Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzwoniłam do Naszego Tomka. Jest na Mazurach. Dziś jest z Nim także Majka.

Przekazałam mu życzenia od Was wszystkich. Powiedział, że jest bardzo wzruszony i prosił podziękować i ukochać Was Wszystkich.

Jeśli uda mu się złapać połączenie to coś napisze, bo dziś z Majką przyjechał też komputer. ;-)

Głos miał mocny, radosny i taki Tomkowy jak zawsze.

Wszystkim dziękuje za wsparcie i pamięć o Nim.

To tyle Kochani. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMKU

 

100 lat w dobrym zdrowiu, z uśmiechem na ustach,

radością i miłością w sercu, zawsze z bliskimi,

często z przyjaciółmi, z wiarą w lepsze jutro

i nadzieją na to, że wszystko co najlepsze jeszcze

przed Tobą.

Buziaki urodzinowe przesyła tola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno życie zaczyna się po pięćdziesiątce (u mnie to już za 3 lata :wiggle:), a po setce lub dwóch wygląda jeszcze lepiej :yes: , zatem - Szczęściarzu - życzę Ci kolejnych udanych pięćdziesiątek, w zdrowiu, które nie stroi żadnych fochów, wśród ludzi, dla których jesteś najważniejszy na świecie, w spokojnym, przyjaznym otoczeniu mazurskich ziem.. i rozpędzonej jak zawsze stolicy...

A że taka kolejna pięćdziesiątka to dla Ciebie żadna nowość, pokazywałeś nam przez lata na Forum... Brakuje Cię tutaj teraz, ale to już niedługo, prawda?

Zdrowiej w spokoju... i wracaj do nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku spóźnione ale szczere życzonka!!! Jesteś najlepszym przykładem że organizm ludzki to cudowna maszyna zaskakująca nie raz medyków. :yes: Długo mnie tu nie było. Trzymam kciuki i cięszę się z niesamowitych postępów. :)

 

 

Nam też przydadzą się kciuki- lekarze straszą niedrożnością przewodu pokarmowego u okruszka. Strasznie się boję ew. operacji. :jawdrop:

Sylwia z okruszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Włączyłem komputer i kiedy wreszcie zaczął działać, jestem na granicy zasięgu, sygnał internetu jest czasami.

Moją Chałupę zalała fala (przemiła fala) życzeń od Was, serdecznie dziękuję za wszystkie. Siedzę w Komturii i pomalutku wracam do zdrowia.

Nawet kosiłem trawę ok. 20 metrów, kosiarką dostaną na urodziny.

 

Pozdrawiam wszystkich

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Włączyłem komputer i kiedy wreszcie zaczął działać, jestem na granicy zasięgu, sygnał internetu jest czasami.

Moją Chałupę zalała fala (przemiła fala) życzeń od Was, serdecznie dziękuję za wszystkie. Siedzę w Komturii i pomalutku wracam do zdrowia.

Nawet kosiłem trawę ok. 20 metrów, kosiarką dostaną na urodziny.

 

Pozdrawiam wszystkich

Tomek

Tomeczku kochany jak ja się cieszę na Twoje słowa. Jak miło wśród tylu różnych historii spotkać Ciebie piszącego własnoręcznie na Forum. Nareszcie jesteś, bo czekamy tu na Ciebie.

I bardzo, bardzo spóźnione życzenia składam. Wszystkiego naj...naj...naj...Tomeczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...