Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Cieszą mnie dobre wieści. Tomku, jak każdy zodiakalny Bliźniak (wiem to z autopsji), wyjdziesz na prostą. Co do pamięci, to znam całe tabuny ludzi, którzy bez żadnych zawirowań zdrowotnych jej nie posiadają. A tak w ogóle, ilu osobom jest dane odkrywanie życia na nowo. Czy pamiętanie wszystkiego jest tak niezbędne. To czasami wręcz bolesne, demobilizujące i zupełnie niepotrzebne. Pamiętaj, Bliźniaki są przez całe życie takimi trochę Panami Piotrusiami w tym pozytywnym znaczeniu, ich żywotność, energia, pogoda i ciekawość ludzi pomaga bardzo w pokonywaniu przeciwności. Pozdrawiam serdecznie

PS Mimo że nie znam pozostałych bohaterów tego wątku, ciesze się z ich sukcesów w zdrowieniu. Mały Franio jest śliczny i b. dzielny. Tak samo jak jego rodzice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kordzina

Tato raczej ok. Zastrzyk na leukocyty podany, objawy ich produkcji w organizmie się pojawiły. Anemia opanowana.

Tato coraz silniejszy, ugotował dziś bigos, który cała nasza rodzina uwielbia :lol:

Jutro idzie do pracy, pod koniec tygodnia planuje prace ogrodowe w moim ogrodzie :lol:

 

Będziemy się starali o konsultacje w Warszawie w najbliższym czasie, a od przyszłego tygodnia Tato zaczyna stosować antynowotworową dietę dr Budwig.

 

Czyli... będzie ok :lol:

 

Będzie OK :):)

 

Ania nie potrzebujesz jakiegoś wsparcia transportowego na przykład w W-wie ? jakby co - daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj i nic sie nie krępuje. Mnie się tu łatwiej poruszać niż Wam.

I nadal trzymam kciuki :)

 

P.S moja Teściowa jest baaaardzo wybredna. Do Nissana 350Z mojego małża nie wsiadzie za żadne pieniędze :) Prowadzi również dialog z GPS'em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :lol:

Jestem już po telefonie do Instytutu i już wszystko wiem.

Co do noclegów, to jesteście wszyscy wspaniali i ogromnie dziękuję za pamięć i rozrywanie :wink: ale my mamy w stolicy sporą rodzinę. Rozrywanie i tak nas czeka, właśnie z ich strony :wink:

 

Najchętniej pojechałabym z Tatą, wysłała go na te konsultacje a sama czmychnęła, żeby się z Wami wszystkimi spotkać :lol:

 

Jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki!

 

A właśnie, ktoś wie, gdzie w Warszawie jest ulica Roentgena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...