Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomku, i jak Ci się wiedzie w tym Konstancinie? :D

Bo u nas na forum coraz lepiej, forum już śmiga, nowe funkcje poznajemy i coraz bardziej nam się podoba! :D

Zobaczysz, jak wrócisz do nas, będziesz miał czego się uczyć, oj, będziesz...

Buziaki i pozdrówka serdeczne!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, właśnie miałam pisać.

 

Dziś lekarz powiedział mojej mamie, że

TATA WYCHODZI WE WTOREK ZE SZPITALA

:wave::wave::wave:

 

Strasznie się cieszę i zarazem obawiam.

Mama "zakracze" tatę i na dodatek nie pozwoli mu iść na działkę ogrodową.

Będzie się bardziej męczył w domu niż w szpitalu.

Z drugiej strony tata już chce kopać w ogródku:jawdrop::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja proszę Was o modlitwę za mojego Tatę..............dzisiaj miał wylew podpajęczynówkowy...................mój mąż widział się z Tatą godzinę przed wylewem , nic nie wskazywało na to że coś się stanie, dobrze się czuł, nic go nie bolało............................zadzwonił do mojej Mamy ze się dziwnie czuję , boli go głowa, ma nudności i widzi podwójnie, mama zadzwoniła po karetkę , zdążyła dojechać do domu i zabrali Tatę do miejscowego szpitala, cały czas był sprawny, wszedł do karetki o własnych siłach, miał tylko problemy zmówieniem, w szpitalu zrobiono mu rezonans i stwierdzono wylew ...............natychmiast karetką wysłano go do szpitala wojewódzkiego..............tam zrobiono badanie angiografie i stwierdzono że to nie tętniak tylko wylew z naczynia krwionośnego............operacji nie będzie , Tato będzie leczony farmakologicznie.........nie wiem co dalej , jakie rokowania, nie wiedział że został przewieziony do innego szpitala, nie wiedział jaki dzisiaj dzień...........mam nadzieję ze to z powodu leków wytłumiających na czas podroży...................Boże co się dzieje na tym świecie.............tyle nieszczęść na około...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił mąż ze szpitala ...................neurolog po badaniu stwierdziła ze stan Taty jest poważny.............rozważają jednak operację..................powiedziała że to stan zagrażający zyciu i trzeba mieć tego świadomość...............czas.....................czas wszytko pokaże .........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja proszę Was o modlitwę za mojego Tatę..............dzisiaj miał wylew podpajęczynówkowyBoże co się dzieje na tym świecie.............tyle nieszczęść na około...........

 

Wszystko będzie dobrze.

W takich wypadkach bardzo liczy się czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patusia, ja wierzę, że lekarze zrobią wszystko, co możliwe, aby Twojego Tatę przywrócić do zdrowia. Na pewno wkładają w to całe serce i wysiłki wszelkie możliwe.

Modle się za Was także, żeby wszystko wróciło do normy, żeby Twój Tata wyzdrowiał, żebyście dali radę.

Przytulam mocno, jak najmocniej.

 

Zobacz na Tomka naszego, jaką trudną drogę przechodzi i jak pięknie to robi!

 

Afrodytko - dziękuję pięknie za czcionkę, Tomkowi też taka teraz potrzebna, łatwiej Mu wtedy czytać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Afrodytko - dziękuję pięknie za czcionkę, Tomkowi też taka teraz potrzebna, łatwiej Mu wtedy czytać. :)[/size]

 

Że też ja idiotka na to nie wpadłam wcześniej:bash:

 

OGŁOSZENIE

 

OD TERAZ, SPECJALNIE DLA KOCHANEGO TOMASZA,

PISZEMY WE WĄTKU DUŻYMI LITERAMI

i stosować mi się tutaj! Dla Tomka! DUŻE LITERKI plisssss:D

 

a jakbym nie przylazła, to przeklejajcie na następną stronę

Tomek na pewno się ucieszy, prawda Tomaszku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiększam cytat

Dzwonił mąż ze szpitala ...................neurolog po badaniu stwierdziła ze stan Taty jest poważny.............rozważają jednak operację..................powiedziała że to stan zagrażający zyciu i trzeba mieć tego świadomość...............czas.....................czas wszytko pokaże .........

Paty będę się modlić za Twojego Tatę

 

Czy to wszystkich Ojców tak Pan Bóg doświadcza, czy tylko ja mam takie wredne odczucie?

Niech ktoś powie, że się mylę, bo&$@*$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...