Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Agnes

 

Nareszcie razem. Tak długo czekaliście na ten moment. Franio jest śliczniutkim małym mężczyzną i pokazał już, że potrafi być dzielny i silny. Teraz ani się nie obejrzysz, a już będzie biegał z piłką. Mam nadzieję, że skoro wracacie do domu, to wkrótce pojawi się cała sesja zdjęciowa naszego małego Forumowicza. Jestem pewna, że wszyscy tu czekają na nowe fotki. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...Czy ktoś wie kiedy będzie w Muratorze o Tomku i co u Niego słychać.

 

U Tomka pomalutku, są postępy, ale to proces długotrwały i wszyscy się muszą uzbroić w cierpliwość. Przebywa w Komturii, ale też bywa w Warszawie. Jest pod wspaniałą opieką swojej Rodziny.

Ja obstawiam, że w maju się do nas odezwie. Kto da więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czy ktoś wie kiedy będzie w Muratorze o Tomku i co u Niego słychać.

 

U Tomka pomalutku, są postępy, ale to proces długotrwały i wszyscy się muszą uzbroić w cierpliwość. Przebywa w Komturii, ale też bywa w Warszawie. Jest pod wspaniałą opieką swojej Rodziny.

Ja obstawiam, że w maju się do nas odezwie. Kto da więcej?

 

W kwietniu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim.

 

Dziękuję za ciepłe myśli i dobre słowa.

 

Byłam przygotowana , wiedziałam. Tylko, że napięty do granic możliwości człowiek nic nie wie, chociaż teoretycznie już ma wszystko poukładane..

 

Dziś już łatwiej. Z każdą chwilą jest łatwiej.

 

Rzeczywistość dnia codziennego ze swoimi potrzebami zmusza człowieka do błyskawicznego lądowania na ziemi .

Trzeba banalnie iść do sklepu, kupić bułki, zrobić obiad, nakarmić domowe pomerdujące ogony..podlać kwiaty, zamieść liście..

 

Wszystko się dzieje jak co dzień..życie nie zwolniło kroku, świat się nie zawalił..Sąsiad co dzień wesoło pokrzykuje zza płota swoje dzieńdoberek, ta sama sójka wali mi w śmietnik..listonosz tak samo uśmiecha..

 

I jak co dzień Wy jesteście, ciepli, dobrzy, taktowni..

 

Taka Oaza Dobroci z bezpłatnym parkowaniem..

 

dziękuję Wam za to, że jesteście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziabko - my po to jesteśmy, żeby sobie nawzajem pomagać...

Trzymaj się, Kochana Dziewczyno, mam nadzieję, że życie będzie szło swoimi torami, a Ty będziesz zawsze wiedziała, że Twoja Mama i tak jest zawsze przy Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaba ta codzienność pukająca do drzwi czasem boli a czasem pozwala przywrócić jaką-taką równowagę ,te zakupy ,liście i pies patrzący na swoją pustą miskę.Czasem to wkurza ale bardziej pomaga bo trzeba w coś włożyć ręce i choc na chwilę odwrócić uwagę.

 

Sciskam Cię mocno,trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie katar z prawej dziurki leci :-( ale co to znaczy katar ? :lol:

pozdrowienia dla wszystkich smarkaczy, kaszlaków i innych!!!

 

Mam na taką przypadłość wspaniałą nalewkę. Wpadniesz??? I pozdrawiam wszystkich chorych i zasmarkańców, zdrowia życząc. :D

 

no nie i taka okazja mnie przeszła koło nosa!!! takie zaproszenie szczere ... :evil:

wproszę się przy kolejnej okazji katarowej ... a co ....

 

 

Ziaba, zapalam lampkę dla Twojej Mamy w moim sercu - to straszne żegnać się z najbliższą nam osobą ... cięzko się robi na sercu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziaba całą prawdę napisała .....tyle nieszczęść ,chorób i śmierci najblizszych nas spotyka a świat nawet na sekundę się nie zatrzyma ......

 

Pigwa - zapraszasz wszystkich zakatarzonych na nalewkę czy tylko Asię ? :wink: bo mi okrutnie z nosa leci :(

 

...juz zmykam coby nie zarażać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jak mam zgrać mms z komórki na komputer :roll:

Za pomocą kabla :roll:

 

:lol: :lol: taka sprytna też byłam :lol: ale zdjęcia z przychodzących wiadomości nie zgrywają się tylko te z galerii zdjęć :o

 

ale wyslalam sobie zdjęcie na pocztę i juz je mam na kompie :wink:

 

dzięki marjucha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jak mam zgrać mms z komórki na komputer :roll:

Za pomocą kabla :roll:

 

:lol: :lol: taka sprytna też byłam :lol: ale zdjęcia z przychodzących wiadomości nie zgrywają się tylko te z galerii zdjęć :o

 

ale wyslalam sobie zdjęcie na pocztę i juz je mam na kompie :wink:

 

dzięki marjucha :D

Mogłaś też zapisać zdjęcie w galerii i wtedy byś zgrała.

Ważne, że już się udało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jak mam zgrać mms z komórki na komputer :roll:

Za pomocą kabla :roll:

 

:lol: :lol: taka sprytna też byłam :lol: ale zdjęcia z przychodzących wiadomości nie zgrywają się tylko te z galerii zdjęć :o

 

ale wyslalam sobie zdjęcie na pocztę i juz je mam na kompie :wink:

 

dzięki marjucha :D

Mogłaś też zapisać zdjęcie w galerii i wtedy byś zgrała.

Ważne, że już się udało :wink:

 

tego jeszcze nie potrafię albo mój telefon nie ma takiej opcji :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaki kamulec mi z serca spadł jak przecztałam o Franusiu!!

Powiem szczerze, że gdy pojawiły się pierwsze posty o nim, że waży kilogram, że stan krytyczny to za każdym razem wchodząc tu modliłam się tylko o to żeby nie zobaczyć tej najgorszej wiadomości. Ale On się nie dał! Nie Franio Waleczny!! Cieszę się tak że łez nie mogę opanować!! Agnes- mam nadzieję, że jesteście już w domku!! Że wreszcie jesteście razem!! Bez rurek, szpitali, lekarzy. Trzymaj się Krasnalku!

 

**************************************************************

 

Ziabia- jeszcze ode mnie.... ['][']['] bardzo mi przykro i serdecznie współczuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeł wylądował!!! :)

 

Lecę bo już chyba zaczyna się wiercić w łóżeczku:)

 

Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa, myśli, życzenia i modlitwy, przed nami jeszcze dłuuuga droga, ale teraz - mam nadzieję - już coraz łatwiej będzie:)

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/8fe115bbad8406cfb7fbe56708256404,6,19,0.jpg

 

Nasz Superman:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...