Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 months później...
  • 4 weeks później...

Kochani Tomek1950 będzie na Spotkaniu Forum 26 września! W Klubie Dyskusyjnym Majka opowie o Ich trudnych doświadczeniach i realizacji marzenia o domu.

 

Zapraszamy serdecznie, koniecznie bądźcie! Program spotkania, Klubu Dyskusyjnego i Rejestracja jest TUTAJ.

 

Redakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 września odbędzie się VI Spotkanie Forum. ZAPRASZAMY, zarejestruj się i bądź.

 

Klub dyskusyjny na żywo to klubowa sala na Spotkaniu Forum. Weź udział w tym wydarzeniu. To prawdziwa okazja do dyskusji, a nie tylko wysłuchania prelekcji.

 

TEMATY wystąpień w Klubie dyskusyjnym:

Autorus

Dom kopuła. Marzenie, wyzwanie czy szaleństwo?

 

Greengaz

Najlepsze ogrzewanie domu! - zdaniem Forumowiczów

 

mwie

Zbudowaliśmy dom pasywny!

 

Jan Sabiniarz

Czy dom ma duszę?

 

Henryk Kwapisz

Manna z nieba czyli co możemy mieć w domu za darmo (jak sobie zasłużymy)?

 

DrKubus

Czy informatyk może sam zbudować dom? Ja, Samorób buduję

Łukasz Maćkowiak

Materiały budowlane - kupujesz tanio, czyli drogo?

 

Nelli Sza

Nasze życie i dom – 2 domy...

 

Tomek1950

Jaka jest cena za marzenia o własnym domu?

Moderatorzy

Podyskutujmy o Forum Muratora

Czy Forum może pomagać?

 

Wystąpienia w klubie, w osobnej sali, co pół godziny. Wystąpienie trwa 8 minut, potem jest czas na dyskusję.

 

PLANOWANE WYDARZENIA w SALI KOLUMNOWEJ:

 

Przedstawiamy różne grupy Forumowiczów

 

Gość specjalny Spotkania Forum

 

Pyszne jedzenie, piwo, muzyka – atmosfera pałacowa w Pałacu Prymasowskim w Warszawie

 

Konkursy, nagrody, upominki

 

No i zwiedzanie Starego Miasta – na zakończenie imprezy

 

Zapraszamy!!! Jeśli możecie kogoś powiadomić o spotkaniu, dajcie mu znać

 

REJESTRACJA TUTAJ!

DZIAŁ: SPOTKANIE FORUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, Majko Wielkie dzięki za Wasze przybycie.Jesteście doskonałym przykładem powiedzenia „co nas nie zabije to nas wzmocni”.Śmiejące się oczy Tomka zdawały się mówić „Kochani nic się nie stało…mamjeszcze mały problem, ale jest coraz lepiej. Twoja determinacja jestmobilizująca dla nas wszystkich. Jesteście Kochani wspaniali… wiecie o tymprawda. Mamy wielkie szczęście, że jesteście z nami. Pozdrawiam Was bardzo ciepło i serdecznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzruszałem się oglądając Majkę i Tomka. Teraz jeszcze bardziej żałuje, że nie mogłem być z Wami na spotkaniu. Pamiętam dokładnie ostatnie słowa jakie Tomek napisał w swoim dzienniku, "Ja tu wrócę" i widzę, że dotrzymał słowa. Majeczko, jesteś wielka, doskonale o tym wiesz. Pozdrawiam Was serdecznie i cały czas o Was ciepło myślę.

Maksiu

 

ps. Toluś - dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ten film przypomniałem sobie, jak wraz z Edzią, Tolą i Tomkiem byliśmy zaproszeni na imprezę z okazji 25 lecia Muratora. Cały dzień dziś szukałem, bo byłem pewien, że mam, i znalazłem zdjęcia z tej imprezy. Mam nadzieje, że nikt sie nie obrazi z to, że tu wrzucę kilka. Wróciły wspomnienia!! Było to dokładnie 17 stycznia 2008r.

 

P1170061.jpgP1170055.jpgP1160016.jpgP1160011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu, dziękuję Ci za te zdjęcia, wróciły wspomnienia tamtych chwil :hug:

I chyba każdy się ze mną zgodzi, że Tomek od tego czasu nic się nie zmienił.

Jak to pogoda ducha czyni człowieka wiecznie młodym :)

Teraz zostaje życzyć sobie wzajemnie, byśmy w tym komplecie byli jak najdłużej :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Edzię poznałam właśnie w tej wersji kolorystycznej :) Tola i Tomek zupełnie się nie zmienili. Jedyną zagadką był maksiu. Był :D

 

Malka, to jeszcze wersja z włosami na głowie, teraz niewiele już ich zostało. Przez te 7,5 roku sporo się zmieniło :)

Za to Tomek bez zmian, a dziewczyny jak zawsze piękne i młode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu i ja dziękuję za tych pięknych wspomnień czar:hug:. A tak w ogóle jak Cię zobaczyłam na forum to jakoś tak ciepło na serduchu się zrobiło, bo z Tomkiem tworzyliście wspaniały duet.

 

TAR - no cóż czas robi swoje, ząb czasu mnie mocno nadgryzł:cool:

Malka - jaka moja kolorystyka? ja brążowo, beżowo, ecri jestem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, to jeszcze wersja z włosami na głowie, teraz niewiele już ich zostało. Przez te 7,5 roku sporo się zmieniło :)

Za to Tomek bez zmian, a dziewczyny jak zawsze piękne i młode :)

 

Oj, tam oj tam, nie włosy czynią mężczyzną :)

 

PS. myślałam ,że jesteś znacznie starszy :oops:

 

Malka - jaka moja kolorystyka? ja brążowo, beżowo, ecri jestem;)

 

Teraz szampańska bym powiedziała :) ale gdy Cię poznałam byłaś właśnie taka hymmmm czekoladowowiśniowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...