Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Życzymy Wam Kochani Radosnych Świąt Wielkanocnych i dobrego życia po Świętach !

 

U nas malutkimi kroczkami ale idzie w dobrym kierunku: OB już dwucyfrowe - 92, to nadal o wiele za wysokie ale ruszyło w dobrym kierunku i anemia też w dobrym tj. wskaźnik hemoglobiny rośnie. W międzyczasie robiliśmy wiele badań, wyniki dobre, żadne nie wskazało na nic groźnego typu nowotwór Mamy więc powody do radości i wzrostu nadziei. Dziś śniadanie wielkanocne spędziliśmy tylko we dwoje, żeby Tomek się nie zmęczy,ł bo jutro czeka go nie lada wyzwanie - chrzest naszego piątego wnuczęcia. Klary. Ona ma już dwa miesiące a Tomek oglądał ją, jak dotąd, tylko na zdjęciach bo obawiałam się, że wyprawa do Łomianek go wykończy. Taki jest osłabiony, że po każdym badaniu odsypiał dwa dni. Czasem traci ducha, denerwuje się i tym, że słaby i tym, że trudno mu wyrazić czasem proste nawet myśli. Dobrze, że ja nie poddaję się nigdy, a on mi ufa, więc łatwo daje się wyciągać z tego parszywego stanu. Jak ja nie wystarczam to przywołuję Wasze wspierające życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomianki... To Tomek był wczoraj tak niedaleko nas.... Mam nadzieję, że tym silniej dotarły do Niego pozytywne, czarodziejskie fluidy, które ciągle, nieustająco wysyłam!

Myślami jesteśmy z Wami. Dobrze, że jest lepiej. Teraz czekamy na wiadomości jak po wyprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dobrze zniósł wzruszenia uroczystości chrztu i pierwszego spotkania z małą Klarunią dzięki temu, że oboje tyle samo czasu przespali podczas przyjęcia rodzinnego. Mówił, że jest strasznie fajna i śliczna. A po powrocie do domu wzruszał się Waszymi pięknymi życzeniami, po raz kolejny oglądając wesołe pisanki. Ale dziś odsypiał wczorajsze wrażenia i bardzo się opierał przed obowiązkowym , króciutkim spacerem, ale ostatecznie zrobił parę kroków po słoneczku. Teraz siedzi obok i dyktuje: bardzo jestem wzruszony, że tak o mnie pamiętacie, chociaż tak dawno nie było mnie na Forum. Bardzo mnie wkurza, że mam kłopoty z pisaniem, czytaniem i czasami czuję się jak analfabeta. Sam nie wierzę, że mi się uda powrócić do tych prostych umiejętności, ale skoro Majka mówi że się uda to może rzeczywiście...Dziękuję za Waszą pamięć i wysyłane mi dobre energie. Pozdrawiam, Tomek (sam napisał swoje imię) i Majka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, pamiętamy i będziemy pamiętać, a Ty cały czas jesteś na forum. Jeżeli nie ciałem i słowem pisanym własnoręcznie, to duchem!

Na pewno się uda! Twoja Żona wie najlepiej, bo jest cały czas blisko Ciebie i widzi, na co Cię stać. Jeszcze troszeczkę, jeszcze odrobinkę i sam napiszesz cały wpis, a nie tylko podpiszesz go. Czekamy cierpliwie i baaaardzo cieszymy się, kiedy chociaż podyktujesz kilka słów (piszę w liczbie mnogiej, ale chyba nikt nie zgłosi votum separatum), a gdy sam coś więcej do nas napiszesz, to zobaczysz, jaki krzyk radości się tu podniesie! To chyba dobrze, że się wkurzasz niemożnością pisania, bo to znaczy, że się nie poddasz bez walki. Tylko nie wkurzaj się za bardzo, bo złość piękności szkodzi!

Dobrą energię wysyłam bezustannie - z przyzwyczajenia przez cały dzień, a większe porcje, kiedy wchodzę na forum.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, Ty się nie obijaj jeno do roboty i pisz do nas! Nie muszą to być wypracowania. Ty wiesz jak fajnie czyta się imie Tomek pisane Twoimi łapkami??!! To całkiem inny Tomek jest niż ten co Majka wystuka. Mówię Ci!

w tym wszystkim ja zapomniałam pogratulować Wam wnuczki. Klara, to przepiękne imię! Niech zdrowo rośnie i szczęście Jej dopisuje!

 

Do tutaj zaglądających pomocnych duszyczek

Kochani, jest kolejna Aukcja na forum. pomożemy zebrać 1400zł by dwie osoby niepełnosprawne mogły wyjechać na turnus we wakacje?

http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?234-AUKCJA-Turnus-wakacyjny-dla-dwójki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo jestem wzruszony, że tak o mnie pamiętacie, chociaż tak dawno nie było mnie na Forum. Bardzo mnie wkurza, że mam kłopoty z pisaniem, czytaniem i czasami czuję się jak analfabeta. Sam nie wierzę, że mi się uda powrócić do tych prostych umiejętności, ale skoro Majka mówi że się uda to może rzeczywiście...Dziękuję za Waszą pamięć i wysyłane mi dobre energie. Pozdrawiam, Tomek (sam napisał swoje imię) i Majka

 

KOCHANY Tomku, nie musisz być na forum, żeby być w naszych sercach. Niektórych ludzi się po prostu nie zapomina - tych, którzy odbili swój niezmazywalny ślad w świadomości innych ludzi.

Oczywiście, że wrócisz nie tylko do prostych czynności ale i do tych bardziej skomplikowanych. Musisz tylko dać sobie trochę czasu i się na siebie nie złościć - bo pewnie to robisz :):):)

Nie jesteś analfabetą - a nawet gdybyś był to co ? Jesteś cudownym, ciepłym, mądrym facetem, więc nie musisz być do tego poetą :) Sam wiesz, że czasem więcej przekazuje się milczeniem niż kłapaniem dziobem :):)

Pisz na razie rękami Majki do nas - a przyjdzie dzień, że ją wygonisz sprzed komputera :):)

Mocno przytulam Wam Oboje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...