Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszystkie Wasze zaciśnięte kciuki i inne zaklinania są bardzo skuteczne chociaż powolutku Tomek na nie odpowiada. Postarał się chłop i już ma znacznie lepsze OB -56! do ideału jeszcze trochę brakuje ale to już połowa tego co było. Przyjechaliśmy na Mazury a tu leje i wieje. Dziś T nie dał się wyciągnąć na spacer, a ja się też za bardzo nie upierałam bo szykuję się do wykładu na konferencję, którą organizuje, związane z leczeniem dietami eliminacyjnymiTomka dawne środowisko zawodowe . Podłożyłam się, choć bardzo nie mam na to czasu, ale mam nadzieję że Tomkowi sprawi frajdę zobaczenie dawnych znajomych. Może trochę mu się przypomni i poukłada chronologicznie jego dawne życie. Tylko nie jestem pewna czy do tego czasu wyjdzie ze szpitala. Ma wyznaczony termin na 25 maja - planowe badania diagnostyczne. Nie najlepszy to termin, bo i komunia wnuczka i Tomkowe urodziny, ale ponieważ tak trudno się dostać to nie dyskutujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kciuki działają to ja trzymam dalej. Mam nadzieję,że szybko się Tomek z tego szpitala ewakuuje i zdąży na wszystkie uroczystości. A konferencja na pewno sprawi mu wiele frajdy :):) Pozdrawiam Was serdecznie :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, konferencja na pewno będzie dla Tomka wielkim przeżyciem i wielką radością - znakomity pomysł! :hug:

Tomek, skoro zdrowieje, to myśle, że będzie przyspieszał teraz ( w końcu najtrudniejszy był tylko pierwszy krok ku zdrowiu) i na komunię i inne okoliczności będzie jak nowy już!

Trzymam kciukasy i mieszam w garach czarownicy! :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...