Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

O qrwa!!!!

Nie no, słów mi brakuje!!!

Przede wszystkim mam nadzieję, że Tomek dojdzie do siebie po tej przygodzie, za co trzymam kciuki ze wszystkich sił.

Po drugie mam nadzieję, że te gnoje, bydlęta, chamy zbolałe, kretyni, bezmózgi totalne, glizdy robaczywe... parchów dostaną na całym ciele, a potem bekną żałośnie za to, co zrobili! No bo to im nie może ujść płazem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zrobili karygodnie ale beknąć.... nie muszą.

Niestety, lekarz powinien ustalić z rodziną jaki przewóz jest zamówiony. Na skierowaniu jest zaznaczone czy do domu czy do miejsca zamieszkania. Przewóz był pewnie bez lekarza, ot kierowca i jakiś łepek, ci ludzie mało myślą a jeżeli coś pomyśleli, to pewnie, ze skoro syn był w szpitalu to zaraz się pojawi pod domem. Nie wiem, ale widzę jasno że nie zostało do końca wszystko ustalone

Choć z ludzkiego punktu widzenia to niezależnie od prawa i ustaleń nie powinni postąpić w ten sposób :(

Mam nadzieję i trzymam kciuki, że złych skutków żadnych nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny przypadek i skandaliczny. Przecież chyba mieli adres i mogli zadzwonić przez domofon. Nie tak dawno mojego męża tez przywozili do domu transportem

(karetką ) ale odbyło sie to bardzo prawidlowo, panowie wnieśli męża do mieszkania i jeszcze pomogli położyc do łóżka. Jednym słowem stolica się nie popisała.

Należałoby tę sprawę nagłośnić i napewno winnych ukarać, To jest po prostu karygone i nieludzkie zachowanie sanitariuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, jak przeczytałam to mojemu P. to, cytuję: "mimo całej mojej miłości do służby zdrowia, natychmiast prokurator!" Skontaktuj się z Rzecznikiem Praw Pacjenta i opisz całą sprawę... tego nie można zostawić! http://www.bpp.gov.pl/index.php?id=kontakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - kto troche zna Majkę, wie, że mam rację...

Ona z tym nigdzie nie pójdzie, jest za spokojna i za dobra, podobnie jak Tomek.

Jesli ktokolwiek, to musiałby to byc Jasiek, a nie wiem, czy Jasiek pójdzie.

I tak to zostanie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwyczajnie nieludzkie! Rozumiem - nie kazali wnieść, to nie wnosimy, ale żeby tak zostawić człowieka samego?!

Jeżeli nie z zemsty, to choćby po to, żeby ci sami "ludzie" nie powtórzyli tego numeru jeszcze raz z gorszym skutkiem trzeba komuś się poskarżyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skaranie boskie z takim załatwianiem sprawy!:mad:Też jestem zdania,że należy zgłosić to karygodne zachowanie przewożących by więcej podobna sytuacja się nie powtórzyła.

Z wiarą,że nic nie zakłóci procesu zdrowienia i dla wsparcia przesyłam dużą dawke sił i energii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybiegłam żądna dobrych wieści bardziej niż krwi tych drani, a tu cisza. To chyba dobrze - pewnie nic się nie dzieje, Tomek odpoczywa w domowych pieleszach. I dobrze, byle nie za długo tego odpoczynku od komputera. Bo my tu czekamy! Cierpliwie, grzecznie, cichutko, ale jak wszyscy wiedzą, potrafimy hałasu narobić i o swoje się upomnieć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aby iść z tym do kogoś trzeba mieć czas, silę i kogoś kto Tomkiem się zajmie. Wam się wydaje tylko, że tego nie można tak zostawić. Tego nie powinno sie tak zostawić, ale..., teraz przecież Majka ratuje życie Tomka, swoje zdrowie i jeszcze zalęgłości w pracy. Prokuratura????? Kto to załatwi? Majka się z trudem wyrabia z tym co musi być natychmiast.

 

 

 

Czytając to wszystko mi po prostu brak słów. Nie wiem co napisać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...