Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomuś, tak trzymaj! I błyskaj okiem, błyskaj, co by tak troskliwego sąsiada zwabić jeszcze raz :D

 

Aniu, trzymam kciuki za Twojego tatę. Niech już wszystko się skończy i tato będzie zdrowy.

 

Agnes, uprzejmie upominam się o Franiowy wątek :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek - dzięki Ci, dobry sąsiedzie, za trzymanie ręki na pulsie, takie dobre wieści od razu wszystkich podnoszą na duchu! :D :D :D

 

Aniu - kciuki i dobre myśli dla Twojego Taty wysyłamy wszyscy, będzie dobrze!!! Na początku może być trudno, ale - będzie dobrze! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dziś dobre wieści Wam przynoszę , ale po kolei.

AgnesK - witaj w domu z Franusiem...teraz to już tylko powoli z górki.

Aniu - mocno trzymam kciuki za Twojego Tatę - musi być dobrze, innej opcji nie ma i tej wersji będziemy się trzymać.

 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za wsparcie dla Kasi - też już w domu od piątku :D

 

A i o Tomku mam wieści... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia, no! Ale Ty budujesz napięcie! :roll: :wink:

 

Ja mam małe dobre wieści o Tacie. Nie miał dziś żadnych sensacji, nie miotało nim, nie przekręciło go na drugą stronę (tak było ostatnio, przy poprzedniej sesji :roll: ). A dziś nic, spokój, cisza, nuda :lol:

 

Cieszę się :lol: Nie odwadnia się i nie traci sił bez sensu. Tak trzymaj Tatko! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle napisałam i mi wcięło :( .

Coś w tym jest, bo Majka wczoraj napisała obszernego posta o Tomku i tez jej wcięło :evil: , obiecała, że w środę jeszcze raz napisze, bo ma pewien pomysł - prośbę do forumowiczów.

W rozmowie wspomniałam, że wiele razy miałam ochotę zadzwonić do Tomka, ale jakoś tak rezygnowałam w końcu, bo nie wiedziałam jak Tomek na to zareaguje.

Majka zachęcila mnie do rozmowy z Tomkiem i ... zrobiłam to.

Rozmawialam z Tomkiem...jeszcze jestem pod wrażeniem.

Tomek jak zwykle spokojny, opanowany, głos bez zmian , choć rozmowa toczyła się trochę wolniej i czasem wątek się ucinał czułam się tak jakbyśmy omawiali kolejną licytację, kolejny zakończony etap prac w Komturii.

Nie potrafił ukryć wzruszenia i radości z naszego wsparcia, prosił, żeby wszystkich serdecznie pozdrowić i podziękować za pamięć i wsparcie.

Wiecie co mam wrażenie, ze Tomek zrobi nam wcześniej niż sie tego spodziewamy niespodziankę i odezwie się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę. 8)

Ja wiedziałam, że tak będzie. :D :D :D

 

Super!!!

Tomuś, ja normalnie wiedziałam, wiedziałam, jak słowo daję!!! :D :D :D

 

Aniu - z Tatą dobrze będzie, tak jakoś czuję poważnie i mocno. 8) :D

 

Eeeeeekstra!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu!

Cudownie!

Wspaniale, że się odezwałaś do Tomka! :lol: Ale musiał się ucieszyć!! :lol:

Niech się odezwie, kiedy będzie miał możliwość i ochotę! Najważniejsze, że dobrze się czuje i że jest szczęśliwy! :lol:

 

Ale dziś radosny wieczór! :lol:

 

Trochę się obawiałam.

Wcześniej Majka mnie uprzedziła, że nie wiadomo jak Tomek zareaguje, ale było naprawdę ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo rocznik 1950 to twardzi ludzie. My ludzie wyżu demograficznego musimy być mocni. Cieszę sie bardzo, że KOMTUR wraca do swojej gromady forumowej . :D :D

 

Pani Aniu trzymam kciuki za tatę - będzie dobrze, jeżeli prztrwał tyle chemi to musi byc dobrze.

Pozdrawiam wszystkich potrzebujących a FRANUSIA całuję w ten sliczny nosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...