Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Niczego nie sugeruję, to tylko spostrzeżenia. Życzę wszystkim jak najlepiej. Wyznaję zasadę, że z perspektywy kłopotów i nieszczęść innych nabiera się dystansu do swoich problemów, tylko dawkowanie powinno być zależne od sytuacji. Bardzo się cieszę z dzisiejszej dobrej kondycji Tomka. Tomku, tak trzymać i każdego dnia będzie lepiej, aż za jakiś czas nie będziesz pamiętał, jak było trudno.

Aniu (z racji wieku pozwalam sobie na taką poufałość), dzieci wspaniałe. Życzę dzielności, w takich chwilach trudno o słowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu, bardzo czekałam na wiadomości od Ciebie. Dziękuję, że napisałaś.

Lżej, kiedy czytam o Waszym spokoju. Trzymam mocno, by sił i spokoju Wam nie zabrakło. Jestem myślami...

 

Tomku, każda relacja Majeczki cieszy, na wiadomości od Ciebie wszyscy tu czekają. I co tu dużo mówić, tęsknimy za Twoimi wpisami, za Twoją tu obecnością.

I nikt nie traci wiary, że nastąpi taki czas, w którym będziesz tu wpadał i pisał ot tak...kiedy przyjdzie ochota by z forumowiczami poklikać.

Będziemy czekać tyle, ile będzie trzeba.

Pozdrawiam najserdeczniej, najcieplej jak umiem i uśmiecham do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: gęba się cieszy na takie wpisy prawie-Tomkowe - he nie ma co się cofać do tyłu jak było, oby do przodu i na pohybel przeszkodom i nie dziękować, bo najwięcej roboty to rodzinka odwaliła, my jesteśmy i będziemy, a nawet nie wiesz ile nas jest co :wink:

a poza tym jak mi się nie chce za coś wziąć w domu to się sama karcę, że Tomek ma dużo trudniej i mu się udaje, więc do roboty kobito 8) takim motorkiem napędowym jesteś i ja Tobie dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka radość na forum z powodu postępów zdrowotnych Komtura

Jestem pewna, że jak zaświeci wiosenne słoneczko to już wszystko wróci do normy i Tomek osobiście coś nam napisze.

Życzę tego z całego serca i trzymam kciuki.

 

Aniu jesteśmy z tobą w tych trudnych dla Was chwilach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, jest dobrze, Majeczka, jesteś kochana kobitka, że tak Tomkowi każesz śledzić foruma! :wink: :D

Tomeczku, my Cię love i my tutaj poczekamy, jak pisze Tola, ile trzeba.

Byle nie za długo. :wink: :lol:

 

Proszę częściej cos dyktować Małżonce i dawać znać o sobie, tak?

 

Aniu, kochanie - dobrze, że spokój w Was i w Tacie, oby cały czas tak było, obyście siły i spokoju mieli wszyscy mnóstwo. Myślimy o Was, modlimy się, jak za Tomka i jak za Frania i za Tatę Ani Klepki i za Sylwię z Jej fasolką...

No za wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku...jakie wieści od Tomka!!!!!!!!!!!

 

Tomku kochany!!! Cieszymy się..jak-nie-wiem-co :D :D :D :D

 

To skoro Ania, to i ja Ci moje kochane kurczaczki wklejam :D

 

Nie zapominamy i czekamy na Ciebie nieustanie :D

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/7921bf03d3cb51c9bc522a4547c4450b,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu kochana, tak mi przykro... Nie wiem, co napisać. Chyba to, że teraz Tato jest gdzieś obok Was, czuwa i opiekuje się Wami, tak jak Wy Nim, zanim odszedł. Będziesz czuła tę jego obecność przez całe życie.

 

Chociaż tym, którzy zostają, jest ciężko na sercu i smutno, to tym, którzy odeszli, przejście na drugą stronę sprawia ulgę. Są szczęśliwi i spokojni. Nam trudno w to uwierzyć, dopóki sami nie staniemy na brzegu.

 

Trzymaj się cieplutko, przeżyj swoją żałobę tak, jak Ci serce podpowiada. Bądź podporą dla Mamy. Przytulam Cię bardzo mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kochani. Bardzo dziękuję.

Wasze słowa dużo dla mnie znaczą.

Dziękuję!

 

Dobrze, że masz w sobie duchową siłę, napisałaś tu w ten sam dzień, a jesteś pewnie zmęczona i mama też, jak opadnie napięcie będziesz strasznie wyczerpana ale nie martw się to minie, Twój Tato już o to zadba, a niech jego wieczny żywot będzie równie piękny co ten z Wami, trzymajcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...