Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

a kedy tancujecie?

bo jo 40- tka przekrocza w lipcu ( :roll: :evil: :oops: )

ale trzech bajtli swoich , dwa od chopa , 2 psy i jednego "kota" mom, a co :D

moga tyz przybrac abo sie przefarbic na gowie (i nie ino) jak bydzie cza ...

moga tyz w zapasce zatancowac a nawet zaspiwac "Poszla Karolinka " abo "Szla Dzieweczka " do Tomeczka zaspanego :wink:

to jak ? :roll:

 

Ew-ka jajco Ci wydropia po zanjomosci 8) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mam 7 spódnic do Kankana ....układu nauczę chętne koleżanki ....ale takie po 40-tce .... bo młodsze mogłyby Komturowi zaszkodzic i poważnie serduszko uszkodzić a .......40-tki bedą w sam raz :wink:

Ew-ka!

A prawie 40stki mogą być? Po czwórce dzieci... :lol:

Tomek!

Jak się nie obudzisz i nie nakrzyczysz - to ja nie wiem co się stanie. Sam słyszysz, co się tu dzieje.

 

Ja się kwalifikuję ... już dawno po :D Ewcia - czy to będą lekcje wirtualne, czy w realu???? :wink:

powiem Wam ( przerabialam to :lol: ) ,że próby w realu sa o niebo lepsze niż sam występ :D

czyli proby będą pod modrzewiem w Realu ...albo w Biedronce :roll: :wink:

 

To ja w sobotę pod modrzewiem teren wyrównam, cobyśmy w jakie dołki nie powpadały ... Biedronka mi nie pasi, wolę Real :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to wiele nowego nie wiem. To zapalenie płuc jest bardzo ciężkie. Tata do tomografii był znowu bardziej naładowany usypiaczami, wynik bedzie dopiero jutro. Nic nie otwiera oczu, nic a nic nie rusza gałkami ocznymi. Rusza troszkę dwiema rękami (wcześniej tylko lewą), przeszkadza mu rurka w gardle.

Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie. Ale jak dotąd żaden lekarz nie wypowiadał się jakoś konkretniej o sprawach neurologicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie ...tych spodnic chyba nie styknie :lol: trza bedzie poszyć nowe ...szczegolnie dla tych chudziutkich i niedokarmionych :wink:

 

to co .....kiedy zaczynamy?

 

A po 50 tce( tzn.po 50 urodzinach,) mogą być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to wiele nowego nie wiem. To zapalenie płuc jest bardzo ciężkie. Tata do tomografii był znowu bardziej naładowany usypiaczami, wynik bedzie dopiero jutro. Nic nie otwiera oczu, nic a nic nie rusza gałkami ocznymi. Rusza troszkę dwiema rękami (wcześniej tylko lewą), przeszkadza mu rurka w gardle.

Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie. Ale jak dotąd żaden lekarz nie wypowiadał się jakoś konkretniej o sprawach neurologicznych.

 

Gabrysiu - trzeba się uzbroić w cierpliwość i nie poddawać .... Twój tato bardzo dużo przeszedł , dojście do siebie po takiej sytuacji musi trwać :roll: .

My też się uzbroimy w cierpliwość , bo jak już ktoś powiedział wcześniej pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł :wink: :lol: .

 

Musi być dobrze ....potrzeba tylko więcej czasu . Tomek wie, że wszyscy na niego czekają - on wie, że musi wyzdrowieć :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze znacznym zainteresowaniem Grupy Kankana, derekcja wnosi o rozpatrzenie zwołanie Grupy Baletu Klasycznego Męskiego.

 

Chętni proszeni o podanie rozmiaru rajtuzek.

Bo to będzie Jezioro Łabędzie :wink:

 

Takie :roll:

 

http://krakow.zaprasza.net/wydarzenia/teatry/makroconcert/trockadero04.jpg

 

Tomek ... Ty to musisz zobaczyć!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to wiele nowego nie wiem. To zapalenie płuc jest bardzo ciężkie. Tata do tomografii był znowu bardziej naładowany usypiaczami, wynik bedzie dopiero jutro. Nic nie otwiera oczu, nic a nic nie rusza gałkami ocznymi. Rusza troszkę dwiema rękami (wcześniej tylko lewą), przeszkadza mu rurka w gardle.

Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie. Ale jak dotąd żaden lekarz nie wypowiadał się jakoś konkretniej o sprawach neurologicznych.

 

Gabrysiu - trzeba się uzbroić w cierpliwość i nie poddawać .... Twój tato bardzo dużo przeszedł , dojście do siebie po takiej sytuacji musi trwać :roll: .

My też się uzbroimy w cierpliwość , bo jak już ktoś powiedział wcześniej pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł :wink: :lol: .

 

Musi być dobrze ....potrzeba tylko więcej czasu . Tomek wie, że wszyscy na niego czekają - on wie, że musi wyzdrowieć :wink: .

 

Noooo...już sobie wyobrażam...Tomek...rajtuzki...Jezioro Łabędzie... :lol: Ech..rozmarzyłam się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to wiele nowego nie wiem. To zapalenie płuc jest bardzo ciężkie. Tata do tomografii był znowu bardziej naładowany usypiaczami, wynik bedzie dopiero jutro. Nic nie otwiera oczu, nic a nic nie rusza gałkami ocznymi. Rusza troszkę dwiema rękami (wcześniej tylko lewą), przeszkadza mu rurka w gardle.

Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie. Ale jak dotąd żaden lekarz nie wypowiadał się jakoś konkretniej o sprawach neurologicznych.

Gabrysiu - trzymajcie sie rodzinnie ...my tu takie bzdury wypisujemy a tam Tomek walczy o każdy oddech ..... przechodzicie teraz taki ciężki czas ,ale w Bogu nadzieja ,że bedzie dobrze ,że Tomek zwalczy to zapalenie płuc i wroci do Was do Nas w pełni sił .

Mysle ,że pomimo tych wypisywanych głupotek -kazdy po ciuchutku,wzaciszu swego domku zwraca sie do Najwyższego z prośbą o zdrówko dla Tomka . Wiara ,wiara jest tym co nas trzyma

Pozdrawiam cieplutko

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu, trzymajcie się - zapalenie płuc u leżących chorych zawsze jest ciężkie. "Płuca goją się w ruchu" - takie hasła wiszą na oddziałach pulmonologicznych. Dlatego tak ważne są te oklepywania, przewracania itd. Ale przecież nie zawsze pomogą, wtedy trzeba liczyć na leki. No i czas jest potrzebny. Wam wszystkim z Tomkiem na czele dużo sił życzę, i wierzę, że trudności miną i będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...