Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

j

ohnzee napisał:

Dzisiaj rano Tata był w podłym nastroju, absolutnie na NIE!!!, ale po przeczytaniu przez Majkę kilku Postów z forum, zapragnął własnoręcznie post zredagować, poniżej prezentuję oryginalne, zapisane przeze mnie słowa Tomka.

"Cześć kochani, jeszcze dyktuję synowi, ale chyba następny post dam radę napisać sam, a więc do usłyszenia za niedługo."

Tomek

Podpis jest własnoręcznie złożony przez Tomka, który powiedział „możesz napisać, że z przygodami” bo utrafienie we właściwy klawisz to nie lada sztuka.

Pozdrawiam Janek

o ja cie nie moge :o

Tomus !!!!! ciesze sie razem z Froschem , ze w koncu jestes obecny na forum :D :D :D

pisz czesciej , nawet z bledami :wink:

nosz kurdelebele ......ale fajnie !!!! :lol:

 

P.S. i caluski przesylam , tylko nie mow Froschowi 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobry wieczór Tomku,

Na dobry wieczorny lub poranny humor:

ogłoszenie na drzwiach sklepowych - Młode dziewczyny do degustacji zatrudnię.

sms od widza - Gdyby głupota świeciła, to elektrownie ogłosiłyby upadłość;

- A ja lubię deszcz...., bo tylko on na mnie leci.

I Tom Hanks: Życie jest jak bombonierka, nigdy nie wiadomo na co się trafi ("Forest Gump"). Pozdrawiam serdecznie i spokojnie czekam na pierwsze wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!

Słonko pięknie świeci, szykuje się nam kolejny piękny listopadowy dzień. :o :D

Tomku, ja myślę, że Ty już wstajesz, śniadanko zaraz zjesz i będziesz ćwiczył pisanie do nas, prawda? :wink: :D

I Ty poczytaj o Franusiu, bo to jakby Twój towarzysz jest, ten nasz dzielny i waleczny maluszek. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!

Słonko pięknie świeci, szykuje się nam kolejny piękny listopadowy dzień. :o :D

Tomku, ja myślę, że Ty już wstajesz, śniadanko zaraz zjesz i będziesz ćwiczył pisanie do nas, prawda? :wink: :D

I Ty poczytaj o Franusiu, bo to jakby Twój towarzysz jest, ten nasz dzielny i waleczny maluszek. 8)

czy ja się mylę :roll: Franuś to chyba jest ...... wnuczek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!

Słonko pięknie świeci, szykuje się nam kolejny piękny listopadowy dzień. :o :D

Tomku, ja myślę, że Ty już wstajesz, śniadanko zaraz zjesz i będziesz ćwiczył pisanie do nas, prawda? :wink: :D

I Ty poczytaj o Franusiu, bo to jakby Twój towarzysz jest, ten nasz dzielny i waleczny maluszek. 8)

czy ja się mylę :roll: Franuś to chyba jest ...... wnuczek 8)

Nooo, na dziadka to się Pigwa rozgłośnie już dawno zaklepał...

Chyba, że poszerzymy listę dziadków, w końcu w realu też ma się dwóch, prawda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano Tata był w podłym nastroju, absolutnie na NIE!!!, ale po przeczytaniu przez Majkę kilku Postów z forum, zapragnął własnoręcznie post zredagować, poniżej prezentuję oryginalne, zapisane przeze mnie słowa Tomka.

"Cześć kochani, jeszcze dyktuję synowi, ale chyba następny post dam radę napisać sam, a więc do usłyszenia za niedługo."

Tomek

Podpis jest własnoręcznie złożony przez Tomka, który powiedział „możesz napisać, że z przygodami” bo utrafienie we właściwy klawisz to nie lada sztuka.

Pozdrawiam Janek

 

:D :D :D :D :D :D Ale mnie wydarzenie (prawie) ominelo. Tomku wracaaaaj, bo kto zdjatka na swiateczna licytacje wrzuci? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeeeek! Jak dzisiaj nastrój?

Mam nadzieję, że uśmiechasz się i siedzicie z Majką, śmiejecie się i czekacie na moment, kiedy Twoje palce już bez problemów będą trafiały w klawiaturę. :wink:

Słonko przesyłam - bo u nas piękny dzień! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...