Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Witaj Tomeczku

ja z drugim śniadaniem :) może serek ( do wyboru, do koloru ) może szyneczka parmeńska , moze suszone pomidorki ? .To jak, co wybierasz ?

http://www.fulereny.blink.pl/mum/s.jpg

Wiesz, dziś jechałam o g.4 samochodem. Było pięknie ..i słońce w całej okazałości i miejscami za welonem mgły . Wszystkie myśli kierowałam ku Tobie. Myslałam o Twojej silnej Rodzinie i tych wszystkich Ludziach dobrej woli Tutaj .

Tyle dobra, miłości i ludzikiej życzliwości . Obudz się już ...zobacz otaczający świat , jego piękno i magię . Czekamy ........

hallo grupa baletowa :D

a próby ? to tak bez przygotowania ? na żywioł ? a może ćwiczycie już w podgrupach ? :lol: ale to same damskie , męskie czy mieszane ? :lol:

a czy będą solówki ? bo ja ew. jeszcze jakieś dodatkowe lekcje bym wzięła ..no i szpagat będzie na końcu ??? bo trzeba by się zacząć rozciagać ..( oby się nie rozerwać na amen :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przyleciałam na chwilę ... w oczekiwaniu na rolnika który będzie po 15 wzięłam się za pielenie kawałka pod skalniak na froncie ....ale mnie pysio zaczął piec, więc przylazłam do domu - patrzę w lustro a tu norrrrmalnie .... zjarana facjatka :o ... muszę se kapelusz słomkowy zakupić - taki z ogromnym rondem jaki moja babcia kochana miała zawsze jak szła na łąkę siano przewracać :D

 

tak więc wieści od Tomcia nie ma , więc idę dalej na szpadlu chwasty mordować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomeczku w kolejeny dzień maja.

Dziś moja najmłodsza córcia kończy miesiąc, więc trzymamy kciuki we dwie żebyś oczka otworzył.

Ty za nas też trzymałeś więc teraz My się odwdzięczamy.

 

Co do kankana ja się chyba tylko nadaję do patrzenia, choć matka karmiąca jestem 8) Tylko czy mozna wywijać z dziecię uwieszonym przy piersi :wink: :)

 

Gabrysiu dzięki za wieści i jak dobrze że dziewczyny wywołały Twój uśmiech :)

Jesteście wspaniałą rodzinę wysyłam pozytywne mysli i całuski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, poćwiczyć tego kankana chciałam i tera wstać nie mogie ze szpagatu... :o

Czy derekcja zapewniła jakis pluton ratunkowy dla przetrenowanych?

I pytam się, gdzie moja rozmiarówka pantalonów jest?

Bo te tam to jakieś mikre, ja słusznych rozmiarów jestem. :oops:

No i dźwig tera potrzebuję do wstania ze szpagatu. :roll:

Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Tomku

Nie było mnie kilka dni, choć myślami i tak cały czas jestem w olsztyńskim szpitalu i czuwam razem ze wszystkimi...

Ciągnąca się robota, której kibicowałeś od dawna, ma się ku końcowi :D ...tak myślę.. co prawda Forumowicze ofiarowują Ci rózne rzeczy, myśli, zadania, dzieła... ale nie mam odwagi, by dać Ci to zmęczenie i te zarywane noce ;) ale pracuje się lżej, myśląc o Tobie.. bo to co przeżywasz, co przeżywa Majka, Twoje dzieci, z żadną harówką nie może się równać..

 

Do łagodnego przebudzenia potrzeba dobrego klimatu...

Może fragment Peer Gynt Griega ?

 

Ale mam też coś, co nie jest tak znane, a mi - jak żaden inny utwór - kojarzy się ze wschodem słońca.. z uwagi na klimat, afrykańskie rytmy i tę wyjątkową majestatyczność nazwałem go (tak tylko dla siebie) "Przebudzenie słoni".. ale nie bierz tego do siebie ;) ..zresztą pewnie każdy znajdzie w tym utworze coś innego..

 

Obudź się, jeśli już pora... daj znak Twej kochającej Rodzinie, że jesteś, że wracasz... czekamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, poćwiczyć tego kankana chciałam i tera wstać nie mogie ze szpagatu... :o

Czy derekcja zapewniła jakis pluton ratunkowy dla przetrenowanych?

I pytam się, gdzie moja rozmiarówka pantalonów jest?

Bo te tam to jakieś mikre, ja słusznych rozmiarów jestem. :oops:

No i dźwig tera potrzebuję do wstania ze szpagatu. :roll:

Help!

Przyssałaś się do podłoża ?????????? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, poćwiczyć tego kankana chciałam i tera wstać nie mogie ze szpagatu... :o

Czy derekcja zapewniła jakis pluton ratunkowy dla przetrenowanych?

I pytam się, gdzie moja rozmiarówka pantalonów jest?

Bo te tam to jakieś mikre, ja słusznych rozmiarów jestem. :oops:

No i dźwig tera potrzebuję do wstania ze szpagatu. :roll:

Help!

Przyssałaś się do podłoża ?????????? :)

 

błagam Was :) ... wariatki ;) ... nie moge sie przestać śmiać :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomciu moze moj budzik , ktory mam w telefonie i ktory skutecznie dziennie budzi mnie i Froscha pomoze ci wyrwac sie z tej dlugiej drzemki ....

http://kubus1307.wrzuta.pl/audio/1DJgl4p1rXi/hej_miski

 

No frosia posłuchałam co Cię budzi z rana :o

i wyobraziłam sobie Ciebie i B jak zrywacie się na równe nogi :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Tomek powolutku wstawaj i posłuchaj przebudzanki Frosi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomciu moze moj budzik , ktory mam w telefonie i ktory skutecznie dziennie budzi mnie i Froscha pomoze ci wyrwac sie z tej dlugiej drzemki ....

http://kubus1307.wrzuta.pl/audio/1DJgl4p1rXi/hej_miski

 

Super te "Miśki" :)

 

Mam propozycję, by ściągnąć je na dysk: http://www.sciagnik.net/, wpisując adres z wrzuty.pl i posłać Tomkowi bezpośrednio na telefon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniona , dziś wyjatkowo.

Kotka przed moim wyjściem do pracy wyszła sobie na spacer i nie śpieszyła się z powrotem do małych, więc musiałam czekać, bo maluszków bez matki na cały dzień przecież nie zostawiem.

 

Kiedy czekałam na kotkę patrzyłam sobie na budzącą się do życia łąką, ptaki już pięknie śpiewały i tak sobie pomyślałam.

Jaki cudny dzień sie zapowiada, taki dobry na wybudzenie się Tomka.

 

Więc może to już dziś a może już nie śpisz

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...