Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Tomeczku, Kochany - mam nadzieję, że czujesz się coraz lepiej, że oboje z majką jesteście zdrowi, że dajecie radę i że przed Wami już niedługo cudowne, pełne szczęścia i nadziei święta.

Odezwijcie się czasem, czekamy na wieści od Was, nie zapomnieliśmy!!!

Uściski i buziaki dla Was obojga przesyłam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu śnił mi się Tomek.

Siedzieliśmy przy kominku, sauna była nagrzana,

rozmawialiśmy, wspominaliśmy pamiętną imprezę w Komturii.

Tomek tryskał humorem i tak pięknie się uśmiechał.

To był dobry sen.

 

Tomku, Majeczko, pozdrawiam najserdeczniej i czekam na wiadomości od Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witajcie Wszyscy Cierpliwi Towarzysze naszych zmagań !

Przewaliło się trochę trudnych spraw związanych z Tomka zdrowiem, domem, moją pracą.

Ale nie ma co się nad tym rozwodzić skoro ciągle, mimo zawirowań jest progres. Z Tomkiem da się już pogadać, no nie za długo bo mu się robi tłok na złączach mózgowych ale jednak trochę więcej udaje mu się wyrazić. Kto chce sprawdzić może do niego zadzwonić. Właśnie zaprowadziłam w komturii stacjonarny tel. radiowy 877331586, który sprawdza się lepiej niż komórka zarówno zasięg jak i łatwość obsługi. Tomek odtwarza w pamięci już większość wydarzeń z dawnej przeszłości i potrafi o tym opowiedzieć, ale jak sam mówi, nic nie pamięta od czasu ok 3lat przed wypadkiem i ok. 2 lat po. Ale jakąś ciągłość i chronologię daje się już zaprowadzić i to wielki postęp. Jak zwykle medal ma dwie strony – razem z powrotem pamięci powróciła też namiętność do papierochów i nie pamięta że na miesiąc przed wypadkiem rozpaczliwie rzucił palenie. Jestem w rozterce bo chciałabym, żeby miał możliwie najfajniejsze życie jakie jest możliwe w tych warunkach ale żeby do razu palić! Usiłuję wytargować jak najmniejszą ilość. Stanęło na 5 szt. dziennie. Jeśli chodzi o pisanie i czytanie a także komputer to jakiś jest regres. Chyba coraz większa świadomość własnych ograniczeń i frustracja powoduje u Tomka chęć ucieczki od trudności. Za to zrobił wino, naprawdę w dużej mierze samodzielnie ! No nie jest to takie samo wino jak przed wypadkiem ale naprawdę wino a nie ocet jak się spodziewałam! Pozdrawiam wszystkich, za dwa dni jadę do T. i razem napiszemy do Was życzenia świąteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ miło czyta się takie wieści. Dobrze, że odezwałaś się. Gratulacje postępów, aczkolwiek szkoda tej ucieczki od słowa pisanego i komputera. Czy zdjęć też nie ma ochoty oglądać? Może jakieś foty zaczniemy wstawiać, to go do komputera przyciągnie?

 

Gorące pozdrowienia i czekam na łącze z Komturiii

 

Gosiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coraz większa świadomość własnych ograniczeń i frustracja powoduje u Tomka chęć ucieczki od trudności. Za to zrobił wino, naprawdę w dużej mierze samodzielnie ! No nie jest to takie samo wino jak przed wypadkiem ale naprawdę wino a nie ocet jak się spodziewałam! Pozdrawiam wszystkich, za dwa dni jadę do T. i razem napiszemy do Was życzenia świąteczne.

To straszna świadomość i na pewno Tomek się wkurza sam na siebie. Wiem- przerabiałam z Teściem.

NIech sie nie wkurza - teraz powolutku do przodu. To dobre wiadomości. Pocałuj go ode mnie bardzo mocno. I Majkę też.

(niestety zmieniłam telefon i straciłam wszystko od "ł" w dół więc i numer Majki i Tomka :(, ale widzę , że jest nowy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...