Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DPSiu

w sumie to tak sobie :roll:

W poniedziałek z samego rana ma ortopedę. Zdjęcie wykazało, że w kolanie i w kościach nic nie ma. Nic tam się nie dzieje. No to o co chodzi? :roll: :roll:

 

Mnie najbardziej martwi spadek poziomu optymizmu. To kolano tak daje Tacie w kość, że na walkę z nowotworem sił mu troszkę brak. Przez to, że ostatnio łyka mnóstwo różnych tabletek na to kolano, pozmieniały mu się smaki, nie daje rady jeść oleju lnianego, który ma być przecież podstawą jego diety. No i coś zaczął głupio gadać o tym, że nie ma co już do przodu patrzeć.

Gdyby go ta noga tak nie bolała, inaczej by mówił. Mam nadzieję, że w poniedziałek specjalista w końcu mu kolano zdiagnozuje i skutecznie zacznie leczyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek z samego rana ma ortopedę. Zdjęcie wykazało, że w kolanie i w kościach nic nie ma. Nic tam się nie dzieje. No to o co chodzi? :roll: :roll:

 

Może jakiś nerwoból? Nie znam się, ale skoro na zdjęciach nie widać przyczyny?

A nie myślałaś o wypróbowaniu opaski magnetycznej, specjalnej na kolano o której pisałam już gdzieś wyżej? Są w sklepach medycznych na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, kochanie, też mam nadzieję, że specjalista to zdiagnozuje, nie mogę uwierzyć, aby tak dotkliwy ból był bólem "bez przyczyny". Nie znam się na tym, nie wiem, czy nerwobóle mogą być takie silne. :roll:

Pamiętam o Was cały czas i myślę, tak jak o Sylvii i Tomku.

Buziaki zostawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas myślę o tym, aby ten dom stał się przyjaznym i bezpiecznym miejscem dla Komturostwa. :roll:

Pomagajcie myslec i modlić się. :wink:

 

Sylvia, no to czekamy na wieści. :D

Aniu, no własnie, może akupunktura...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A widzieliście tarasy? 8)

I Ew-ki naszej jest, i Ani Wiśniewskiej, i chyba Veruni...

I tyle wypowiedzi z forum...

:wink:

 

i Maxi też :lol:

 

Aaaa, no właśnie, tak się zastanawiałam, czy to ona. :D

Super, że takie sławne teraz jesteście! :D

 

Słuchajcie, właśnie z Majką rozmawiałam. 8)

Teraz są w Wawie, ale myślą, żeby na święta do Komturii pojechać, Tomek tam sie czuje znacznie lepiej.

Majka mówi, że jest tak, że na moment, na chwilę - ale zdarza się, że wraca już nasz dawny Tomek! 8) :D :D :D

Wciąż powoli bardzo to idzie, wciąż Mu ciężko i czasem ma gorsze dni, ale powolutku do przodu wciąż idzie.

Ma już kwalifikację do Konstancina - po wielu trudnościach i wysiłkach udało się.

Teraz czeka w kolejce, takiej "na cito". :D

Największy problem ciągle ma z czytaniem i pisaniem oraz orientacją w przestrzeni, bo jego mózg ciągle jeszcze nie do końca potrafi analizować informacje, których wzrok dostarcza, choć Majka mówi, że ostatnio pole widzenia jakby szersze mu się zrobiło.

 

Wszyscy pozdrawiają Nas bardzo serdecznie i gorąco, dziękują za pamięć i mają nadzieję, że w przyszłym roku Tomek chociaż czasem zajrzy już na forum. :D :D :D

 

To tyle, dziękuję za uwagę. :D

 

Dziekujemy Depeś za informacje o naszym Tomku. Bedzie lepiej, musi byc!

 

Tomku Tobie by sie przydalo pocwiczyc leniwą osemkę, w ogole metoda Dennisona by sie przydala. :roll: Mam nadzieje, ze kazali cos z takich cwiczen robic.

 

Artykul w Muratorze piekny. Fajnie bylo zobaczyc Cie tam na swoim. Badz cierpliwy, razem z Majką zwyciezysz wszystko!

Zyczymy Wam tego z calego serca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli chodzi o Tate Ani, to akupunktura i pole magnetyczne nie sa wskazane w przypadku chorob nowotworowych. :roll: Masaże podobno też nie.

Wiem o tym, bo moja tesciowa jest 10 lat po powaznej operacji. Na razie choroba nie wraca, ale bole (roznego rodzaju) ma wciaz. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Tatko dziś zrobił nam kiełbaski :lol:

Z powodu takiego, że na dworze było -10, uwędziły się na blado, ale podratowaliśmy je sparzeniem i są wyśmienite :lol:

 

Tylko bidulek jeść ich nie będzie :roll:

 

A jutro ortopeda sportowy zrobi mu zastrzykiem blokadę w kolanie. Muszę poczytać o co z tym chodzi.

Lekarz stwierdził "od jutra będzie pan brykał". Oby!!!! :roll:

 

Sylvia,

potrzymamy i dłużej, jeśli tylko będzie trzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...