Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oooo, no wspaniale, że Tomek powoli nabiera sił i wspaniale, że coraz lepiej mówi! :D

Bardzo się cieszę, że jest coraz lepiej, oby jeszcze tylko udało sie jak najszybciej zdiagnozować przyczynę tych wyników!

Mimo wiatru i chłodu gorące dobre myśli ślę i buziaki dla Was obojga! :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badamy się, badamy i na razie nic nie wiemy dlaczego ten opad trzycyfrowy. Wykonywanie większości bad. diagnostycznych ambulatoryjnie jest trudne, żmudne i długotrwałe bo trzeba dać badanemu odpocząć. To wszystko naprawdę powinno się odbywać w warunkach szpitalnych. Może zaryzykujemy jeszcze jedno podejście do szpitala. Ale, tymczasem, Tomek stopniowo odzyskuje kondycję i coraz sprawniej pokonuje trzecie piętro i chodzimy na króciutkie spacerki ! Spustoszenia w mowie też odbudowujemy. Pozdrawiamy słonecznie i z nadzieją M i T

 

Na trzecim to ja już wysiadam kondycyjnie :):) Buziaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządziłam Tomkowi niedzielną wycieczkę retrospektywną, a mianowicie odwiedziliśmy sanatorium, w którym był na turnusach rehabilitacyjnych

nie długo po wypadku ( ok 2 lat temu) Coś mu się mgliście przypominało z tamtego okresu. Ogromnie się ucieszyłam, obawiałam się że nic nie pamięta bo był wtedy w o wiele gorszym stanie i fizycznym i umysłowym. Oczywiście strasznie go ta wyprawa zmęczyła, pomimo że niewiele chodził. Teraz śpi kamiennym snem i jutro też prześpi pewnie większość dnia Ale takie są koszty przecierania ścieżek mózgowych. A z badań robionych w ubiegłym tygodniu wynika że prostata i nerki w porządku, USG jamy brzusznej też nic nie wykazało, więc zabieramy się do bardziej inwazyjnych badań typu kolonoskopia W jego kondycji fizycznej to trudne. Jutro podejmę więc jeszcze jedną próbę umieszczenia Tomka w szpitalu, tym razem na gastrologii. Może w ten sposób się uda oszczędzić nieco jego siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...