wyznaczonym terminem i nawet go nie zakwalifikowano jako wcześniaka, wszystko było ok. U Twojej siostrzenicy i jej maluszka też będzie wszystko dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...