Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

„Jestem ogromnie wzruszony Waszymi wpisami. Na” -razie doszedłem do strony 30, jeszcze prawie 300 przede mną.

W cudzysłowie zdanie napisane własnoręcznie przez Komtura, dokończone przez Jasia.

Uwierzcie drodzy forumowicze pisanie na komputerze nie jest prostą czynnością...

Tata samodzielnie czyta Forum, ambitnie od pierwszego postu, bez skrótów i uczciwie.

Dopiero teraz jest w stanie zapamiętać co przeczytał, poprzednich „sesji z lektorem” nie pamięta ale teraz kojarzy co przeczytał tydzień temu. Naprawdę jest wzruszony Waszymi ciepłymi słowami i z wielkim zainteresowaniem czyta co działo się „ostatnimi czasy”.

 

Co prawda ja wracam do Warszawy ale zostawiam Tacie komputer a Forum ustawiłem jako „startową”

 

Pozdrawiają

Tomek1950 & Johnzee

 

 

Cała Redakcja serdecznie pozdrawiam Tomka i dopinguje w tych jego walce. Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za życzenia, sprawiliście mi dużą niespodziankę, jeszcze chwileczkę i Tomek wróci na forum Struga-czekamy.

Ciepłych i udanych Świąt Wielkanocnych oraz najmilszych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół

życzy Całej Rodzinie Jagoda 51

Edytowane przez JAGODA 51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku nasz kochany!

 

Wczoraj i do nas doszła kartka od Ciebie.

Jeszcze dziś łezka w oku mi się kręci ze wzruszenia...

Dzięki serdeczne za pamięć i za życzenia!

 

Dla Was również Wesołych Świąt Wielkiej Nocy oraz jak najszybszego powrotu do całkowitego zdrowia!:yes:

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

pisałem kartki do tych, których adresy Majka znalazła w wyciągu z konta. Przykro mi bardzo, że wróciły kartki wysłane do Rogoźna Wielkopolskiego, Ostrowa, oraz do Żelki, jestem niepocieszony i gdybyście tak przysłali mi na priva swoje adresy to wysłał bym je jeszcze raz. Dziękuję za tyle pięknych kartek z życzeniami na forum, może niedługo sam takie będę wysyłał a na razie:

 

 

Drodzy Forumowicze

z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Wam wszystkim wiele radości, zdrowia i kondycji i samych życzliwych ludzi w waszym otoczeniu.

 

 

 

P.S. Przypominam o zaproszeniu

Tomek1950 z Rodziną

Edytowane przez johnzee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrz, napisałeś ,a ja zrozumiałam, że Ci się nie udało napisać. To nic, teraz będą podwójne życzenia od Tomka!

 

Dziś z Tomkiem rozmawiałam, pięknie się Go słuchało. Wraca Ten Nasz Tomek od zawsze!!!

Tomku kiedy ostatnio rozmawiałam z Tobą, to siła głosu i tempo mowy było całkiem inne niż teraz. Będzie dobrze! Jeszcze nas wszystkich przeskoczysz! ;-)

Jeszcze raz Tobie i Twojej Rodzinie, wszystkiego co najlepsze! Wesołych Świąt! A kartka dojdzie, teraz już masz adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

pisałem kartki do tych, których adresy Majka znalazła w wyciągu z konta.

 

:D

Mój mąż ogromnie się zdziwił, kiedy otrzymał zyczenia świąteczne od zupełnie mu nieznanego człowieka:) (wysłałam przelew ze wspólnego konta). Ale szybko przypomniałam mu, kim jesteś (bo oczywiście wiedział, kim jesteś, ino nie skojarzył - jak to mąż);)

Dziękujemy Tomku, za zyczenia. Jestem szczerze wzruszona.

Zawitałam na forum niedawno. Ale Twój dziennik przeczytałam jako jeden z pierwszych (i nielicznych) i zauroczył mnie zarówno dziennik jak i jego Autor.

Jesteś wspaniałym człowiekiem. Masz taką pozytywną energię.

Trzymam kciuki i życzę wszystkiego najlepszego całej Twojej rodzinie.

(przepraszam, że dziękuję za kartkę dopiero dziś, ale byłam poza Polską od początku kwietnia, wczoraj dopiero wróciłam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Forumowicze,

zapraszamy tych, którzy mają możliwość i ochotę odwiedzić nas w Komturii w długi weekend majowy lub/i w urodziny Tomka 28 maja. Od czasu kiedy odwiedzaliście nas w dawnych, dobrych czasach, przybyło nam powierzchni mieszkalnej i bazy noclegowej. Kto chciałby obejrzeć beatyfikację Papieża to też może.

Pozdrawiają:

Majka i Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...