Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Cicho ! Nie kłócić się bo mam coś do powiedzenia.

 

Patrzę dziś na telefon, a tam nieodebrane połączenie. Sprawdzam ki diabeł, a tam stoi napisane Tomek K.... :confused:

Majka ?? Z tego telefonu ?? Oddzwonie, dowiem się co się dzieje. Za pierwszym razem nikt nie odbiera, ale teraz, po południu odebrał kto ?? No kto ?? Taaaaaaak Tomek1950 :wave: Siedzą w Komturii z Dinarem, kiedy nie pada wychodzą na spacerki, palą w piecu żeby im d... nie zmarzły. Pogadali my ładnych pare minut ... Zaskoczył mnie qrde, znów mnie zaskoczył ...:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maciek - aj lowju!!! :lol: :wave:

Jakież to cudowne wieści, że Tomek tak sobie radzi, że wszystko u Niego OK, że jest z Dinarem, że wraca dawne życie!!! :D :yes:

 

Tomeczku - napisz coś do nas tutaj, opowiedz co u Ciebie!!!

Buziaki i uściski gorące dla Ciebie i dla Majki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Majka i Tomek prosili aby Wszystkich Was mocno pozdrowić i podziękować.

Majka już bardzo długo walczy z zapaleniem płuc. Strasznie dużo rzeczy się zwaliło na raz i nie mogła poleżeć, więc trzeci miesiąc walczy.

Tomek ma się dobrze. Coraz więcej rzeczy sobie zaczyna przypominać. Jednak z pamiętaniem nowych ma trochę kłopotu.

Jak tylko trochę się pozbierają, to napiszą coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...