Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Gdzieś ja muszę to napisać, no to może tu :)

Udało nam się wreszcie zasiedlić "nowe" mieszkanie, czas jakiś temu to było, niedługi. Skrzynkę otwieram, koperta. Do oczu podnoszę, nadawca - he, gdzieś słyszalam, znajomy? nieznajomy?, acz imię sympatyczne :)

Do góry lezę, siadam, otwieram...

Życzenia wielkanocne od Tomka...!

I tym oto sposobem pierwsze łzy na parkiet nowy kapnęły, ze wzruszenia i z wdzięczności - losowi, że dobrego Człowieka do zdrowia przywraca, i Tomkowi, za trud włożony.

Zdrowia!

Edytowane przez wizzy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Hej Tomku! :D

Już dziś zapewne zaczynasz świętować, więc życzę Ci tyle zdrowia, miłości, radości i gości ile u mnie chwastów w ogrodzie... i uważaj, bo nie do wyplenienia one są...;) :D I uśmiechnięta margerytka specjalnie dla Ciebie.:)

http://img402.imageshack.us/img402/7217/img5499umiech.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - 100 lat w zdrowiu i radości, samych jasnych, szczęśliwych i słonecznych dni, zmian wyłącznie na lepsze i spełnienia wszystkich marzeń!!! Buziaki!!! :wave:

 

http://www.bankier.pl/static/att/67000/2023405_wino5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie i ja spóźniona.

Ale życzenia bardzo szczere.

Tomeczku dużo, dużo zdrówka !!!!!!

Ci z M życzymy i pozdrawiamy bardzo serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomaszu, czytałam kiedyś Pana rewelacyjny dziennik, potem ta wiadomość...

Teraz napiszę tu po raz pierwszy i krótko:

JAKŻE BARDZO CIESZĘ SIĘ, ŻE WRACASZ ! :-)

Trzymam kciuki, modlę się, medytuję; słowem - często myślę i wspieram na odległość. Wierzę i widzę, że cuda dzieją się na naszych oczach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszłam Ci ja dzisiaj "na stare mieszkanie" odebrać pocztę. Przeglądam i co widzę- hmm? Jakaś koperta- nadawca Tomasz..... - myślę "Ki pieron?" otwieram, widzę przepiękną, ręcznie robioną kartkę i olśnienie- to MUSI być od KOMTURA! Czytam życzenia i.... łzy kapią na tą piękną kartkę! Dawno się tak nie wzruszyłam jak dzisiaj!

 

TOMKU! Z CAŁEGO SERCA SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA TEN WSPANIAŁY GEST- ZA PIĘKNĄ KARTKĘ Z ŻYCZENIAMI ALE PRZEDE WSZYSTKIM ZA TRUD JAKI SOBIE ZADAŁEŚ, ŻEBY TE CUDOWNE KARTKI TRAFIŁY DO NAS. ZDROWIEJ I ODWIEDZAJ NAS TU CZĘSTO BO MASZ TU TAKI MAŁY FAN KLUB :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...