Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomciu - a ja specjalnie dziś z myślą o Tobie golonkę na słodko-ostro w sosie sojowym pichce co mi ją BRAMER przypomniał :wink: , i także cały czas myśląć o Tobie cierpiałam 2,5 godziny bez internetu podczas nakładania nowych szponów, o takich:

http://img245.imageshack.us/img245/4079/paznokcie1.jpg

 

a potem poszłam powyrywać chwasty na skarpie , podlać iglaczki, nakarmić rodzinkę , zołzę i Fidulka .... z teraz jestem tutaj i wspieram z całych sił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, przed momentem rozmawiałam z Majką Komturową.

Prosi, żeby w Jej imieniu wszystkim nisko się kłaniać, uściskać i tysiąc razy podziękować za wszystkie dobre myśli, fluidy, modlitwy i śpiewy indywidualne i chóralne - co niniejszym przekazuję. :lol:

Tomkowi wyłączono leki powodujące śpiączkę farmakologiczną, ale na razie jeszcze śpi. Nie jest to nic niepokojącego. leki sie skumulowały i mogą jeszcze działać nawet do dwóch dni.

Lekarze nie odłączyli respiratora, ale nasz Tomek próbuje już sam oddychać - chwilami maszyna wcale nie oddycha za niego, on sam. :D

Monitorowane jest Tomkowe serduszko, które umyśliło sobie jakieś dodatkowe uderzenia - zaraz zadzwoniono ze szpitala do kardiologa i włączono odpowiednie leczenie. Leczone jest też opadowe zapalenie płuc - częsty skutek dłuższej intubacji. Tomek dostaje antybiotyki.

Majka mówi, że głęboko wierzy, iż nasze wspólne dobre myśli i modlitwy wyciągną Tomka ze śpiączki i wróci do nas, więc Komturowa cały czas prosi o jak najwięcej tych myśli i tego wsparcia forumowego - trzeba Tomka ciągnąć za uszy do nas... :wink:

Pewnie, że wspieramy, no nie? Mowy nie ma, żeby było inaczej!!!

 

 

Tomek - wstawać czas!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
Tomciu, właśnie zrobiłam z myślą o Tobie 60 brzuszków i 20 pompek :D

Zlituj się i otwórz oczka :)

 

Tomku, jak już kropeczka brzuszki i pompki robi /grubas jeden :lol: / to nie masz wyjścia

musisz te ćwiczenia zobaczyć i zaraz potem w wątku o odchudzaniu popatrzeć na

kropkę, jak... pochłania wielkiego gofra z bitą śmietaną 8) :wink: :lol:

/aż sama muszę to jeszcze raz zobaczyć :) /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tomku, jak już kropeczka brzuszki i pompki robi /grubas jeden :lol: / to nie masz wyjścia

musisz te ćwiczenia zobaczyć i zaraz potem w wątku o odchudzaniu popatrzeć na

kropkę, jak... pochłania wielkiego gofra z bitą śmietaną 8) :wink: :lol:

/aż sama muszę to jeszcze raz zobaczyć :) /

 

Właśnie Tomeczku, doceń to ;) A jak się obudzisz to też dostaniesz gofra ze śmietaną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Depsia za wiesci.

Bedzie dobrze. W swoim tempie ale do celu.

Tomek walczy jak na Komtura przystalo a my musimy byc cierpliwy, bo ten dzien kiedy do nas napisze jest coraz blizej.

Tomku kochany bedziemy nadawac az do skutku. Musisz wiedziec, ze nieustannie o Tobie myslimy i tesknimy za Toba.

A najlepsze jest to, ze nadaja nie tylko Ci co Cie poznali. Zagladaja zyczliwy ludzie, czytaja nasze posty, juz dziewiata strona leci i tez Cie polubili.

Mysla sobie, tyle narodu tutaj pisze, ze ten gosc musi byc kims wyjatkowym.

I wiesz, maja racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek

kropeczka, przemyśl to odchudzanie ;) , zobacz, co Tomek o tym myśli:

Kropeczko, "grubasku", .........................

Musiałem przerwać pisanie bo oplułem dokładnie laptopa.

Nie odchudzaj się zbytnio, bo zatracisz najfajniejsze kształty jakie tylko można sobie wymarzyć. Wiem coś na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wieści o przebudzeniu Twoim Tomaszu

a taka jestem niecierpliwa że aż mnie skręca :roll:

 

Ale czekać będę na dobre njusy od Ciebie pisane Twoją ręką :D

 

moja modlitwa i wszystkie dobre myśli płyną do Ciebie i Twoich najbliższych

Trzymajcie się kochani !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zaśpiewałam. Przecież to ma być przyjemne przebudzenie, a przy wtórze mojego anielskiego głosu na pewno takie by nie było!

Za to burze u nas grzmiały cale popołudnie i nawet one nie pomogły.

Ślę bez przerwy dobre fluidy, czary i inne pozytywne moce.

I dedykuję Ci pierwszą przejażdżkę naszym nowym (starym) samochodem kupionym może z godzinkę temu. Fajna była ta przejażdżka!

I uśmiech Małgosi, która przed chwilą przyczłapała powiedzieć, że kichnęła (w domyśle - "mamo, powiedz: na zdrowie") też Ci przesyłam. A jest to piękny uśmiech! Zresztą miałeś okazję go oglądać w Urzucie, bo ona prawie zawsze się uśmiecha (chociaż pewnie nie pamiętasz krótkiej rozmowy o szczepach winnych na parkingu tuż przed wyjazdem).

A teraz idę wypić lampkę czerwonego za Twoje zdrowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek!!!!! Od dzisiaj jestem dumną właścicielką ziemską!!!! O Tobie myślałam podpisując akt notarialny i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dziś śpiewacje Tomaszowi.

hmmmmmmmmmmmm, tylko czy Tomasz chce to usłyszeć?

(ps. moje własne kochane dziecię prosi mnie, żebym nie śpiewała :roll: , drugie malutkie 7 mść na szczęście jeszcze uwielbia moje wycie :wink: ).

To my z mężem Tomaszu trochę dla Ciebie powyjemy w tę burzową noc ;)

- jutro pobudka?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...