Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Pozdrawiam zimowo :D :D

 

i mnie w tym roku wirusy nie omijają, co tydzień kicham i prycham, czosnek i mleko z miodem sobie aplikuje i jakoś chodzę

 

Zostałam agrowariatką 8) :lol: - tak nazwał mnie małżonek jak zaczęłam podwójnie agrowłókniną każdą roślinkę pojedynczo ogacać na początku tygodnia, zostawiając rodzinkę o głodzie i chłodzie po pracy :lol: obiad jedli po 19.00 :p

 

pozdrawiam Tomeczka ! a dzień zaczęłam od licytacji dla Frania "serducho"

 

i lecę po Muratorkaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Murator jest :lol: ,już czytałam przypomniały mi sie wszystkie kolejne wpisy Tomka o perypetiach z Komturią .Czytałam w skrócie i opowiadałam o Tomku rodzinie i znajomym/ bo musialam od razu zajrzec do gazety/ i orzekli ze jest to temat na ksiązke .Tomku a może powstanie "Nasza komturia"Przecież tyle zachodu,kłopotów mnożących sie przez paczkowanie,cos niesamowitego.Podziwiamy Was bardzo bo tylko silni ludzie mogli sobie z tym poradzic.Pozdrawiam serdecznie wszystkich mieszkańcow Komturii zycze zdrowia i czekamy na ksiażkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, zazwyczaj nie ryczę, ale dzisiaj to obsmarkałam się...

Piękny artykuł o pięknych ludziach.

Tomek taki bliski na tych zdjęciach, jak ostatnio, kiedy się widzieliśmy. :o

Wydawało mi się, że zaraz cos powie do mnie. :oops:

 

Boszszsz, mam nadzieję, że w tym roku to my już doczekamy sie wielkiego come backu - matko kochana, chyba się wtedy ululam ze szczęścia... 8)

 

Tomeczku, jak zawsze trzymam kciuki, ślę dobre myśli i energię, modlę się i czekam.

 

A widzieliście tarasy? 8)

I Ew-ki naszej jest, i Ani Wiśniewskiej, i chyba Veruni...

I tyle wypowiedzi z forum...

 

No, no, forum rules! :lol:

 

dziś idę do lekarza na 13 pewno poślizg będzie wieczorem napiszę ok?

 

Bo my tu czekamy... Tak nieśmiało się przypomnę... :wink:

 

Aniu - co z Taty kolanem? Czy lekarze coś sensownego Wam zaproponowali? Daj znać, OK? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A widzieliście tarasy? 8)

I Ew-ki naszej jest, i Ani Wiśniewskiej, i chyba Veruni...

I tyle wypowiedzi z forum...

:wink:

 

i Maxi też :lol:

 

Aaaa, no właśnie, tak się zastanawiałam, czy to ona. :D

Super, że takie sławne teraz jesteście! :D

 

Słuchajcie, właśnie z Majką rozmawiałam. 8)

Teraz są w Wawie, ale myślą, żeby na święta do Komturii pojechać, Tomek tam sie czuje znacznie lepiej.

Majka mówi, że jest tak, że na moment, na chwilę - ale zdarza się, że wraca już nasz dawny Tomek! 8) :D :D :D

Wciąż powoli bardzo to idzie, wciąż Mu ciężko i czasem ma gorsze dni, ale powolutku do przodu wciąż idzie.

Ma już kwalifikację do Konstancina - po wielu trudnościach i wysiłkach udało się.

Teraz czeka w kolejce, takiej "na cito". :D

Największy problem ciągle ma z czytaniem i pisaniem oraz orientacją w przestrzeni, bo jego mózg ciągle jeszcze nie do końca potrafi analizować informacje, których wzrok dostarcza, choć Majka mówi, że ostatnio pole widzenia jakby szersze mu się zrobiło.

 

Wszyscy pozdrawiają Nas bardzo serdecznie i gorąco, dziękują za pamięć i mają nadzieję, że w przyszłym roku Tomek chociaż czasem zajrzy już na forum. :D :D :D

 

To tyle, dziękuję za uwagę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A widzieliście tarasy? 8)

I Ew-ki naszej jest, i Ani Wiśniewskiej, i chyba Veruni...

I tyle wypowiedzi z forum...

 

 

To już w tym? Nie wiedziałam :oops:

 

A o Tomku muszę poczytać koniecznie! Jutro kupuję! :lol:

 

A z Taty kolanem kiepsko :( Miał dziś prześwietlenie, jutro znów z nim idzie dolekarza, ale już sam mówi, że prześwietlenie nie leczy. Zmęczony jest, obolały, kiepsko je, nie ma humoru, jakieś złe nastroje zaczynają wkoło niego krążyć :( Martwię się już bardzo, bo jak on się podda to będzie strasznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś idę do lekarza na 13 pewno poślizg będzie wieczorem napiszę ok?

 

Bo my tu czekamy... Tak nieśmiało się przypomnę... :wink:

 

:oops: :oops: :oops: :oops: jest dobrze to co potrzymacie jeszcze troszkę?

proszę :roll: :wink:

 

No jak nie, jak tak? 8) :D

Bo wiesz, my tu musimy trzymać, żebyście zdrowi wszyscy byli. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej szanowna rodzinko forumowa :D

 

Sylwuś trzymam kciukasy aż paznokcie sobie wbijam i chucham dodatkowo, za resztę walczących z choróbskami też.

 

Tu sypie śnieg aż strach w centrum Polski, właśnie pisałam Franiowi jak się jechało do pracy rano 8)

 

Co do Muratorka, dawno nie kupowałam :oops: no ale człowiek się wybudował, mieszka, urządza ale ten numer musiałam mieć.

 

Artykuł o Tomku czytałam parę razy, szczególnie wybrane fragmenty, niby czytałam dziennik Tomka ale w połączeniu ze zdjęciami klimat jest niesamowity tego domu i jego otoczenia a przede wszystkim tej RODZINY. Moim zdaniem ONI zasłużyli na ten dom jak nikt inny kogo znam, tym bardziej że czas zamieszkania tam tak bardzo się odwleka w czasie. Moim marzeniem teraz jest ich odwiedzić jak się uda w Komturii i usiąść pod wielką lipą :D

Tomku już jesteś chodzącą legendą, czekam na dalsze artykuły lub lepiej pisz książkę o Komturii !!

 

ps. przy okazji znalazłam parę porad w M które mi się przydadzą - super szczególnie ten o tarasach ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek, u nas mrozik, lekki śnieżek i słoneczko - cudnie jest!!! :D

 

Tooomeeek!!

Już niedługo pojedziesz do Komturii!!! :D :D :D

 

Aniu - nie, nie, nie może byc tak, że jakieś głupie kolano pokona Twego Tatę.

To tak jest, że jak człowiek taki obolały i zmęczony, to i dobrego nastroju brak, ale to absolutnie przeciez nie oznacza, że choroba go pokonała.

To tylko oznacza, że ma chore kolano. :roll:

Skoro jest już prześwietlenie, to i będzie na pewno leczenie, trzymam kciuki bardzo, żeby wszystko poszło jak najlepiej i żeby Tata nie cierpiał z bólu.

 

Modlitwa, myśl, energia - dla wszystkich Was, potrzebujących tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...