Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomek, kurczę, ja nie mogę się już doczekać tej licytacji, wiesz? :D

Na pewno byś jej pilnował, prowadził, zachęcał, młotkiem stukał i życie wprowadzał... :D

W tym roku pewnie śledzisz na monitorze. 8)

Buziaki, kochany nasz!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to pewnie wszyscy o Tobie TOMKU ciepło myślimy, ruszyła licytacja świąteczna, a licytacja to zawsze najbardziej z Tobą nam się kojarzy :D. To Ty nas zachęcałeś i mobilizowałeś do niesienia pomocy innym, zerkam ze wzruszeniem na aniołka z zeszłego roku, który w nowym domu został mianowany naszym aniołem stróżem, aniołek oczywiście z licytacji - od Edzi :D.

Pozdrawiam.

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna licytacja w tym roku nam wychodzi. 8)

Bo nas nauczyłeś, jak to robić. :D

 

Buziaki i życzenia zdrówka zostawiam!

 

Aniu W., napisz, proszę - jak miewa się Twój Tata?

 

Sylvia, over!!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu mam komputer!

Wieczorkiem wpadnę na licytację a teraz tylko tak króciutko.

 

DPSiu, no właśnie niestety nie bardzo :(

To kolano boli go cały czas, leki i dieta nie pomagają, czasem troszkę puści po maści rozgrzewającej ale generalnie kiepsko, Tato mało śpi, jak zasypia to tylko w fotelu na siedząco i to na krótko, potem ból go budzi (po jakiejś pół godzinie), musi nogę rozchodzić żeby znowu w tym fotelu zasnąć na troszkę i tak od trzech tygodni.

 

Masakra jakaś :evil: O co chodzi? Żaden lekarz nic sensownego mu nie przepisał, ten ból nie przechodzi, czy nie ma na to żadnego lekarstwa?

 

Jutro Tato ma tomografię głowy. Trzymajcie kciuki!

Chociaż teraz najgorsza jest ta noga :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolano boli go cały czas, leki i dieta nie pomagają, czasem troszkę puści po maści rozgrzewającej ale generalnie kiepsko, Tato mało śpi, jak zasypia to tylko w fotelu na siedząco i to na krótko, potem ból go budzi (po jakiejś pół godzinie), musi nogę rozchodzić żeby znowu w tym fotelu zasnąć na troszkę i tak od trzech tygodni.

 

Masakra jakaś :evil: O co chodzi? Żaden lekarz nic sensownego mu nie przepisał, ten ból nie przechodzi, czy nie ma na to żadnego lekarstwa?

 

Jutro Tato ma tomografię głowy. Trzymajcie kciuki!

Chociaż teraz najgorsza jest ta noga :roll:

 

Aniu, wiem, że mozna jakies zastrzyki w kolano dostać, blokada chyba się to nazywa i bardzo pomaga.

Moja mama brała tez jakieś rewelacyjne tabletki na ból kolana, ale muszę ją zapytać, bo to nie jest lekarstwo z Polski - będę wiedziała dopiero po świętach, jak się nazywa. :roll:

Póki co, zapytajcie o tę blokadę, bywa bardzo pomocna.

Niezmiennie trzymam kciuki za Was, za Tomka naszego, za Sylvię.

 

Sylvia, co u Ciebie, daj znać, kochana! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś specjalne dla sylvia1 tu zaglądam.

W dniu Twoich urodzin życzę Ci aby wszystkie zmartwienia zniknęły a na ich miejsce powróciła radość i spokój. Wszystkiego dobrego!

Kciuki trzymam cały czas, będzie dobrze, inaczej nie pozwalamy!http://www.twojekwiaty.pl/do/image/_big/BOU06_88.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...