Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dawno mnie nie było a tu tyle nowin

 

 

trzymam kciuki za dobre samopoczucie chorowitkom, by w nowym roku ukojenia bólu, spokoju i radości z życia

 

Sylvia gratulacje :lol:

 

 

 

a na koniec wspaniałe wieści o Tomku DPS wielkie dzięki :lol:

 

 

nieustająco myślami Was wspieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,

dzięki za słowa otuchy!

Dziś już jest lepiej, Tato słaby ale stabilny, śmieje się nawet, po obiedzie jedziemy do Niego cała zgrają. Po raz pierwszy od dawna nie czuję panicznego lęku o Niego. Musi być dobrze! Wszelkie załamania, kłopoty, smutki i cierpienia zostawiamy w 2009 roku i oby nigdy nie wróciły!

Aniu, z Twoim Tatą na pewno będzie wszystko ok. Tylko spokojnie. Myślę o Was cieplutko!

Sylwia

Dasz radę, dasz radę, i wszystko dobrze się skończy. Ja też jestem z lipca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, nie da się ukryć, że jest czego zazdrościć. 8) :D

 

Aniu W., cieszę się ogromnie, że Tata zaczyna lepiej i jaśniej widzieć świat, na pewno z czasem będzie coraz lepiej!

No to jak zawsze, mnóstwo ciepłych myśli i modlitw dla wszystkich. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie wiadomości to można odbierać codziennie. :D

ASIA pewnie będzie zazdrościć depesitej rozmowy z Komturem.

 

no już zazdraszczam okropnie, zwłaszcza możliwości uslyszenia głosu Tomka i jego uśmiechu :D Strasznie się za nim stęskniłam, oj ....

Przepraszam Was kochani, że tak rzadko bywam na FM ale najpierw remont, potem święta, a teraz męczę projekty na zaliczenie bo sesja niedlugo :evil:

Niemniej jednak Mama Asi czuwa i na bieżąco informuje mnie o wszystkich przypadkach i myslę o was cały czas bezustannie (no i przesyłam dobre myśli do każdego potrzebującego 8) )

Pomyślności w Nowym Roku kochani!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

...

Tomek brzmi tak samo jak dawniej, słychać od raxzu jego uśmiech i ciepło w głosie! :D :D :D

Oboje z Majką są w tej chwili jeszcze w Komturii, gdzie Tomek dużo lepiej się czuje.

Tomek pozdrawia wszystkich serdecznie i dziękuje za tyle wsparcia z forum, odgraża się, że życzenia wielkanocne napisze już sam, osobiście dla nas. 8) :D :D :D Czuje się nieźle, wciąż ćwiczy i stara się o powrót dawnej formy, przekomarza się z Majką i jest jak zawsze - cudowny, ciepły, uroczy, kochany!!! :D :D :D

...

... czyli powoli zaczyna "wracać ze swej podróży"

Bardzo to dobra wiadomość "noworoczna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie się cieszę, że Tomek wraca. Do zdrowia, formy, forum :lol:

 

Mój Tato stabilny. W środę przyjdzie do rodziców pielęgniarka, zobaczyć jak Tato, coś tam doradzić, pokazać ćwiczenia przeciw odleżynom. No tak, jak ktoś musi przez miesiąc leżeć to i o tym trzeba pomyśleć :roll: :-?

 

A ja jutro muszę jechać za Tatę na konsultację radiologiczną. Mam nadzieję, ze skierowania i zapisy odbywają się na podstawie dokumentacji. Tę mam :roll:

 

Mam nadzieję, że Tato wkrótce zacznie nabierać sił i po tym leżanym miesiącu sam będzie wszędzie biegał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich noworocznie życząc zdrowia i uśmiechu...... i cieszę sie ,że Nowy Rok zaczął sie od dobrych wieści o Tomku i tatkach naszych forumowych koleżanek(Aniu W.-diagnoza postawiona to teraz juz musi być lepiej) :D Myśle ,że Dobre Anioły nadal będa krązyły po Forum i miały w opiece potrzebujących :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu , przeciw odleżynom tato musi zmienia pozycje, tzn. leżec na boku, potem drugi bok, na plecach itp. Kupcie tacie taki płyn przeciw odleżynom PC-30V- chodzi mi o to, żeby było w płynie a nie krem na odleżyny. Chodzi o nacieranie skóry, co ma poprawic ukrwienie.

tym płynem nacieraliśmy tatę w szpitalu, na OIOM-ie robiły o pielęgniarki. Rewelacyjny przez miesiąc (prawie cały czas pod respiratorem) nie dostał tato odleżyny).

Odleżynę dostał pod pachą jak był na neurochirurgii przywiązany prześcieradłem pod pachami. Zwalczyliśmy w domu plastrami Inadine - drogie ale bardzo skuteczne.

W przypadku dłuższego leżenia wskazany materac przeciwodleżynowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...