Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drugi dzień mój net mi nie chciał otworzyć wątku, a tutaj tyle wieści.

 

Ziabko - ogromnie mi przykro i smutno, przytulam mocno, proszę o spokój duszy Twojej Mamusi i wiele siły dla Ciebie. Jesteśmy z Tobą, kochana. :(

 

A Franusiowi wspaniałe gratulacje się należą i Jego Mamie też, oboje cudownie walczyli i wreszcie wywalczyli życie dla naszego maluszka. Gratulacje, Agnesko!

 

Edziu - będzie dobrze, musi być dobrze, modlę się, kochana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaba, bardzo, bardzo Ci współczuję. Chciałabym Cię przytulić, pogłaskać po głowie, powiedzieć, że czas goi rany... Widzisz, Franio wraca do domu, tak jak Twoja Mama, która już wróciła. Wróciła do domu, do którego każdy z nas kiedyś wróci. Trzymaj się, kochana, jesteśmy z Tobą.

 

Edziu, wesołe i smutne wieści nam przynosisz. Cieszę się z Kaśki, ale ta dziewczyna... To straszne. Będę za nią trzymać kciuki.

 

Beta-Greta, czytałam Twój post kilka razy z niedowierzaniem: nasz Franio wraca do domku? Super! Jakże się cieszę! Franek: veni, vidi, vici!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję za kciuki.

U moich podopiecznych już wszystko ok.

Kaśka zgodnie z zaleceniem do końca zażywania antybiotyku musi być w szpitalu, czyli do 9 listopada.

Jak pisałam wcześniej już może sobie chodzić, czyta, rysuje.

Siostrzenica urodziła we wtorek pięknego syna 3720 , już w domu.

 

Nasz Franuś walczy jak prawdziwy Champion, trzymam kciuki za dobre wyniki i za spełnienie najskrytszego marzenia Agnes czyli za rychły powrót do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Franiu komisyjnie przeszedł na 56"
....???? co to znaczy :-?

FRANIU UWIELBIAM TAKIE WIEŚĆI

jak cudnie ach ja cudnie...oddychaliśmy z tobą, jesteśmy też w dniach tak ogromnej radości...jakie to cudowne tak walczył, tak walczy i champion wywalczy co ....coś najważniejszego dla siebie Agnes i całej rodziny wywalczył ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-------------------------------------------------------------------------

 

Ziaba :cry: :cry: zobaczcie tak to już jest ktoś przychodzi ...Edzia gratulacje..ktoś odchodzi :cry: :cry: :cry: bądź silna...trudno nam tu to zrozumieć, trudno się z tym pogodzić...szczególnie jeśli jest to mama...

Ziaba mogę tylko stać obok i mówić ze my tu jesteśmy...my żaby powinniśmy trzymać się razem..... :( :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FRANIU

 

patrzę na to Twoje zdjęcie i oczy mam wilgotne ze wzruszenia i moja córka ciągle dopytująca o Ciebie też.

Wracasz do domu, to najpiękniejsza wiadomość jaką można przeczytać :D

Po tak trudnym początku, niech Cię życie już wyłącznie rozpieszcza, zdrowiem, miłością, szczęściem, powodzeniem :D

Buziaczek w tą malutką rączynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...