Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i zmył mi się cały misternie nałożony krem pod oczy :-? Agnes, Franulku, brak mi słów, żeby wyrazić moją radość. Nareszcie jesteście w domku po takim długim i chwiejnym czasie. Teraz już macie z górki.

 

Agnes, obiecaj, że będziesz pisać o Franiu - tutaj albo na osobnym, Franiowym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes, Franiu, wielgachne buziaki dla Was! :lol:

Jesteście wielcy, waleczni i wspaniali :lol:

 

 

A mi się dzisiaj śniło... że dostałam wiadomość od Taty po jego wizycie u lekarza że rak zniknął, poddał się i wycofał :lol: Sny czasem bywają prorocze, prawda? :wink:

 

 

Trzymajcie się wszyscy zdrowo! Zdrowie to podstawa, piszę to ja, z anginą i dwójką chorych dzieci w domu. Jak dziś nie zwariuję to dam sobie nagrodę za dzielność :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziabko

Mocno Cię przytulam w tym ciężkim dla Ciebie czasie!

Trzymaj się Kochana!

 

 

 

 

"Franiu komisyjnie przeszedł na 56"
....???? co to znaczy :-?

 

kordzina, 56 to numer ubranek, dla noworodków :lol: Już taki standardowy, nie dla wcześniaków :lol:

Ania :oops: :oops: i ja matka 2 dziecinie wiem co to 56....no dobra-wtopa na całego...

Franek ty mistrzu... z takim zacięciem, determinacją, wolą to ty musisz zostać sportowcem...masz wszystkie potrzebne cech....oddychałam, przesyłałam fluidy...dziś lecą do ciebie UŚMIECHY :) :) ...uśmiechaj sie do mamy....ona tak bardzo walczyła o każdy twój dotychczasowy uśmiech...ach :oops:

Agnes czekamy na zdjęcia i osobiste zdjęcia forumowego, wymiarowego 56....

Ziaba wczoraj i dziś taka moja lampka za twoją mamę się paliła i będzie palić,będziesz już miała swojego prywatnego opiekuna...czas złagodzi ból....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeł wylądował!!! :)

 

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/8fe115bbad8406cfb7fbe56708256404,6,19,0.jpg

 

Nasz Superman:)

 

Cudny ten nasz orzeł :p I jak słodko śpi.

Patrzcie jak to jest- takie Maleństwo, taki Okruszek, a w sumie taki Wielki. Bo to wielcy ludzie potrafią tak poruszyć serca innych, wycisnąć łzy i zmobilizować do wspólnego działania. Franiu, przed Tobą najpiękniejsze chwile- wreszcie z kochającą Ci bezgranicznie Rodziną.

Agnes

Ty też jesteś Wielka. Prosimy o więcej zdjęć (oczywiście, jak znajdziesz czas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Franuś nasz forumowy wylądował :D :D wcale nie jestem tym faktem zdziwiona, to było więcej niż pewne ale wzruszenie jest, no jest... czerwone oczy w pracy, mam nadzieję że nikt nie wejdzie.

Nie wiem co napisać, bo najbardziej to cieszy się Agnes i niech jej jak najwięcej się z tego tytułu należy :D a nasze skromne wsparcie niech trwa przez całe słodkie dzieciństwo tego szkraba.

 

Ziabko na to się nie da przygotować, po prostu ta codzienność i upływający czas pozwoli dalej funkcjonować na tym świecie. Trzymaj się słońce i żyj dla siebie i innych jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes... a może dasz isę namówić żeby np. na hyde parku Franiowy wątek założyć...????!!!!!!!!!!

przecież on już ma tu ciotki babcie...no dziadka oczywiście...twoja decyzja bo to ta nasza ciekawość...ale jak tu takiego wielkiego-małego człowieka nie oglądać....wszyscy pamiętamy jak było 1,5 miesiącu temu a teraz .....ach znów się wzruszyłam..

pomyśl...

a jak Wy myślicie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...