Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja przywiozę mój słynny tort makowy - widzę, że nikt nie pomyślał o słodkościach :):) :roll:

 

jak nie - ziaba na rurze ma zatańczyć :lol: :wink:

/też bym chciała to zobaczyć :) /

 

No to mamy komplet - i coś dla ducha i coś dla ciała.

Ja nie zatańczę na rurze, bo nie chciałabym obrzydzać Wam jedzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku

 

miałam Majeczkę i Jaśka ( ale ładny Chłopak no , no :) ) u siebie na śniadaniu :D ...wiozą ode mnie koszyczek nie tylko z ciastem ale też z najlepszymi życzeniami ...wybudzenia z tej krainy snu i zdrowia .

Przed g.12 na OIOM nie wpuszczają wiec jakieś świeże wiadomości będą po tej godzinie .

Wybudzaj się powoli bo tu wszyscy czekają i martwią się. Jak się nie obudzisz sam to lekarze zaczną coś działać w tym temacie wiec się postaraj . Zawsze byłeś bardzo dzielny więc i teraz dasz radę .

Zobacz jakie piękne słoneczko dla Ciebie :) a jaka kawka z rana :) i Ludki całą noc nie spali ...czuwali ......przy Tobie, z Tobą , dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry Tomeczku :)

Moj dziec pozwala na FM tylko raz dziennie, wieć wpadam zobaczyć co tam u Ciebie budź się kochany, choć u nas dziś pogoda tylko do spania.

 

A że ciężko się oczy otwiera po tych lekach to ja bardzo dobrze wiem, też na mnie krzyczeli że mam się budzić a mi tak błogo było. Więc poniekąd Cię rozumię.

Ale nie ma to tamto trzeba wstawać, bo jeszcze tyle do zrobienia.

 

Wysyłam dobre mysli i pierwsze usmiechy mojej Nastki :)

 

Całuski dla całej Twojej rodzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , porobiolach juz co mom zrobic w chaupie i kukom tera co u Ciebie slychac ...widza , ze jeszcze drzymiesz

gulasz sie juz warzi , bydzie dzisioj Placek po Bytomsku

nie wiym czy lubisz ,ale tys u mie wszysko jod , co jo ci dala :D

zur sie juz kisi

na sobota bydzie fertig

jak sie obudzisz to Ci pozwola godac nawet zurek ( pamiytosz jak Cie pouczalach , ze u mie w doma to ino zur sie podowo ? :lol: )

leca dalyj (bezuch mom a jeszcze do roboty cza leciec)

narka , czekom na dobre wiesci lod Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , porobiolach juz co mom zrobic w chaupie i kukom tera co u Ciebie slychac ...widza , ze jeszcze drzymiesz

gulasz sie juz warzi , bydzie dzisioj Placek po Bytomsku

nie wiym czy lubisz ,ale tys u mie wszysko jod , co jo ci dala :D

zur sie juz kisi

na sobota bydzie fertig

jak sie obudzisz to Ci pozwola godac nawet zurek ( pamiytosz jak Cie pouczalach , ze u mie w doma to ino zur sie podowo ? :lol: )

leca dalyj (bezuch mom a jeszcze do roboty cza leciec)

narka , czekom na dobre wiesci lod Ciebie :D

 

ech ... jeżeli Ty, Tomek, tak samo jak ja lubisz słuchać jak froschka gada po śląsku to już na pewno próbowałeś cichaczem otworzyć jedno oko ... tak dla sprawdzenia, czy gada sama czy ... eee, innej opcji nie ma - na pewno sama :D

Lecę uczyć tych, co im się w szkołach nie chciało a teraz mus :lol:

pa pa, Tomku - wpadnę wieczorkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę , że nam się tudej grupa tańcująca zawiązała.

Rura rurom, ale mamy pomysła z Brazą , żeby kankana wywinąć jak się paczy. 8)

 

Takich figur

 

 

http://www.impreza.biz/imprezy_firmowe/bale_integracyjne/8_3_kankan4.jpg

 

 

nie będzie . 8)

[/b][/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

miałam Majeczkę i Jaśka ( ale ładny Chłopak no , no :) ) u siebie na śniadaniu :D ...wiozą ode mnie koszyczek nie tylko z ciastem (...)

 

...twoja kaczka to podobno cuuuudo (kiedyś o przepis poproszę)

 

z najnowszysch informacji:

Tomek przejewia oznaki budzenia się. Ziewa, porusza się nieznacznie... jakby się budził, ale w zwolnionym tempie.

Teraz został zabrany na tomograf, więc pewnie późnym popołudniem lub pod wieczór będą jakieś konkretne wieści. Niedomagania związane z płucami i sercem są pod kontrolą.

 

...tak więc chyba przydałby się ten kankan co by bodźce zwiększyć maksymalnie. gorzej jak im tam na OIOMIe wszyscy chorzy powstawają i figury zaczną raobić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...