Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

No ,no no jakie tu wspaniałe wiadomości Franio Waleczny już w domku :D a w domku to już go Mamcia odchucha,wypieści.Dużo,duzo zdrowia. Teraz czekamy na post TO JA TOMEK :D pozdrawiam serdecznie.
i ile czekalismy na wpis Tomka niecałe 4 miesiace i już do nas pisze,jakże się cieszę byle do wiosny,byle do lata,ciepło słoneczko i ławeczka na świeżym powietrzu zrobi resztę,Dużo zdrowia Tomku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

GRUPĘ TANECZNO ----WOKALNĄ UPRASZA SIĘ O PRZETRZEPANIE BARCHANÓW, KIECEK, BIUSTÓW.............POWOLI WZNAWIAMY PRÓBY------------BRZDĄKAJĄCYCH NA INSTRUMENTACH ROŻNYCH PROSZĘ O PRZETESTOWANIE PAŁEK : STRUN I INNYCH WAŻNYCH ELEMENTÓW CO BY NIE ZAWIODŁY W TRAKCIE WYSTĘPU...............NADMIENIĘ ŻE ZOSTAŁ ZAMÓWIONY NOWY SKÓRZANY BACIK W KOLORZE RÓŻU WŚCIEKŁEGO.............. PROSZĘ SIĘ MELDOWAĆ :lol: :lol: :lol:

 

TOMKU----------uściski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMKU Mam nadzieję, że rehabilitacja w Konstancinie coraz bliżej. Zobaczysz, ze Ci się spodoba.

Mile Panie będą prosić Cie abyś robił rożne rzeczy. :lol:

Nie się czego bać, oczarujesz ich tam wszystkich. :D

Najpierw powalisz ich poczuciem humoru a potem podniesiesz osiągnięciami w rehabilitacji. I tak codziennie.

Na końcu turnusu to wszyscy będziecie sprawniejszy. :D :wink:

Buziaki od siostry i piątka od Stefka! :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o

O ja pierdziuł, Tomek, pani Treserka wróciła! :o

Pani treserko, moje barchany jesienią jeszcze świnie rozwlekli po podwórzu, myśleli widno, że to na kartofle worek, tera za nic nie znajde! :-?

Co robić? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, żem się aż spociła, bom wzorków na gacie szukała. :evil:

Nasze świni do tej pory takie zadowolone:

 

http://fotki.sej.pl/pic/cda5b8.jpg

 

A nowe barchany będę miała, bo pożyczyłam od sławnych tancerek. 8)

O, te:

 

http://static.koktajl24.pl/img/gallery/321x248/4q846c52qd0fni.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treser wrócił, czai się i obserwuje....................barchany luksusowe, proszę ekipę o ćwiczenie do skutku wyżej zamieszczonych "pozycji"...........będę przepytywała w raz z różowym bacikiem............

........zgłosiła się tylko część ekipy...............wyjazd do Tomka co raz bliżej, układy nie przećwiczone, cycki co niektórym opadły , instrumenty tez.............do końca tygodnia jeszcze luz................ale od poniedziałku stawiają się wszyscy w komplecie i jazda..................... :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ostatnio się przyssałam do podłogi, jak ćwiczyłam, hydraulik powiedział, że teraz nie przyjdzie mnie odklejać, bo mu żona rozwodem grozi. :-?

Sołtys mówi, że może mnie najwyżej szpadlem od podłogi odkleić. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuś, ja to choćby zaraz, ale co zrobić, jak życie nie puszcza... :(

Może Ciebie życie w moje strony zagoni chociaż na chwilę...? :oops: :D

 

Bo ja, jak będę w pobliżu, to na pewno, tylko kiedy to będzie - nie wiem, zupełnie nie nie wiem... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, co ja przez Ciebie mam, to Ty nawet nie wiesz! :o

Nastrój mi się radykalnie poprawił, bo Janinki-Amorki zachęciła mnie do ponownego wystawienia chlebków na aukcję (trochę się bałam, że to za skromny i zbyt ograny fant :oops: ) i - ludzie chcą kupić! :D :D :D

 

I to dzięki Tobie uwierzyłam, że moje chlebki są coś warte!!! :D :D :D

 

Buziaki dla Was obojga zostawiam, ćwicz, Tomku, pilnie, bo koniecznie chcemy, żebyś już niedługo do nas coś sam napisał!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, Tomku, słonko świeci dzisiaj pięknie tak, że nawet pranie w ogrodzie wysuszyłam. :D

Chyba też czujesz więcej chęci do życia, kiedy wiosenna piękna pogoda jest, prawda? 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...