Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Teraz gra i buczy:)

 

Tomeczku kochany nareszcie moge pisać, dobrze że są tutaj porządni nauczyciele

 

Dziękuje bardzo za lekcję

 

Tomciu możesz wracac spokojnie, dziewczyny szybciutko Cię nauczą jak sie poruszać na tym nowym forumie

 

:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga wejdź w swój profil

 

 

 

 

a potem niżej

 

 

Pozostałe opcje

 

Interfejs edytora postów:

 

  • Zaawansowany edytor - edycja w trybie WYSIWYG

 

 

i to właśnie zaznacz a potem już wszystko będziesz miała i do Tomka buźki będziesz słać :)

 

 

 

Gosiek, zrobiłam jak kazałas...zaraz się przekonamy..:yes::stirthepot::cool::offtopic::):wave::goodnight::stereo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMASZKU KOMTUROWY-------------DUŻO ZDROWIA I SIŁY ......................ODPOCZYWAJ W SWOJEJ KOMTURII...............TY NAPAWASZ MNIE NADZIEJĄ ŻE MOŻNA POKONAĆ CHOROBĘ.....................WŁAŚNIE MÓJ TATO PO WYLEWIE WIELKIMI KROKAMI ZMIERZA KU DOBREMU:yes::yes::yes::yes: .....................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani,

Od tygodnia Tomek jest w Komturii właściwie zdany na siebie i daje sobie radę!!!! tak strasznie chciał się sprawdzić więc zostawiłam Go no i pojechałam, w wielkim strachu, do W-wy ,do pracy. Wprawdzie codziennie ktoś sprawdzał co się tam dzieje, przynosił mu drewno do kominka ale palił już Tomek samodzielnie. Po czterech dniach przyjechał Jasio i zastał Tomka w dobrej kondycji i bardzo dumnego z siebie, zmobilizowanego jaknigdy od czasu wypadku. Tak, tak doskonale pamietacie, 13 maja minie rok od tragicznego dnia, który przewrócił nam życie do góry nogami. Jutro jadę do niego i przeczytamy Wasze posty, może uda mi się go namówić na ćwiczenie pisania. Na razie, myśleć i jednocześnie trafiać w klawisze to jeszcze za trudne i tak frustrujące, że ucieka od tego.

Pozdrowienia i wielka wdzieczność za Wasze Wielkie Serca

Majka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że zanim poszłam spac zerknęłam tutaj.

Tomku co tu duzo gadać, dumny jesteśmy, że Ciebie poznaliśmy! Wielkie buziaki do siostry i piątka od Stefka.

Majka dla Ciebie tez wielkie buziaki, Dzielna Kobieto!!! Trzymajcie się zdrowo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku - co u Ciebie? Jak sobie radzisz z tymi deszczami i burzami w Komturii?

Mam nadzieję, że wszystko w porządku i że coraz bliżej dzień, kiedy się wreszcie znowu zobaczymy!

 

Buziaki zostawiam dla Was i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia - dla wszystkich naszych kuracjuszy!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ... wszyscy poszli pomagać kachnie28, która zmaga się z powodzią :( Tomku, jak dobrze że mieszkasz tak wysoko na mapie - jeszcze tego by brakowało żeby do pasma różnych nieszczęść jakie cię spotkały doszła jeszcze wielka woda ...

buziaki i uściski od całej Starej Stajni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeeeek! Majkaaaaa!

Co u Was, Kochani? Jak Tomek się czuję? Skrobnijcie choc słów parę!!!

 

Tomku - na pewno radzisz sobie już coraz lepiej, całe szczęście, że powódź na Twoją Komturię nie dotarła!

Buziaki i skrobnij coś! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...