Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

No dokladnie.

Wczoraj dwa razy wpadlam w dziure na drodze. Jedna omijasz w druga wpadasz. :evil:

Tomku nie uwierzysz ale przeklinalam jak szewc. :oops

I wez tu badz madry i patz na znaki drogowe jak wzroku z asfaltu oderwac nie mozna! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani

 

ten nagłówek Tomek napisał samodzielnie! i przeczytał również samodzielnie po jednym zdaniu z każdego z Waszych postów aż zadyszki dostał z wysiłku ale jest bardzo dzielny! Jesteście wzruszający z tą troską o nas. WIELKIE DZIĘKI, Tomek z satysfakcją oglądał forumowe wnuki.

Jest coraz mocniejszy wygrywamy walkę z nadciśnieniem schodzimy na mniejsze dawki leków,

a nawet kawkę pan szanowny popija. Mam info, że na początku marca oddział rehabilitacji określi konkretny termin przyjęcia więc w tym tygodniu Tomek powinien zacząć badania lekarskie typu EKG, krew RTG itd. Bo tam trzeba z wynikami.Trochę jest przerażony perspektywą tego pobytu na oddziale, a kiedy mówię mu, że przebył coś znacznie gorszego na neurochirurgi to mówi, że nic mu na ten temat nie wiadomo. Ale szczęściarz! Zlot w Komturii myślę że w czerwcu całkiem realny bardzo się cieszymy że chcecie ją odwiedzić.Myślimy z wielkim współczuciem o stracie Twojego Taty Aniu Trzymaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku lecą za mną po wątkach i proszą abym napisała Ci co ja mówiłam jak w dziurę wpadłam... :roll:

Kurka woda, jasny gwint.., nie dadzą babie spokoju. :wink: :D

 

Tomku ja dziż też zaczynam rehabilitacje i też mam stracha tak jak Ty, tak, że to całkiem normalne. U nas to rodzinnie Bracie, no nie? :D

Ale damy sobie rady, lepsze czasy idą to i klnąć nie bedzie już trzeba. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuuuuś!!!

Ale fajnie, napisałes do nas sam!!! :D :D :D

Wielkie gratulacje!!! :D :D :D

Kochamy Cię i czekamy na Ciebie!!! :D :D :D

Nooo, teraz to na pewno będziesz coraz szybciej zdrowiał!

Buziaki wielkie dla Was obojga!!! :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...