Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Gość elutek

Tomku, dzień dobry :)

śniłeś mi się dziś, pływaliśmy razem w Krzywej Kucie, cudnie było, ciepło, słonecznie...

/Krzywa Kuta - moje ulubione mazurskie jezioro :D /

 

myślę o Tobie prawie bez przerwy /jak widać w nocy też 8) /

i wszystkie moje dobre myśli Ci wysyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hm, czyżby Tomek uczył nas cierpliwości ...

... ale już wystarczy tak :)

Napiszę Tobie co u nas w lesie może zachęci Cię do wstawania :)

u nas w lesie to jest tak: słoneczko pięknie zagląda przez okno, rude Baśki przyszły na śniadanko, zawsze przychodzą rano na ucztę pod świerkiem po orzeszki; a świerk jest wielki, dostojny i lat ma już wiele. Obiecuję fotkę i zobaczysz jak się obudzisz tylko wstawaj już wstawaj!!!

Pliszki siedzą na kominie i urządzają koncert, a zięby obraziły się troszkę , bo "munż" nie pozwolił im zrobić gniazdka na piecu w starej chałupie:)

Dudki przyleciały za późno i lokum w dziupli w starej gruszy okazało się zajęte przez sikorki, więc tylko pięknie się przywitały i zadomowiły się obok w rozwalającym dom, ale to było w kwietniu a teraz maj soczyście zielony

Konwalie majowe tak długo wyczekiwane znowu nie mogły pokazać swojego piękna, bo liście mają słodziutkie więc sarenki nie pogardziły taką ucztą, a niech im tam na zdrowie :)

Widzisz Tomku ile życia do podglądania w Twoim lesie, wiec szybciutko wstawaj bo szkoda dnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomku!

Melduje sie tylko abys wiedzial, ze mysle o Tobie.

Lece dalej zalatwiac sprawy zdrowotne. Wiesz co to znaczy po Warszawie sie poruszac, nie...

Wieczorem dopiero zerkne i mam nadzieje, ze juz beda dobre wiadomosci od Ciebie.

Sciskam mocno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....i ja zerkam tutaj wyczekując nowych -dobrych wieści o Twoim zdrówku :D

a Ty wciąż śpisz i śpisz ......wiesz ,że od długiego spania robią sie zmarszczki ?

chociaż kiedyś słyszałam ,że zmarszczki są oznaką udanego sexu :lol:

Majka i Dzieci dzielnie przy Tobie czuwaja a my tutaj próbujemy gadać o wszystkim i o niczym..... cobyś sie troszkę zrelaksował :D

czekam z utęsknieniem na Twoją pobudkę :D

pozdrawiam Majkę i Dzieci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam zobaczyć, co słychać. Cisza, na razie nikt nie śpiewa, wszyscy po cichutku witają i do wstawania namawiają. I dobrze, bo u nas dzień jakiś taki leniwy, lekko pochmurny i mglisty. Ale wstać warto, bo powietrze rześkie i ptaszęta napinają.

To dobry dzień na obudzenie się! Naprawdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku u mnie dzisiaj długo oczekiwany taki prawdziwie wiosenny deszcz, ale teraz to ja raczej czekam na Ciebie

 

Nie było innej opcji, wczoraj trawniki kosiłam :D

Dzień dobry Tomku, jak napisał Jamles rano miła niespodzianka, wreszcie pada,

Tak dobrze rozpoczęty dzień musi się dobrze skończyć i tu już Twoja w tym głowa żeby tak było.

 

Popatrz jak moje śpiochy do śniadania się pchają

 

http://images41.fotosik.pl/123/619cb5a10398517c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku

budź się szybciutko bo u mnie w końcu :D po prawie roku czekania :( stolarz wczoraj rozpocząl prace :D Podbitka piękna się robi :D Mam nadzieję, że wpadniesz zobaczyć to moje cudo :D

 

całuję gorąco :D

i dlatego nie przyniosłaś oponków :roll: :wink:

No i są oponki. Specjalnie wypieczone dla Ciebie Tomeczku :D Mam nadzieję, że ich zapach Cię w końcu obudzi :D

 

http://agitprop.typepad.com/photos/uncategorized/donuts.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim to ja się przysiądę do kawki jeśli można bo ciśnienie dzisiaj leci z pieca na łeb :roll: i jak tu się obudzić no jak :roll:

ale robota, czeka forum czeka więc nie ma na co czekać i wstawać trzeba :D

 

No i co nowego u Ciebie Tomku ? :D

 

[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek!!!!!

... i widzę nas wszystkich - Ciebie, Majkę mojego Szanownego - siedzących pod 100-letnim modrzewiem ze szklanicami w ręku!!!! Budź się - mi się udało Tobie tym bardziej się uda!!!!!! :D :D :D

... chętnie dołączyłbym do tak zacnego Towarzystwa ... zagrychę jaką przywlókłbym do szklanicy ... a jakże :) ... to na kiedy ta balanga ? :wink:

 

Czas cały czekam na dobre wieści i Jestem z Tomkiem mi Jego Rodziną

 

 

Termin balangi do ustalenia, poczekamy, aż się Tomek wypowie, kiedy będzie Mu najwygodniej wybrać się z Komturii :D Jak Ty Chefie zagrychę robisz, to ja mogę dołączyć do Toli z tym zmywaniem ... :D

 

to ja kawe będę robiła :oops: :wink:

plujkę 8) :lol:

 

Ja pozamiatam :wink:

 

Ja wyniosę śmieci i pozmywam podłogi :wink:

a ja się będę byczył :lol:

 

Ja będę Ciebie goniła do roboty! 8)

 

Ja póki będę trzeźwy mogę odstawiać samochody gości z podjazdu na parking. :D ( o ile dostąpie zaszczytu ...)

 

To ja przywiozę mój słynny tort makowy - widzę, że nikt nie pomyślał o słodkościach :):) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...