Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super, super.

Tomeczku ja też Cię ściskam nie przyzwoicie :) Mam nadzieje że Majka wybaczy:cool:

 

 

Chciałam jednakowoż zaznaczyć, że ja pierwsza zaklepałam sobie nieprzyzwoite uściski;) I to nie tylko tu dzisiaj. W kwestii powyższej Ziaba list stosowny Tomkowi była zawiozła:yes:

A luuuuuuuuuu... :popcorn: jejku...jak długo tego już nie robiłam.. Tomek, wracaj, z wprawy wyszłam..:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMKU

Pamiętasz, LLLLUUUUUUUU takie największe,

w naszej forumowej Kawiarni Klubowej robił zwykle MAKSIU,

ale Twoje LLLLUUUUU było zawsze poparte wybornymi trunkami.

Jako szefowa KK zobowiązuję Cię do rychłego stawienia się

w naszym przybytku, czeka tam na Ciebie Twój ulubiony

Specjalny Tyski Żubr !!!

Do zobaczenia w KK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaale plama !!! A ja w Komturii byłem, piwo z Komturami piłem, a nic nie wiedziałem, więc i życzeń nie złożylem. Niniejszym nadrabiam:Tomku, Komturze, Sąsiedzie Mazurski. Wracaj do dawnej formy w takim tempie jak to ma miejsce ostatnio, a już wkrótce będzie bardzo dobrze, albo nawet jeszcze lepiej.

Świeże informacje z Komturii: Tomek jest w tym co robi coraz szybszy i coraz bystrzejszy. Widać, że głowę ma pełną, a wąskie gardło to znalezienie tego właściwego słowa. Poza tym robi herbatę, żartuje, wie że Stara Mazurska Szkoła jest przy skrzyżowaniu, i wie że powrót z długiego weekendu będzie utrudniony, bo będzie duży ruch na drogach. I dzielnie wchodzi i schodzi po nieznajomych schodach na piętro i do piwnicy. I uczy się obsługiwać nowy telefon (Emporia - ale gadżet !!! kiedyś sobie sam taki kupię :D ). I ... wiele innych rzeczy. Tak trzymaj, Komturze, tak trzymaj !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku - radość moja nie zna granic, kiedy czytam takie wieści, że coraz szybciej wracasz do zdrowia!!!

W nosie z czekaniem w kolejce, ja Ciebie ściskam i całuję już teraz!!!

Buziaki wielkie dla Was obojga!!! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszku ulubiony !! Uziabki Ci ślę w brodę :yes:i życzę, abyś jak najszybciej porzucił zajęcie koszenia w imię wyższej racji - a mianowicie robót bardziej praktycznych : nastawienie płynu który zacieśnia więzy, podnosi urodę ,rozwiązuje język i przecina opory:cool:, boś z tego sławny że ło ho ho a że wiara forumowa wyposzczona i podsuszona przez ten czas kiedy wziąłeś sobie wolne, to i zapotrzebowanie jest wielgachne.

 

A na okoliczność urodzinową, życzę aby grono Twoich wielbicielek skrycie sie w Tobie podkochujących :yes: mnożyło się w nieskończoność, bo mając taki fanclub , wszystko wypada i wszystko się należy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gagatko - wchodzisz w zaawansowaną edycję, emotki wybierasz tylko te z prawej strony, bo one pojawią się tam, gdzie Ty chcesz. A tekst zaznaczasz myszką i nad tekstem masz w zaawansowanej edycji opcję Rozmiar tekstu - wybierz 4 lub 5, bo na większym tekst włazi na siebie. Gotowe! :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...