Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Tacie przed godziną nagle skoczyła gorączka, ma ponad 40 stopni, leży obłożony lodem. Przestał ruszać rękami. Na tomografi wyszły jakieś krwawienia, ale małe, nie ma powodu do dalszych operacji (uff). Jutro będzie miał tracheotomię, bo bo nie może mieć dłużej tej rurki w gardle.

Zmartwiłam się bardziej, ale i tak się z tych pantalonów śmieję, wielkie dzięki za to.

Czekamy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tacie przed godziną nagle skoczyła gorączka, ma ponad 40 stopni, leży obłożony lodem. Przestał ruszać rękami. Na tomografi wyszły jakieś krwawienia, ale małe, nie ma powodu do dalszych operacji (uff). Jutro będzie miał tracheotomię, bo bo nie może mieć dłużej tej rurki w gardle.

Zmartwiłam się bardziej, ale i tak się z tych pantalonów śmieję, wielkie dzięki za to.

Czekamy dalej

 

Kurcze nooooooooo ... ale rzeczywiście tracheotomia troszkę odciąży organizm. Rura od respiratora poważnie podrażnia wszystko. Prawdopodobnie po tej zmianie zapanują nad zapaleniem płuc a i Tomkowi będzie wygodniej.

 

A jak się ma wysoką gorączkę to się człowiekowi nie chce ruszać :):) Leki zaraz zadziałają - będzie dobrze :)

Czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu dziekujemy za informacje

kurde, tak mysle , ze jak jest goraczka to znaczy , ze organizm sie broni i walczy

a o to wlasnie nam chodzi

tata jest pod ciagla opieka i kontrola lekarska wiec wiedza co dla niego najlepsze

a my tutaj nadal bedziemy sciskac kciuki i przesylac dobra energie

trzymajcie sie sie z mama !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacie przed godziną nagle skoczyła gorączka, ma ponad 40 stopni, leży obłożony lodem. Przestał ruszać rękami. Na tomografi wyszły jakieś krwawienia, ale małe, nie ma powodu do dalszych operacji (uff). Jutro będzie miał tracheotomię, bo bo nie może mieć dłużej tej rurki w gardle.

Zmartwiłam się bardziej, ale i tak się z tych pantalonów śmieję, wielkie dzięki za to.

Czekamy dalej

 

Kurcze nooooooooo ... ale rzeczywiście tracheotomia troszkę odciąży organizm. Rura od respiratora poważnie podrażnia wszystko. Prawdopodobnie po tej zmianie zapanują nad zapaleniem płuc a i Tomkowi będzie wygodniej.

 

A jak się ma wysoką gorączkę to się człowiekowi nie chce ruszać :):) Leki zaraz zadziałają - będzie dobrze :)

Czekamy.

 

Jasne, że będzie dobrze, musi być. Tomek to dzielny facet - dawał sobie radę w różnych sytuacjach i da sobie radę i z tym.

 

Jesteśmy z nim i z całą rodzinką - Gabrysiu trzymajcie się !

Pozdrawiam

Ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu dziekujemy za informacje

kurde, tak mysle , ze jak jest goraczka to znaczy , ze organizm sie broni i walczy

a o to wlasnie nam chodzi

tata jest pod ciagla opieka i kontrola lekarska wiec wiedza co dla niego najlepsze

a my tutaj nadal bedziemy sciskac kciuki i przesylac dobra energie

trzymajcie sie sie z mama !!!!

 

To samo mi przyszło do głowy.

Gorączka - znaczy, że nasz Tomek dzielnie walczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że się coś dzieje...

a gorączko to zwykle dobry objaw... znaczy że organizm walczy,

a przynajmniej próbuje

 

trzymamy kciuki dalej,

może dobrze, że walczy podczas snu, bo jednak chyba organizmowi łatwiej się bronić nie zużywając energii na inne procesy np. rozmowy czy jedzenie...

 

może zamiast krzyczeć obudź się, bardziej adekwatne by było teraz WALCZ

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pocieszam myślą, że gorączka oznacza walkę i mobilizację organizmu.

 

Tak sobie myślę, że bardziej niepokojące byłoby zapalenie płuc bez gorączki.

Mogłoby to oznaczać, że organizm się poddał a tak widać, że walczy i to bardzo zaciekle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedaczku nie daj się , walcz !!!

Do szpitala nie wolno przynosić kwiatów ale ja mam dla Ciebie takie specjalne :) w każdym ukryty jest drogi kamień i jednocześnie zyczenie aby goraczka ustapiła , rura została wyjęta , zapalenie płuc odleciało w niebyt , odleżyny ani się ważyły wychylić nosa, wszytkie komóreczki wypełniały to co do nich należy bez zadnych fochów z ich strony ....

WALCZ jesteśmy z Tobą :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/kw.1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku

zaglądam tu od rana w nadziei na dobre wieści od Ciebie ....Niepokoi mnie ta goraczka ,ale miejmy nadzieję ,że zwalczysz i te przeszkodę .

Za oknem upał ....maj buchnął zielenią i kwiatami ....troszkę żal ,że musisz w tak pieknym miesiącu spać mimo woli :roll:

Trzymam kciuki i modle sie o Twoje zdrowie .....Będzie dobrze ...czuję to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rrrany! Pamiętacie (kto czytał "Uroczysko", ten ma szansę), że w XXII odcinku Czarny Rycerz spadł z dachu ratując Białą Damę i nawet zbroja mu się pogięła?!!! Szybko siadam do pisania (gdy tylko dzieci pozwolą), żeby Czarnego Rycerza - całego i zdrowego, w zbroi wypolerowanej przez Nitubagę - przywołać do porządku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...