Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

 

jeśli możemy Ci pomóc, np. przez zorganizowanie licytacji to ja jestem gotów wziąć w tym udział choćby natychmiast i jestem pewny, że zarówno Edzia jak i Ponury również zgłoszą się do pomocy, a jednocześnie nie wierze w to, że Redakcja miała by coś przeciwko.

 

 

Maksiu ... jesteś wielki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

jeśli możemy Ci pomóc, np. przez zorganizowanie licytacji to ja jestem gotów wziąć w tym udział choćby natychmiast i jestem pewny, że zarówno Edzia jak i Ponury również zgłoszą się do pomocy, a jednocześnie nie wierze w to, że Redakcja miała by coś przeciwko.

 

 

Maksiu ... jesteś wielki :D

 

ee tam Wielki to jest Tomek, a ja tylko robię co uważam

 

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu kochana, współczuję Ci z całego serca..

Tacie jest juz na pewno lepiej..

 

 

Tomku najdrożyszy nasz!!!!

Jak cudownie jest usłyszeć o Tobie takie dobre wieści:)

Czekamy tu na Ciebie z niecierpliwością i wierzymy w Ciebie!!! :D :D

Całusy i uściski :D

 

 

Licytacja dla Tomka - 10000 x TAK:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany poprosili mnie abym określiła bardziej, na jaki cel ma być aukcja.

To ja określam.

Cel jest taki:

Wspomóc leczenie i rehabilitacje Tomka.

Tomek ma jeszcze bardzo dużo roboty, kochany.

Chcemy, aby tu nami klikał, ale to jest bardzo, bardzo trudne zadanie. Nawet, jeśli Tomek tak bardzo tego chce. A chce. Bo na słowo forum, to nabiera takiego życia w oczach, że trudno to opisać.

Ale dla Niego nie wystarczy chcieć.

Wiecie jak trudno jest pisać, kiedy widzisz co innego niż jest na klawiaturze.

Tomek ma kłopoty z orientacja w przestrzeni. Nie łatwo mu określić odległości pomiędzy przedmiotami, odległość pomiędzy Nim a przedmiotem.

Wiecie ile Go wysiłku kosztowało, aby znowu moc samemu zjeść obiad, sięgnąć po szklankę z sokiem, trafić w rękaw lub but?

Wiecie, ze po szklankę sięgał obok, bo On tam ja widział. I jakie rozczarowanie było i złość, że tej szklanki tam jednak nie można było trafić.

Rodzina o tym wszystkim nie piszę, bo to skromny ludzie, przywykli do tego, ze musza sobie jakoś radzić i już. Z reszta Majka wczoraj kazała przeprosić, że częściej tutaj nie pisuje, ale po prostu nie ma czasu ani sił.

Jak już Tomkowi poczyta nasze wpisy, to Tomek jest potem taki zmęczony z tej radości, tych uczuć i tej siły która musi włożyć w koncentrowanie się aby za wszystkim nadążyć, że potem to już tylko idzie spać. Jest taki zmęczony tym, tak aby cały ogród przekopał.

A jak Tomek śpi, to Majka wykorzystuje czas aby w domu pracować, odrobić zaległości zawodowe. Domyślam się, ze też by chętnie wtedy pospala ale nie może, bo ktoś musi rodzinę utrzymać, zapłacić za wszystko.

Wczoraj widziałam, że jest zmęczona (Majko wybacz, ze ja o tym pisze, ale wciąż to wszystko przezywam), czasami musiała tez mocno się skoncentrować, aby usiedzieć na krześle, ale przywiozła Tomka do mnie cały ten kawal drogi, aby dać mu kolejny bodziec, kolejna szanse, aby coś sobie przypomniał.

Dlatego mnie to wszystko tak poruszyło bo widziałam ile Ci ludzie wałczą o zdrowie i powrót do sprawności, a znam troszkę to też od tej samej strony i wiem, ze nie możemy pozwolić na to aby myśleli ze sa sami z ta choroba.

Wiecie, jakie to jest uczucie jak Wam się wydaje, ze nikogo na świecie nie ma tylko Wy i Wasza choroba? A system, który powinien pomagać nie pomaga, a czasami nawet przeszkadza.

Nie możemy się na to godzić. Nie wolno nam. To by było nie ludzkie.

Raz już pomagaliśmy to zbierzemy się znowu. Bo nasze życie leci dalej, ale Oni wciąż walczą, a z czasem wcale nie jest łatwiej, jest tako samo trudno.

 

Więc jeśli pytacie na co to ma byc, to odpowiadam, na leczenie i rehabilitacje.

 

Na te wszystkie zabiegi domowe za ktore niestety sie płaci, albo za te Panie co przychodzą tylko aby posiedziec i przypilnować, bo za to tez się u nas płaci, albo za te badania i zabiegi na ktore doczekać sie nie można, a zrobic trzeba na juz...,itd....itd... dopiszcie sobie jeszcze co Wam sie tylko podoba... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam, przełknęłam wielką kluchę, która ze wzruszenia utknęła mi w gardle i taki pomysł wpadł mi do głowy: a gdyby tak sprzedać bilety na Wielki Zlot Komturowy? Każdy, kto kupi taki bilet, będzie miał prawo wstępu na Zlot, który odbędzie się kiedyś - prędzej lub później, gdzieś, może w Komturii, może gdzie indziej, będzie miał prawo przynieść własny prowiant i napitek, będzie miał zagwarantowany kawałek miejsca przy ognisku i co najważniejsze - Uścisk Dłoni Komtura. Kiedy się Zlot odbędzie? Wtedy, gdy Komtur poczuje się na siłach tyle dłoni uścisnąć i przy ognisku na honorowym miejscu zasiąść. Za pół roku, za rok, za dwa - czy to ważne? Najważniejszy byłby zaszczyt posiadania BILETU.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie strasznie, że dzięki pomocy Majki Tomek zdrowieje z każdym dniem :D

 

Oczywiście nie ma żadnego problemu ze zorganizowaniem licytacji - dla TOMKA zawsze :D

Propozycja z mojej strony - zacząć zaraz po karnawale (np. 20 lub 21 lutego) i zakończyć przed Wielkanocą - w niedzielę 28 lub we wtorek 30 marca; to będzie aż 5 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agdus ..... rewelacyjny pomysł .....

Może być to wystawione jako jeden z fantów w licytacj :D

Ja już sie pisze na miejscówke :D

Tylko trzeba Głównego Zainteresowanego zapytać, czy ma ochotę mieć taką imprezę w perspektywie.

Tomku, co Ty na to? Zanim odpowiesz, dobrze się zastanów - tych rąk do uściśnięcia to może być straaaaasznie duuuuużo!

Jakby co, to ja rezerwuję bilet już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...