Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Właściwie to wiele nowego nie wiem. To zapalenie płuc jest bardzo ciężkie. Tata do tomografii był znowu bardziej naładowany usypiaczami, wynik bedzie dopiero jutro. Nic nie otwiera oczu, nic a nic nie rusza gałkami ocznymi. Rusza troszkę dwiema rękami (wcześniej tylko lewą), przeszkadza mu rurka w gardle.

Czekamy co powiedzą jutro na obchodzie. Ale jak dotąd żaden lekarz nie wypowiadał się jakoś konkretniej o sprawach neurologicznych.

 

Dzięki Gabrysiu za wieści

Będziemy całą noc dobre myśli przesyłać Tomkowi

 

Wszyscy byśmy chcieli już, zaraz, natychmiast a to niestety czasem nie wychodzi :roll: trzeba poczekać cierpliwie i wierzyć mocno że wszystko się ułoży

Bądźcie dzielni ! bądźcie mocni! siłą naszych modlitw Gabrysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiecie ...tych spodnic chyba nie styknie :lol: trza bedzie poszyć nowe ...szczegolnie dla tych chudziutkich i niedokarmionych :wink:

 

to co .....kiedy zaczynamy?

 

A po 50 tce( tzn.po 50 urodzinach,) mogą być?

 

Edziu -Ty to masz w tym układzie solówkę ze szpagatem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu, teraz już nie tylko dla Tomka, ale dla Was wszystkich potrzeba wiele sił, więc o Was wszystkich myślę i wspieram jak umiem.

Życie wystawiło Was na ciężką próbę, ale wierzę, że wyjdziecie z niej zwycięsko.

Trzymam mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu o której będzie jutro coś wiadomo?
Pewnie dopiero po obchodzie .

Nooo chodzi mi o której będzie obchód, czy trzeba czekać do południa :roll:

Ludzie gadaja , ze w poludnie wlasnie .

Mysle jednak , ze dzis w nocy cos sie zmieni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu o której będzie jutro coś wiadomo?
Pewnie dopiero po obchodzie .

Nooo chodzi mi o której będzie obchód, czy trzeba czekać do południa :roll:

Ludzie gadaja , ze w poludnie wlasnie .

Mysle jednak , ze dzis w nocy cos sie zmieni .

 

ło matko ... jasnowidz jakiś cy cuś? :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu o której będzie jutro coś wiadomo?
Pewnie dopiero po obchodzie .

Nooo chodzi mi o której będzie obchód, czy trzeba czekać do południa :roll:

Ludzie gadaja , ze w poludnie wlasnie .

Mysle jednak , ze dzis w nocy cos sie zmieni .

Oj rmisiu, oby, oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również zapisuje się na cancana możecie mnie ubrać w majtole z falbankami,będę wywijać kuprem przez łóżkiem Komtura...........

 

trzymać proszę dla mnie miejsce w układzie, ćwiczyć będę zaocznie , proponuje aby Ew-ka przesłała kasatę instruktażową ze swojego weselnego kankana , a najlepiej dała ją na YouTubie co by wszyscy zainteresowani (ane) zerkły i miedzy jednym gotowaniem a sprzątaniem poćwiczyły...............

 

 

Ziaba na prezesa kankanowców !!!!!!!!!!!!!! primabalerina z pierwszego rzędu , powinna mieć najkrótszą spódnicę i największy dekolt :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

TOMKU ----------modle się za Ciebie.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że obchód to raczej rano g.9-10 .....i wtedy lekarze coś powiedzą . Poza tym jest ich pewnie kilku i wtedy podejmują decyzję co do dalszych zabiegów , badań , przebiegu leczenia itd.

Chyba też są dwie strony medalu ..jedna to taka ze skoro to głowa to jest ból i sen ma tę dobrą stronę że mniej boli ( z dnia na dzień będzie mniejszy ) a druga to taka że własnie po wybudzeniu można będzie ocenić czy wszystko jest w porządku i czy komórki odpowiedzialne za rózne funkcje organizmu pracują jak trzeba ( ważne dla jak najszybszej rehabilitacji ) .

Ew-ka

Dziękuję prześlicznie za różę ..jest piękna i w kolorze jaki lubię :)

Nie mieszkam w Olsztynie tylko w W-wie ale bywam sezonowo blisko Komturii :D

Gabrysiu

rozmwiałam z Twoją Mamą i Ona wie że jestem do dyspzycji ze wszystkim ... gotowaniem , sprzątaniem , opieką nad Dinarem co tylko będzie trzeba. Wystaczy telefon ......

Głowa do góry będzie dobrze ..musi być !!!.......jesteście w naszych sercach i myślach w każdej sekundzie .....

Tomeczku

no wiesz, tyle spać i jeszcze ziewać ??? :) no coś Ty ...

Słyszysz nasze myśli ? ..pewnie tak ....ale musisz jeszcze zobaczyć !!! ..ludzi których kochasz , piękny świat .....bo czy jest coś piękniejszego niż BYĆ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zwykła choroba - jest to trudna próba.

Ale wierzę, że nasz Tomek walczy ze wszystkich sił i że zwalczy tę niemoc.

Gabrysiu - trzymajcie sie dzielnie, Wasz Tata jest tak cudownym Człowiekiem, że Wy nie możecie byc inni, na pewno jesteście wszyscy tacy jak On, A skoro tak - to umiecie walczyć i trudności przezwyciężać.

My Was wszystkimi dobrymi myslami wspieramy, modlimy się za Tomka i za Was.

Będzie dobrze, musi byc dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...